Hüseyin Erol: Beni buradan jiletle kazıyamazlar

CHP’den İzmit Belediye Başkan aday adayı olan Hüseyin Erol, gazetemize verdiği söyleşide bir belediye başkanının makamda değil, sokakta olması gerektiğini savundu. Erol, halka gidip vereceği sözlerden de bahsederek, halka bu mesajı verdikten sonra kendisini buradan jiletle bile kazıyamayacaklarını kaydetti

Yılmaz Karabıyık
Yılmaz Karabıyık Tüm Haberleri
Hüseyin Erol: Beni buradan jiletle kazıyamazlar
Hüseyin Erol: Beni buradan jiletle kazıyamazlar
+1
Haber albümü için resme tıklayın

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in Büyükşehir’e mi, yoksa İzmit’e mi aday olacağı belirsizliğini korurken kimi isimler aday adaylık başvurularını yaptı. O isimler arasında 2019 yerel seçim sürecinden bu yana Hürriyet ile uyumlu bir çalışma ortaya koyan İzmit Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Erol da yer alıyor. Kendini İzmit aşığı olarak tanıtan bir isim olan ve kentte tanınırlığı bulunan Erol, bugün ziyaretimize geldi. Kendisiyle sohbet havasında kısa bir söyleşi gerçekleştirdik. Erol’a neden aday adayı olduğunu, aday adaylık başvurusu yapmadan önce rotayı tekrar İzmit’e kırdığı konuşulan Hürriyet’ten olur alıp almadığını, adaylık konusunda kendisini şanslı görüp görmediğini, Hürriyet’in belediye başkanlığı sürecini başarılı bulup bulmadığını, olası adaylığında halka, esnafa, örgüte ve belediye çalışanlarına yönelik vaatlerinin ne olduğunu ve benzeri sorular yönelttik. Erol, yola çıkmadan önce Hürriyet’ten onay almış. İzmit’i yönetecek ehliyete sahip olduğunu düşünen Erol, olası bir ön seçimde sandıktan açık ara önde çıkacağına inanıyor. Kamuoyu yoklaması yapılması durumunda da sandıktan isminin çıkacağından emin. Erol, Hürriyet’e Büyükşehir Belediye Başkan adaylığını yakıştırırken Hürriyet’in Büyükşehir’i kazanma şansının olduğunu da iddia ediyor. Kavgadan uzak, birlik ve bütünlük içinde, kucaklayıcı, örgütle çalışanlarla hakla barışık bir yönetim anlayışı benimseyeceğini ifade eden Hüseyin Erol, belediyeye yürüyerek geldiğini ve başkan seçildiğinde de bu şekilde geleceğinin sözünü veriyor.

Gittiği mahallelerde “Gelin bu harmanı birlikte dövelim. Bu harmanı birlikte döversek çıkacak hasadı da birlikte hasat edelim, bu ürünle gelen zenginlikten kenti hep birlikte faydalandıralım” diyeceğini ifade eden Erol, “Bunu dedikten sonra beni buradan jiletle bile kazıyamazlar” şeklinde iddiasını ortaya koyuyor.

Lafa daha fazla uzatmadan Hüseyin Erol ile gerçekleştirdiğimiz söyleşimizle sizleri baş başa bırakıyorum…

Hüseyin Erol: Beni buradan jiletle kazıyamazlar

YÖNETMEYE EHLİYETİM OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM

***Neden İzmit Belediye Başkan aday adayı oldunuz?

-1993 yılından bu yana çeşitli kurumlarda hizmet veren bir kent yurttaşıyım. 1993 yılında başlayan Genç Kocaelililer Derneği (GKD) Başkanlığından bu yana geçen 30 yıl içerisinde yaklaşık 15 yıl kurumsal bir kimlikle ama 15 yıl da Hüseyin Erol ismiyle birtakım işlere imza attım. Kentin her sokağında var oldum. Bugün geldiğimiz noktada bu kenti yönetmeye ehliyetim olduğuna inanıyorum. Bu inançla, daha yüksek bir makamda, icranın başında olarak kent halkına her türlü hizmeti sunmak için hizmet vermek için aday oldum.

BAŞKAN, ‘ADAY OLMAK EN DOĞAL HAKKINIZ’ DEDİ

***İzmit Kent Konseyi Başkanı olarak İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet ile uyumlu bir çalışma yürüttünüz. Birlikte yola çıktığı isimlerden arasının bozulmadığı nadir yol arkadaşlarındansınız. Sayın Hürriyet’ten aday adaylığı başvurusu yapmadan önce olur aldınız mı?

-Tabii ben kendisinin milletvekilliği döneminde hem de 2019’daki belediye başkanlığı döneminde onun çalışma arkadaşlarından, ağabeylerinden bir tanesiydim. O arabadan son iki ay hiç inmedim. Belediye başkanı da kim kent halkıyla, örgütle birlikte ve kendisinin de çalışkanlığıyla İzmit Belediye Başkanı oldu. Daha sonra gönüllülük esasına dayalı bir görev olduğu için İzmit Kent Konseyi Başkanı olmayı kabul ettim ve yaklaşık 4-4,5 yıldan bu yana da İzmit Kent Konseyi’nin nasıl bir kurum olduğunu yaptığımız projelerle etkinliklerle kente anlattık. Dolayısıyla bu Hüseyin Erol isminin daha da öne çıkmasını sağladı. Ben bu anlamda, bu vesileyle sizin aracılığınızla İzmit Kent Konseyi çatısı altında görev yapan Meclis Başkan’ıma, tüm yönetimime, tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Evet, ben Kent Konseyi Başkanlığım dönemimde birçok etkinliği zaten İzmit Belediyesi ile birlikte ortaklaşa yaptık, birçok projeye imza attık. Bu adaylık öncesinde de kendisiyle (Hürriyet) önce telefonda ama aday adaylığımı açıklaman -sanırım 2 Aralık olması lazım- yarım saate yakın makamında görüştük. Zaten kendisi daha önce İzmit Belediye Başkan adayı olmayacağını belirtip, ‘Siz İzmit Belediye Başkan aday adayı olabilirsiniz’ diye bana defalarca söyledi, bunu kamuoyuyla da paylaştı, bunu basın da yazdı, kendisi de her tarafta deklare etti. Dolayısıyla benim açımdan bir sorun yoktu ama tabii nezaketen bu kentin belediye başkanına ‘Sevgili Başkan’ım, ben 2 gün sonra eşimi alacağım, partiye gideceğim, aday adaylığı formumu doldurup, maddi gerekçelerini yerine getirdikten sonra aday adaylığımı açıklayacağım, bunu da size bildirmek istedim’ dedim. Başkan’ım da ‘Bugüne kadar yaptıklarınız için, emekleriniz için teşekkür ederim. Sizin aday olmak en doğal hakkınız, gönül rızasıyla siz de aday olabilirsiniz. İkimiz için de hayırlısı olsun’ dedi. Yanında bu şekilde ayrıldım ve gittim partide aday adaylığı başvurumu yaptım.

ROTAYI İZMİT’E KIRDI İDDİASI SONRASI KONUŞMUŞ

*** Sayın Fatma Kaplan Hürriyet’in, rotayı tekrardan İzmit’e kırdığı konuşuluyor, bu iddialar gündeme geldikten sonra şahsıyla bir görüşmeniz oldu mu? Fatma Hanım, hala İzmit’i düşünmediğini söylemeye devam ediyor mu?

-Evet, bu son görüşmemde bunları da konuştuk. Şu an da mevcut belediye başkanı, İzmit halkı kendisine 31 Mart’a kadar yetki verdi. Partimizin genel kurullarından gelen genelgede de mevcut belediye başkanının istifasını gerektirecek bir durum yok. Zaten Başkan da ‘Şu an mevcut belediye başkanı olduğum için bir yerde bir kanaat bildirmem doğru değil. Genel Merkez’imin önümüzdeki hafta milletvekilleri kente gelecek, belediye başkanının olduğu ilçelerde ve illerde memnuniyet anketi olacak, benim için de yapılacak. Bunun sonucunda eğer Genel Merkez’im bana ne derse İzmit Belediye Başkan adayı ol derse İzmit olacak, Büyükşehir Belediye Başkan adayı ol derse Büyükşehir olacak’ dedi. Bunu karşılıklı olarak konuştuk. Sonuçta bizim hepimiz birer aday adayıyız. Elbette Genel Merkez, örgüt, İzmit Belediye Başkanımız Fatma Kaplan Hürriyet’i tekrar aday göstermek isterse buna hepimiz saygı göstereceğiz. Ve gene onunla birlikte seçime gidilecek. Belki de diyecekler ki Fatma Hanım’a, ‘Sen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan adayımızsın’ diyecekler. Dolayısıyla burada kendi ilçem adına konuşursam yöntemi elbette bilmiyoruz, ön seçimse ön seçim sandıksa sandığa gideceğiz, mülakatsa mülakat, temayülse temayül ona da gideceğiz, öyle süreç devam edecek.

Hüseyin Erol: Beni buradan jiletle kazıyamazlar

ANKETTE EN İYİ YERDE OLACAĞIMA İNANIYORUM

***Kamuoyu yoklamalarında ya da ön seçimde kendinizi şanslı görüyor musunuz?

-Ben ön seçime girersem sandıktan uzak ara birinci çıkacağıma inanıyorum. Dolayısıyla sandıkta, anketlerde problemim olduğunu düşünmüyorum. Kentin çarşı ve merkez esnafı olduğum için kentin yarısında bir sorun yoktu benle ilgili ama ben tanınırlığımın daha düşük olduğu Bekirpaşa’ya yaklaşık bir yıldan beri saat 14.00-15.00’ten sonra gidiyorum, kendimi Bekirpaşa’ya atıyorum. Yeşilova, 28 Haziran, Mehmet Ali Paşa, Kadıköy Mahallesi ve buralarda daha çok dolaştım. Oradaki esnafla içli dışlı oldum, oradaki vatandaşlarımızla muhtarlarımızla yoğun bir şekilde bir araya geldim. Oradaki yüzdemi de çok yukarılara aldığıma düşünüyorum. Bir ankette, bir kamuoyu yoklamasında adımın hiç sorunsuz en iyi yerde olacağına inanıyorum.

PIRIL PIRIL ADAY ADAYLARI VAR

***Kamuoyu yoklamasında halktan destek alabileceğinizi gerekçeleriyle anlattınız, peki ön seçimde açık ara önde çıkacağınızı sizi düşündüren nedir? Örgütle bu denli güçlü bir bağınız var mı?

-Tabii ki var, işte bugün itibariyle 22 mahalle temsilcimizi bitirmiş olacağız, 20-30 tane daha var. Bugün akşam üstü de 4-5’ini ziyaret edeceğiz. Bu hafta içerisinde ben bütün mahalle temsilcileriyle görüşmüş olacağım. Şu anda tabii adaylığımız kesinleşmediği için tüm üyelerle bir araya gelmek çok olası değil, kolay da değil. Dolayısıyla ama şimdi kimine kahvehanede, kimine evinin bahçesinde, kimine mahallesinde ulaşacağız. Dün akşam Alikahya’daydım, inanılmaz güzel bir toplantı oldu. Partimizin orada bir seçim ofisi var, orada arkadaşlarımız, mahalle temsilcilerimiz ve üyelerimiz bizi çok güzel karşıladılar. Örgütte elbette karşılığım var ama şimdi burada pırıl pırıl 3 tane aday adayı var. Hakan Tanta, kentin sevdiği, saydığı, benim de çok değerli arkadaşım. İşte Ulaş Yıldız, sanayici bir genç. Ben partiye üye olduğunu da yeni öğrendim. Geldi, hoş geldi, onun gibi bir değeri, partimizin kazanması önemli. Emre Andız, Kuruçeşme bölgesinin has evladı, bu kentin yerli çocuğu, pırıl pırıl bir genç. O da gençlik kurullarında başkanlık yaptı. Onun da elbet bir çevresi ve örgüt taraftarı var. Tabii bu bir sandık, ben parti üyelerinin, kentteki algıdan çok etkileneceğine ve doğru adayı sandıktan bulup çıkaracaklarına inanıyorum. Tabii bu benim şahsi görüşüm, herkesin fikri ayrı olabilir, beni büyük bir oy oranıyla sandıktan çıkaracaklarına inancım sonsuz.

BELEDİYE BAŞKANI ZAMANINI SOKAKTA GEÇİRMELİDİR

***Örgütün kentteki algıdan etkilenerek doğru adayı sandıktan çıkaracağını ve bunun da siz olduğunuzu dile getirdiniz, sokağın sesi olduğunuza mı inanıyorsunuz yani?

-Ben sokağın sesiyim, ben sokakta varım, hep vardım, hep var oldum, bundan sonra da var olmaya çalışacağım. Bu benim için son değil, bir başlangıçtır. Her son yeni pencereler açar hayatta. Ben açılan pencerede kendime her zaman olumlu, pozitif kulvarlar buldum, benim bu kişisel becerim, Allah bana böyle bir yetenek vermiş. Söylediğim gibi bir belediye başkanı günün belki 1-2 saatini imza atmak için belediyede geçirebilir ama günün 5-6 saatini sokakta geçirmelidir.

***Belediye başkanı, belediye binasında olmamalıdır mı diyorsunuz?

-Olmamalı. Gerektiği kadar olmalı ama zamanının dörtte üçünü bence sokakta geçirmeli.

Hüseyin Erol: Beni buradan jiletle kazıyamazlar

HER YİĞİDİN KENDİNE GÖRE YOĞURT YİYİŞİ VAR

***İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in makam aracı, sıklıkla belediye binası önünde duruyor, kendisi sokaktan çok belediyede vakit geçiriyor ama…

-Her yiğidin kendine göre bir yoğurt yiyişi var. Benim yoğurt yiyişim öyle değil.

YANINDA DURARAK EKSİK KALAN YÖNLERİNİ TAMAMLAMAYA ÇALIŞTIM

***2019 yerel seçimlerini kazanan ve 4,5 yılı aşkın süredir İzmit Belediyesini yöneten Fatma Kaplan Hürriyet’i başarılı buluyor musunuz? Daha önceki yönetimlerle kıyaslandığında CHP belediyeciliğinde bir fark gördünüz mü?

-Ben Fatma Başkan’ın özellikle sosyal belediyecilik anlamında çok olumlu işlere imza attığına inanıyorum. Yani ben dışarıda iktidar partisinin muhalefetinin bazı yerlerde çok gereksiz olduğunu düşünüyorum. Fatma Başkan için empati yapıldığında gerçekten şimdi İzmit Belediye Başkanı oldu ama sanki bir Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı olmuşçasına diğer ilçelerin talepleriyle de karşı karşıya kaldı. İnsanlar burada 17 yıl, yerel bir iktidara aç kaldıkları için birçok taleple Başkan’ımızın etrafı sarıldı. Dolayısıyla o da bunlarla mücadele etmek zorunda kaldı. Aslında çok çalışkan, çok hırslı, hedefini bilen, amacını bilen değerli bir insan bana sorarsanız. Eksiğimiz yok mu, onun da var, benim de var, senin de var ama ben onun yanında durarak onun eksik kalan yönlerini tamamlamaya çalıştım. Bana bir şey sorarsa onunla paylaştım. Ben bunun için onu gerçekten başarılı bir belediye başkanı olarak görüyorum. Kentte de sokaklarda da dolaşıyorum, yani büyük bir albenisi gene devam ediyor. Hele ki diğer ilçelere kendisiyle gittiğimiz zaman insanlar onun etrafını -özellikle kadınlar, çocuklar, gençler- sarıyor, ona sarılıyor. Ben ona Büyükşehir Belediye Başkan adaylığını yakıştırıyorum ve ciddi olarak seçimi kazanma şansı olduğunu görüyorum. Bunu gördüğüm için de gönlüm istiyor ki o Büyükşehir’e aday olsun, İzmit’te de sandıkta kim çıkarsa o aday olsun, örgüt, halk onun etrafında birleşsin istiyorum. Ve bu anlamda bence Fatma Başkan, güzel işlere, önemli işlere imza attı ama tabii ilçe belediyesisiniz, Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin bütçesi sanırım bizim 35-36 katımız, dolayısıyla herkes ayağını yorganına göre uzatmak zorunda, Başkan’ımız da ona göre ayağını yorganına göre uzattı ve bugüne kadar hizmetini sürdürdü. Ben dilerim ve isterim ki Genel Merkez’imiz her ne karar verecek olursa olsun bir an önce bu kararı versin, kent rahatlasın ve herkes sahaya insin diyorum.

BENİ BURADAN JİLETLE BİLE KİMSE KAZIYAMAZ

***Hangi yöntemle olursa olsun bir şekilde belediye başkan adayı gösterilmeniz halinde karşınızdaki Cumhur ittifakı bloğuna karşı seçimi kazanmanızı kolaylaştıracak vaatleriniz neler? Yani kent, halk, örgüt, belediye çalışanları sizi neden seçsin, sizin için neden çalışsın?

-Ben insanların bir kere gerçekleri görmesini sağlayacağım. Elbette ki Millet ittifakının bozulmasının ciddi bir sorun olduğu ortada. Son yapılan seçimlerde sanırım İyi Parti 30 bin kadar, Yeşil Sol Parti 7 bin 500 kadar oy aldı. Bu oyların en az yarısının tekrar bu tarafa gelmesi lazım matematik olarak. Ama baş başa girilirse seçime ben siyaset üstü kimliğimle sandıktaki doğal ittifakın benim ismim üzerinde olacağına inanıyorum. Ben bunu görüyorum, görmesem söylemem. Ben ne vaat ediyorum? Öncelikle tüm kentle barışık bir belediye başkanı olmak istiyorum. Kolay ulaşılabilir bir belediye başkanı olmak istiyorum. Halkla her zaman iç içe sokakta olmak istiyorum. Bugün nasıl evimden çıkıp Belsa Plaza’ya yürüyerek gidiyorsam, belediye başkanı olursam yine aynı yoldan yine aynı esnaflara selam vererek, merhaba diyerek yürüyerek gideceğime tekrardan söz veriyorum. Bunu böyle yapacağım, bu benim yaşam tarzım. Şunu öncelikle söyleyebilirim, mesela bir belediye başkan adayı bir mesleği var adamın, yapıyor, belediye başkanı olduktan sonra hayatı tamamen değişiyor. Yani işini bırakmak zorunda kalıyor, aile düzeni değişebiliyor, şimdi ben 40 sene ticaret yapmışım, ticaretimi noktalamışım. Çocuklarım farklı eğitim almışlar, yurt dışındalar, e-ticaret yapıyorlar, kendilerini birtakım şeylere alıştırmışlar, hayatlarını kazanıyorlar. Ben şu an kendi işlerimi yeğenlerime bıraktım, devrettim, benim şu anda ticari bir bağlantım yok. Ama tek şartım, 40 senedir bir konfeksiyon şirketim vardı, sadece tabelamın orada kalması şartıyla ben şu an ticari bir faaliyet sürdürmüyorum. Ben yaklaşık 4 yıldan beri İzmit Kent Konseyi’nde görev yapıyorum, B Blok’un 9. katındayım, eğer belediye başkanı olursam, B Blok’tan çıkıp, A Blok’a gideceğim. Hayatımda hiçbir şey değişmeyecek. Zaten sokaktayım, zaten varım, zaten insanlarla iç içeyim, herkesin derdini dinliyorum. İyi bir lider çok konuşmayacak, çok iyi bir dinleyici olacak. Dinleyecek, karşısındakine değer verecek, onu karşısına alacak. Yani ‘Bak kardeşim ben seni önemsiyorum, senin dertlerinle dertlenmek istiyorum, aklımın yettiğince sana söyleyeceğim ama bir iki gün müsaade ver, aklımın yetmediği bölümler olabilir, ben bunu danışacağım, hepsini akıl süzgecinden geçireceğim ve sana söyleyeceğim’ diyorum insanlara. Ben kenti de böyle yöneteceğim. Bunu vaat ediyorum. Adaylığım netleşirse her gittiğim yerde de bunu söyleyeceğim. Yani ben Topçular’da da Alikahya’da da Kabaloğlu köyünde de ne bileyim işte Balören’de de Mecidiye’de de bunları söyleyeceğim. Yani insanlara diyeceğim ki: ‘Gelin bu harmanı birlikte dövelim. Bu harmanı birlikte döversek çıkacak hasadı da birlikte hasat edelim, bu ürünle gelen zenginlikten kenti hep birlikte faydalandıralım.’ Ben bunu dedikten sonra beni buradan jiletle bile kimse kazıyamaz.

BELEDİYE ÇALIŞANLARINA MESAJ

***İzmit Belediyesi personelinin bir kısmının diken üstünde çalıştığı, kimi rahatsızlıklar yaşadığı zaman zaman iddia ediliyor. Keza her seçim döneminde insanlar, işte çıkarılma kaygısı da güdebiliyor. Çalışanlara da bir mesaj vermeyecek misiniz?

-Ben B Blok’u biliyorum, diğer tarafları pek bilmiyorum. Benim bulunduğum yerde inanılmaz barışık bir düzen var. Başkası adına bir şey söyleyemem ama bir yerde kırgınlık varsa aday olursam, Başkan’ımız da izin verirse nerede bir kırgınlık var her şeyi çözerim. Ben bu kentte herkesle barışığım, kimseyle bir problemim yok. Dünya görüşlerimiz elbette ki insanlarla farklı olabilir ama önce insan olduğumuzu unutmayacağız. Aday gösterilir de belediye başkanı olursam kimsenin bir iş kaygısı, aş kaygısı olmadan, kenti yönetmeye onlarla birlikte devam edeceğim. Onlar benim en değerli çalışma arkadaşlarım olacak. Onların zaten çoğunu tanıyorum, onlar da beni tanıyorlar. Birlikte el ele kol kola girerek İzmit’e tekrar en iyi hizmeti vereceğimize inancım sonsuz. Hepsine selamımı, sevgilerimi iletiyorum.

MECLİSLE, ÖRGÜTLE BARIŞIK

*** Son olarak İzmit halkına vereceğiniz bir mesaj var mı?

-Son olarak şunları söylemek isterim. Yüzü gülen, kentlinin yüzünü en üst düzeyde güldürecek olan, herkesle barışık, sivil toplumuyla, muhtarıyla, kendi belediye meclisiyle, örgütüyle barışık, sevgi ve saygı iş birliği içerisinde devam eden ve tüm iletişim kanalları açık bir belediye başkanı olacağım. Vaadim bu. Bu vaatle yola çıktığım zaman bütün sorunların önümüzden yok olup gideceğine inanıyorum. Bu duygu ve düşüncelerle tüm İzmit halkına, sizin aracılığınızla selam ve sevgilerimi iletiyorum. Bana güvensinler, destek olsunlar.

Ekli Dosyalar

11 Ara 2023 - 16:17 -

Mahreç  Yılmaz Karabıyık


TÜM RÖPORTAJLAR GÖSTER


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Barış gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Barış gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Kocaeli Barış gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Kocaeli Barış gazetesi değil haberi geçen ajanstır.

08

Kibir - 4 aday adayo varken İzmit’in Adayı diye afiş paylaşmak terbiyesizlik değil de nedir ?

Kibir ?

Yanıtla . 3Beğen . 0Beğenme 12 Aralık 01:44
07

Partili - Niye seni jiletle kazıyacaklar, koltuğa mi yapışacaksın

Yanıtla . 3Beğen . 0Beğenme 12 Aralık 00:32
06

Chpli - Aç tavuk kendini darı ambarında görürmüş. Ön seçimde sonuncu ya da sondan birinci olursun

Yanıtla . 4Beğen . 0Beğenme 12 Aralık 00:29
05

İzmitli Yayıncı.. - Lafa bak. jiletle kazıyamazlarmış. sern kıl mısın ki jiletle kazınabilesin. lafını bile bilmeyen bir adam işte. işi gücü kalmamış, başkan olmaya kalkıyor..

Yanıtla . 3Beğen . 0Beğenme 11 Aralık 23:39
03

HaberTürk - Popülaritesi kurduğu Facebook grubundaki aynı mahalleden olan 1.000-1.500 kişiyi geçmeyen kibir abidesi bir zat. Çarşı merkezde her esnafın olduğu kadar 300-350 kişiyle çıkar ilişkilerine dayalı organik olmayan muhabbeti vardır. Dışarıdan kibar görünür ama içi dışına tamamen zıt biridir. Derincelidir aslında, mezun olduğu Derince Lisesi'nin pilav gününe katılmaz, alakasının olmadığı İzmit Lisesi pilav günlerine zorla davet ettirir kendini. Kafayı çekip ulusal kanaldaki kadın moderatöre Twitter dan hakaret edip utancından 10 dakika sonra twitini silmiş, parti disiplinine verilmiştir. Onu pohpohlamayan övmeyen herkesi hor görür, kendine düşman ilan eder. Kent Konseyi seçimlerinde karşısına çıkan adayın kazanacağından korkup sandık arkasında oy kullanma hakkı bulunan bulunmayan herkese üçer beşer oy kullandırır. Zamanında CHP ye ağza alınmayacak ithamlarda bulunan bu arkadaş kendini kaf dağında gören bir kişiliktir.

Yanıtla . 12Beğen . 0Beğenme 11 Aralık 18:41
02

Kocaelispor - çok zor be hüseyin abim çok zor kazanmaz mucize ötesi bi durum kusura bakma ama gerçekler be hüseyin abim sen biz izmitiz platformunda sosyal medyadan şirinliğe devam et hüseyin abi karşındaki rakip fark atar sana

Yanıtla . 12Beğen . 0Beğenme 11 Aralık 17:08
01

Timur - Hüseyin Erolda çok iyi biliyorki Fatma hanımın büyüksehirde hiç şansı yok bence kendisinide izmitte şansı yok Tahir hocanın rakibi yok malesef çok rahat kazanır

Yanıtla . 8Beğen . 1Beğenme 11 Aralık 16:24