Reklamı Kapat

Teşekkürler

Hayatıma anlam katan Nurşah Yaşar ile 5 yılı aşkın süredir devam eden ilişkimizi sonunda evlilikle taçlandırdık. Küçük dünyamızda büyük bir sevgiyle engellerimizi aşarak sonunda hayat arkadaşı olabilmeyi başardık. 11 Eylül Cumartesi günü Eskişehir’de aile ve akrabalarım için bir nikah töreni düzenlendi önce, akabinde ise 25 Eylül Cumartesi günü İzmit Tanyıldız Düğün Salonu’nda oldukça eğlenceli geçen bir düğün töreni gerçekleşti.

Düğün merasimine kadar süren bir telaşe vardı benim ve eşim için, tabii ailelerimiz için de öyle. Bu tatlı telaşenin ne kadar zor geçtiğini size anlatamam. Özellikle davetiye kısmı. Nurşah, oldukça aktif bir insan, sosyal sorumluluk projeleriyle adından söz ettirmiş gerek siyaseten gerekse sosyal çevre anlamında sevilen biri. Ben ise mesleğim gereği önemli bir çevreye sahibim. Arkadaş ve dost anlamında da birikimi olan biri olduğumu düşünüyorum.

İşte bu nedenle çok stresli geçti benim ve Nurşah için davet süreci. Bir tek kişiyi bile unutmamak için çabaladık, yine de unuttuklarımız olduysa af ola.

Sevdiğim insanla kavuştuğumuz bu önemli süreçte teşekkür etmek istediklerim için kaleme alıyorum bu yazıyı.

Balayı süreci, balayı süreci sonrası hava değişimi ile birlikte gelen soğuk algınlığı nedeniyle biraz geciken bir yazı oldu, kusuruma bakmayın.

***

Öncelikle sevgili eşim Nurşah’a bana yaşattığı tüm özel duygular, tek hayalimin gerçekleşmesindeki tüm ‘evet’leri için teşekkür ediyorum.

Sonrasında ailelerimize maddi ve manevi destekleri ile her an yanımızda oldukları için teşekkür etmek istiyoruz.

Nikah töreninde ya da İzmit’teki düğünümde yanımızda olan, bizim için koşturan dostlarımıza, akrabalarımıza minnetlerimizi sunuyoruz.

Yine düğünümde protokolle ilgilenen, desteğini esirgemeyen 6 yıldır Yazı İşleri Müdürlüğü görevini yaptığım Kocaeli Barış Gazetesi’nin İmtiyaz Sahibi Aysun Özcan Erenkaya’ya, eşi İsmail Erenkaya’ya, çalışma arkadaşlarım Oğuzhan Aktaş ve eşine, Bahar Cesur’a, Dilan İncesu ve eşine, Merve Dişli’ye, Serpil Güney ve Ayşe Acar’a teşekkür ediyoruz.

Siyaseten muhalif bir çizgide olmama rağmen samimi duygularla sevgisini ve verdiği değeri gerek Eskişehir’deki nikah merasimime çelenk göndererek gerekse İzmit’teki düğün merasimime katılarak gösteren, bizi onura eden Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’a teşekkür ediyoruz.

Yine belediye başkanlarından davetimize icabet eden İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e, Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer’e, Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman’a, Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan’a, kendi katılamasa da yerine bir başkasını göndererek tebriklerini ileten Başiskele Belediye Başkanı Yasin Özlü’ye teşekkür ediyoruz.

Kocaeli’de 5 yıl boyunca İzmit Kaymakamlığı görevinde bulunmuş olan ve İzmit ile bağını hiç koparmayan Sakarya Vali Yardımcısı Ersin Emiroğlu’na katılımı için teşekkür ediyoruz.

Adalet ve Kalkınma Partisi Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz’a, CHP Kocaeli eski Milletvekili Hikmet Erenkaya’ya, düğüne katılamasa da tebriklerini başkası vasıtası ile ileten Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkanı Mehmet Ellibeş’e, CHP’nin tanınan ağabeylerinden Alparslan Seymen’e, CHP Grup Başkanvekili Engin Taşdemir’e, Baro eski Başkanı ve Derince Belediye Başkan adayı Av. Sertif Gökçe’ye, CHP İzmit Belediye Meclis Üyesi ve Diş Hekimi Hakan Tanta’ya, İYİ Parti Kartepe İlçe Başkanı Haluk Tamyüksel’e, Adalet ve Kalkınma Partisi İzmit İlçe Başkanı Ali Güney ve yönetimine, İYİ Parti Kartepe İlçe Başkan Yardımcısı Ahmet Çetin Kocaağa’ya, Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemal Kaplan’a, Gelecek Partisi İl Başkanı Serap Çakır’a, BBP İl Başkanı Remzi Kaya ve yönetimine, DSP'den sevgili ablam Hülya Yıldırım'a, MHP İl Başkan Yardımcısı Enes Egemen’e, DP Körfez İlçe Başkanı Veli Yıldız’a, TDP İzmit İlçe Başkanı Haşmet Uçar’a, Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut’a, CHP Kocaeli Milletvekili eski Adayı sevgili kardeşim Av. Orkun Utkubaş’a, İYİ Parti’nin tanınan simalarından emekli eğitimci Zekai Kahyaoğlu’na, MHP İl eski Yöneticisi Ertan Yılmaz’a, Kocaeli İl Kültür eski Müdürü Adnan Zanburkan’a, Tavşantepe Cemevi Başkanı Ali Ekber İncesu’ya, CHP İzmit Belediye eski Meclis Üyesi Veli Beyaztaş’a, Türk Eğitim-Sen Şube Başkan Yardımcısı Feyzullah Divli’ye, Kocaeli Emlakçılar Odası Başkanı Alpay Hacıoğlu’na, İYİ Parti İzmit İlçe eski Başkanı ve Emlakçılar Odası Başkan Adayı Ufuk Turan’a, Yeniden Refah Partisi İl Başkan Adayı Mustafa Can’a, Ertürk Oto’nun sahibi Muhammet Ertürk’e, CHP’nin ve kentin tanınan isimleri Sefa Sözer ile Cengiz Çakar’a, kentimizin tanınan gençlerinden Samet Şengöz’e, sevgili ağabeyimiz Murat Metin'e, İş Adamı Faruk Bostan'a, Abdullah Kaya'ya, muhtarlar Habibe Demiroğlu Aksoy'a, Lüftü Bodur'a, Nabi Keskin'e, Saadet Partisi’nden Nihat Yıldız’a, Batı yakasının tanınmış isimlerinden Fatma Şahin'e, eğitim camiasından Barış Ünsal'a, dostlarımız Yücel İşinibilir ve eşine katılımlarından dolayı teşekkür ediyoruz.

Her daim yanımızda olan, desteklerini esirgemeyen sevgili dostlarımız Eren, Adem, Onur, Uğur,  Ahmet, Nisa, Zeynep, Deniz, Merve ve Gizem’e, adını yazamadığım değerli ağabeylerimize teşekkür ediyoruz.

Meslektaşlarım; Engin Şahin’e, Uğur Enç’e, Sebahattin Aydın ve eşi Esra Aydın’a, İlker Akşit’e, Mevlüt Soysal’a, Deniz Karamert’e, Semiha Özkol ve eşi Ersin Özkol’a, Köksal Tüfekçioğlu’na, Ayhan Öztürk’e, İbrahim Gürsel’e ve Kubilay Kozak’a (Unuttuğum varsa af ola) teşekkür ediyoruz. Nurşah’ın çalışma arkadaşlarına, İzmit Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürü Server Yıldırım’a, Erol Uyguç’a teşekkür ediyoruz.

İzmit Kent Merkezi (İKM) Ticari Dayanışma Derneği Başkanı ağabeyimiz Murat Öztürk’e hem düğün sürecindeki yol göstermelerinden hem de düğün arabası katkısından dolayı ayrıca teşekkür etmek istiyoruz.

Yine BBP’nin tanınan isimlerinden Ercan Keleş’e, hasta babasını kısa süreliğine başkasına emanet ederek kameramanın taşınması sürecindeki katkısından dolayı çok teşekkür ediyoruz.

Ve mağduriyetleri tüm toplumca bilinen, verdikleri mücadele ile adlarını duyuran, yanlarında olanların her daim yanlarında olacaklarını defalarca dillendiren emeklilikte yaşa takılanların Kocaeli’deki temsilcileri EYT SYDD Kocaeli Başkanı Hakan Çağlayan ve yönetimine, bizi en mutlu günümüzde yalnız bırakmayarak vefa örneği sergiledikleri için teşekkürü bir borç biliyoruz.

***

Yine düğün merasimimize katılım sağladığı halde ya da katılamayarak çelenk yollayarak bizi onurlandıran isimler de oldu, o isimlere ayrı ayrı teşekkür etmek istiyoruz.

Gönderdikleri çelenkler için İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e, Kocaeli Ticaret Odası’na, Genel İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı Vedat Küçük'e, CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan’a, CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar’a, CHP Derince İlçe Başkanı Birkan Koçak’a, Kocaeli Aydınlar Ocağı Başkanı Süleyman Pekin’e, Alp Yılmazkaraosmanoğlu’na (HARADZE), yaptığı Ayasoyfa eylemi ile adından söz ettiren ve Bolu’da ikamet eden sevgili ağabeyim Mahmut Alan’a, Yıldırım Eğitim Kurumları sahiplerinden Yıldırım Yılmaz’a, Özcan Pişmaniye’nin sahibi Yaşar Can’a, Saadet Partisi İl Başkanı Zafer Mutlu’ya, Derince Belediye eski Başkanı Aziz Alemdar’a, Türkiye Değişim Partisi İl Başkanı Volkan Karayel’e, BBP İl Başkanı Remzi Kaya’ya, İş Adamı Cezmi Çiçek’e, sevgili ağabeyim Salih Yeykan’a, Kocaeli Emeklilikte Yaşa Takılanlar Derneği’ne, Aziz Kadayıf’a, Kocaeli Baro Başkanı Av. Bahar Gültekin Candemir’e, CHP İl eski Başkanı Cengiz Sarıbay’a, CHP Kocaeli eski Milletvekili Hikmet Erenkaya’ya, Av. Bülent İzzet Taflıoğlu ile Bora Yıldız’a, Kocaeli Baro eski Başkanı Sertif Gökçe’ye, Türk Eğitim-Sen 1 Nolu Şube’ye, İzmit Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Erol’a, İş Adamı ve Kocaelispor eski Yöneticisi Volkan Özön’e, Cengiz Çakar ve eşi Şube Çakar’a, Türk Sağlık-Sen Kocaeli Şubesi’ne, Av. Fahri ve Nalan Örengül çiftine teşekkür ediyoruz.

Telgraf göndererek bizleri tebrik eden milletvekillerine ve başkanlara da teşekkür etmek istiyoruz.

Tüm saydığımız bu isimlerin yanı sıra düğünümüze katılım sağlayan tüm dostlarımız, ağabey ve ablalarımız, akrabalarımız, kardeşlerimiz, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, muhtarlar, iş adamları, siyasilere ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Ayrıca katılım sağlayamasa da mesajlarıyla, telefonlarıyla tebriklerini, özürlerini ileten herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz.

***

Ve gelelim düğünümüzü unutulmaz kılan, kusursuzlaştıran, düğün öncesi ve düğünümüzde güzel anılar biriktirmemizi sağlayanlara…

Instagram’dan tesadüf eseri gördüğümüz dış çekimlerimizi yapan hem uygun fiyatlı hem de kaliteli çekimleri olan Oğuzhan ve Zeynep Közler’e (OZW) teşekkür etmek istiyoruz öncelikle. Genç çift, işinde bir hayli uzman ve çekimler çok eğlenceli geçiyor. Bize unutulmaz bir gün yaşattılar ve unutulmaz anılarımız oldu sayelerinde. Dış çekim yaptıracak olan çiftler hiç tereddüt etmeden kendilerini tercih edebilirler.

(OZW irtibat numarası: 0532 438 48 18)

***

Bir teşekkür de Hakan Çelik’in işlettiği Dansanat Dans Okulu’na etmek istiyoruz. Düğünümüze farklılık katmamızı sağladılar, düğünümüzü bizim ve konuklarımız için unutulmaz kıldılar. Nurşah’ın çocukluk yaşlarından dans tecrübesi var, benim ise bu konuda gram yeteneğim yoktu. Nurşah’ın isteğiyle Hakan Çelik’ten 4 derslik düğün valsı eğitimi aldık. Ve düğünümüz bu dans ile başladı. “Hatırla Sevgili” adlı eser eşliğinde dansımızı gerçekleştirdik. Dans konusunda geri dönüşler bizi mutlu etti. Bu mutluluğu borçlu olduğumuz Hakan Çelik ve Dansanat Dans Okulu’na teşekkür ediyorum. Böyle bir heyecanı tatmak ve düğününe farklılık katmak isteyen çiftlere öneriyoruz Dansanat Dans Okulu’nu. Kendine ait bir de kafeteryası bulunan Dansanat Dans Okulu, İzmit Ömerağa Mahallesi Dündarçiğit Sokak No: 6 adresinde yer alıyor. (www.izmitdansokulu.com)

(Hakan Çelik irtibat numarası: 0505 233 88 01)***

Ve son olarak bir teşekkür de Tanyıldız Düğün Salonu’na etmek istiyoruz. Tanyıldız Düğün Salonu, İzmit Merkez Bankası ile Tren Garı arasında bulunuyor. KYÖD’ün bulunduğu binanın ikinci katında faaliyet yürüten Tanyıldız Düğün Salonu’nun Başiskele ve Derince’de de salonları mevcut. İzmit’te yer alan Tanyıldız’ın binanın girişinde yer alan salonu geçtiğimiz yıllarda kapatması sonrası, insanların Tanyıldız’ın bu binada artık faaliyet yürütmediğini düşünmesine yol açmış, bunu da düğün günü daha net anlamış olduk. Tanyıldız, bu binanın birinci katında kına, ikinci katında ise düğün organizasyonlarına devam ediyor, öncelikle bunu kamuoyuna tekrar duyurmak isteriz.

İşletmeciler Ramazan Bey ve Serkan Bey ile işletme sorumlularından Pelin Hanım, bizlerle ve konuklarımızla yakinen ilgilenerek, kusursuz bir düğün merasimi gerçekleştirmemizi sağladılar, bizlere kendimizi özel hissettirdiler. Tanyıldız Düğün Salonu’nda canlı müzikten tutun da ikramlara kadar her şey sorunsuz ve kusursuzdu. Tüm personel elinden gelenin en iyisini yaptı. Her birine ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.


Ekli Dosyalar
# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Yılmaz Karabıyık - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Barış gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Barış gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Kocaeli Barış gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Kocaeli Barış gazetesi değil haberi geçen ajanstır.

02

Chp Mustafa Işık - Kardeş allah mesut bahtiyar eylesin bir ömür boyu mutluluklar dilerim size. Sevgi Aşk ile kalın.

Yanıtla . 1Beğen . 0Beğenme 05 Ekim 22:07