KOTO’da Meslek Komitesi adayları kim?

Kocaeli Ticaret Odası meslek komitesi asil ve yedek üye seçimleri ile meclis üyesi asil ve yedek üye seçimleri 8 Ekim 2022 Cumartesi günü gerçekleştirilecek

Kocaeli Ticaret Odası “meslek komitesi asil ve yedek üye seçimleri ile meclis üyesi asil ve yedek üye seçimleri” 8 Ekim 2022 Cumartesi günü, hizmet binasında gerçekleştirilecek. Seçime ilişkin Yüksek Seçim Kurulu tarafından onaylanan listeler 22-23-26 Eylül 2022 tarihlerinde oda binasında askıya çıkarıldı.

MESLEK KOMİTESİ (BAYINDIRLIK VE MADENCİLİK GRUBU) ADAYLARI
Abdurrahman Çuhadar (ASN MİMARLIK MÜHENDİSLİK )

Veli Başkurt (Nivaş Yapı İnşaat)

Mesut Ekşi (YMTEK Otomotiv Makina İnşaat)

Eyüp Gökmen Filinte (AYEF İnşaat Proje)

Şerif Kızmaz (Şerif Kızmaz)

Çetin Kolaylı (GCO İnşaat)

Mehmet Başyiğit (Bumesan Mühendislik)

MESLEK KOMİTESİ (KONUT İNŞAATI GRUBU) ADAYLARI
Mikail KAYACI ( Kayacılar İnşaat)

Hüseyin Avni Aslan ( Astek Çelik Konstrüksiyon)

Mert Kavşut ( Mert Kavşut)

Akif Kahraman ( Bedo Harfiyat)

Lütfi Akbalık ( Altek Taahhüt Proje)

Reşat Mamik ( Gülfa Kuyumculuk İnş.)

Mustafa Özşentürk (Santürk Yapı)

Yücel Yetkin ( Yücel Yetkin)

Cumali Yalçınkaya (Hürsoy İnşaat)

Halil İbrahim Uzunoğlu (Halil İbrahim Uzunoğlu)

Kasım Bahadır (Hasba İnşaat)

MESLEK KOMİTESİ (İNŞAATI TAMAMLAYICI FAALİYETLER VE YAPI KOOPERATİFLERİ GRUBU) ADAYLARI
Halil Ardıç ( Kartepe Yapı Denetim)

Serkan Akyıldız (SGC İnşaat Altyapı Hafriyat)

Hasan Kanca (Kancalar Nakliyat İnşaat)

Mustafa Duysak (Ay Taş İnşaat Nakliye)

Temel Aydın (Günaydın Vinç Hizmetleri)

Mustafa Özkaraaslan (Kuvvet Yapı Denetim)

Erkan Yıldız (Yıldız Hafriyat Enerji Nakliyat Hayvancılık)

MESLEK KOMİTESİ (TARIM VE HAYVANCILIK GRUBU) ADAYLARI
Adnan Sancak- Doa satış ve pazarlama Ltd.şti

Mustafa Akcan- Adalı Et ve Et Mam.ltd.sti.

Tahsin Can Kuşkan- Kuşkan Tarım Ürünleri

Yasin Tuncay Türkçakal- Türkçakallar tarım.ltd.şti.

İbrahim Yılmaz- Çiğdem çiçekçilik

Orkun Yılmam- Efsane Et ürünleri Ltd.şti.

Cem Ağtaş - Ağtaş yapıcı sebze meyve Ltd.şti

Engin Yener- Kips. İnş. Peyzaş

Eda Öz- Özler Lezzet Pazarı

Yüksel Yılmaz- Kartepe Anıt Gıda

Hakan Akbulut- Akbulut Tarım Ürünleri

Ahmet İpekdal- Mimsunar Kuruyemiş

Atacan Aksoy- Akpiliç Kocaeli Ltd şti

Mehmet Ali Akdoğan- Koçlar Tarım Ürünleri

MESLEK KOMİTESİ (MOBİLYA AĞAÇ İŞLERİ VE ORMANCILIK GRUBU) ADAYLARI
Murat Barış (Barış Kereste)

Murat Aydın (Aydınlar Dayanıklı Tüketim Malları)

Metin Sözer (Sözer Orman Ürünleri)

Melik Fırat Taşer (Fuat Taşer Ağaç Sanayii)

Nesip Çomaklı (Çomaklılar Halı Mobilya)

Seyit Orhan Kabasakal (Apel Orman Ürünleri)

Abdullah Bostan (Bostanlar İnşaat Malzemeleri ve Orman Ürünleri)

Yahya Çuhadaroğlu (Çuhadaroğlu Mutfak)

Murat Yavuz (My Ofis Mobilya)

Veysel Özgen (Özgen Ağaç)

Murat Emre İnan (Selenay Mobilya)

Ertuğrul Yavuz (Yavuz Mobilya)

Ali Özkaradeniz (Özkaradeniz Paketleme)

MESLEK KOMİTESİ (İNŞAAT MALZEMELERİ VE TESİSAT İŞLERİ GRUBU) ADAYLARI
İbrahim ATALAY/ Atalay Endüstriyel

İbrahim İBRAHİMOĞLU/ İbrahimoğlu Taah. Pazarlama

Mehmet BAŞTÜRK/ İmamoğulları Mahrukat Madencilik

Mehmet AKGÜNEŞ/ Ufuk Yapı Malzemeleri

Salih TÜRE/ Salih Türe

Mehmet UZUNER / Uzerman Mühendislik

Gökhan ÇAKIR ( İzmit Rulman)

MESLEK KOMİTESİ (PLASTİK VE KİMYA GRUBU) ADAYLARI
İbrahim İkiz (Polimar Boya)

Ali Yüksel Balaban (Balaban Isı Cam)

Kerim Bayramoğlu (By Dizayn Endüstriyel Yapı)

Osman Kışhan (Kışhan Yapı)

Yavuz Selim Öztürk (Dupoll Enerji Entegre Atık Yönetimi)

Hüseyin Ayseçkin (İzmit Boyakimya)

Melike Bilir (Devin Boya Kimya)

MESLEK KOMİTESİ (MAKİNE GRUBU) ADAYLARI
Yusuf Ziya Uludüz (Sadıkoğlu Makine)

Nurdoğan Canıgeniş (Caner Makine)

Tunç Tuncaboylu (T.T. Makine)

Muharrem Doğan (Uzman Alüminyum)

Zihni Çelik (Hamidiye Makine)

Erdem Küçükateş (Ersan Endüstriyel)

Ahmet Kösemen (Kösemen Makine)

MESLEK KOMİTESİ (FIRIN, PASTANE VE MARKETLER GRUBU) ADAYLARI
Abdurrahman Kaya (Günkay Gıda)

Ahmet Kul (Kulzade Gıda)

Fatih Günen (Günen Gıda)

Baki Kurt (Atakanlar Gıda)

Mehmet Buzacı (S.S. Pirelli İşçileri Tüketim Koop. PİMKO)

Nurdoğan Özdemir (Bekiroğlu Şarküteri Gıda)

Hüseyin Keleş (1001 Market Gıda)

MESLEK KOMİTESİ (DAYANIKLI TÜKETİM MALZEMELERİ GRUBU) ADAYLARI
Ömer Efe EFEM TİCARET MAĞAZALARI DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI LİMİTED ŞİRKETİ

Cafer Kozluca ANIL TİCARET CAM YATIRIM VE PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKET

Mevlüt Yıldız YILDIZLAR ZÜCCACİYE DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI

Halil İbrahim yalnız İZMİT İLETİŞİM ENERJİ ELEKTRİK MÜHENDİSLİK İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Selim Baştürk (KARDEŞLER DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI PAZARLAMA İNŞAAT TAAHHÜT İHRACAT VE İTHALAT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ)

Hüseyin Servet Çek (PENTA TAŞIT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ)

Abdurrahman Yıldırım (SEVDİZ HALI MOBİLYA VE İNŞAAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ)

MESLEK KOMİTESİ (SAĞLIK GRUBU) ADAYLARI
Hüseyin Gezer (Anadolu Eczanesi)

Dr. Veysel Besnili (Özel Seygöl Aile  Sağlık Hizmetleri)

Dr. Gökhan Gümüştaş (Jinerad Özel Sağlık Hizmetleri/ VM Medical Park Hastanesi)

Yusuf Albayrak (Arı Medikal/ Doğu Marmara Medikalciler Derneği Başkanı)

Selçuk Bakırlı (Bilmed Tıbbi Malzeme ve Sağlık Hizmetleri)

Dr. Hakan Görgülü (Akademi Hastanesi)

Tahsin Koçyiğit (Koçyiğit Rehabilitasyon / Kocaeli Rehabilitasyon Merkezleri Derneği Başkanı)

Yasemin Ellibeş (Erva Kanbak Özel  Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi)

Pakize Esra Uluce (Yenidoğan Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi)

Ulucan Ulusoy (Mülazımoğlu Temizlik Ürünleri Gıda Temizlik)

Mehmet Aksu (Maksu Kimya)

MESLEK KOMİTESİ (MOTORLU TAŞITLAR VE OTOMOTİV YEDEK PARÇA GRUBU) ADAYLARI
Volkan Yılmaz (Kocaeli Yılmazlar Oto)

Hasan Kaya (Kocaeli Kaya Otomotiv)

Muhammet Ertürk (Ertürk Oto)

Serkan Karakadılar (SERKAR Grup)

Serkan Çataloğlu (Öz Teknik Oto)

Seyfi Özkar (Balans Otomotiv)

Fevzi Bilen (Kardeşler Rot Balans Otomotiv)

Bülent Ayvacık (Ayvacık Otomotiv)

Serkan Gürfidan (Gürfidan Otomotiv)

Yusuf Hazer (Oto 41 Otomotiv)

MESLEK KOMİTESİ (AKARYAKIT GRUBU) ADAYLARI
İsmet Temizel (Temizel Petrol)

Cevat Yıldız (Sitare Petrol)

Davut Gözübüyük (Esa Petrol)

Zeynep Cici Morgül (Cicioğlu Petrol)

Alparslan Şimşek (Aslan Şimşek Petrol)

Baturhan Üretürk (Kaptanlar Petrol)

Necmi Hıra (Rahmiye Petrol Ürünleri)

MESLEK KOMİTESİ (BANKA VE KUYUMCULAR GRUBU) ADAYLARI
 Nuri Koç- Koç Gold  

Hakan Yaşar Ulutan- Sefa Kuyumculuk

Onur Altaş- altaş Gold Kuyumculuk

Oral Altın- Altınköşk Kuyumculuk

Evren Yılmazer- Evren Yılmazer

Altuğ Bayram- İkizler Kuyumculuk

MESLEK KOMİTESİ (BİLİŞİM VE BÜRO MALZEMELERİ GRUBU) ADAYLARI
 Mehmet Akif Şen (Özşen Matbaa)

Emrullah Yolasığmaz (Prodos Bilişim)

Şükrü Burak Peksoy (Kent Kart A.Ş)

Serkan Kasımoğlu (Proser Bilişim)

Gürsel Süt (Gürsel Bilgisayar Ltd.Şti.)

Mustafa Elol (Bna Bilişim Ltd.Şti)

MESLEK KOMİTESİ (KAFE, PİŞMANİYE VE HAZIR YEMEK GRUBU) ADAYLARI
Yaşar Can (Yaşar Can)

Kadir Çetin (Boğaziçi Pişmaniye)

Sami Durmuşoğlu (Lema Yemek Gıda)

Mehmet Yıldırım (Mehmet Yıldırım)

Ahmet Bölükbaşı (Bölükbaşı Gıda)

Şinasi Okuş (Asya Börek Kuruyemiş Unlu Mamuller)

Gökhan Alet (Çınaraltı Künefe Gıda)

MESLEK KOMİTESİ (NAKLİYE VE SEYAHAT ACENTELİĞİ GRUBU) ADAYLARI
Hızır Fatih Sarıoğlu - Kocaeli Tur Seyahat Acentesi

Sedat Köse - Kocaeli Güven Seyahat

Mehmet Yaşar - MRY Taşımacılık Turizm 

Semra Demir Çavdar - Reba Denizcilik Hizmetleri

Musa Karabalık - Peytur Nakliyat 

Mesut Göksoy - Körfez Turizm 

İbrahim Yağız - S.S. Kocaeli Derince Mot.Taş.Koop. 

MESLEK KOMİTESİ (DANIŞMANLIK HİZMETLERİ GRUBU) ADAYLARIMIZ
Fikret Yıldırım- Kartepe sertifikasyon hizmetrleri ltd. şti

Fatih Özcan- Etki ortak sağlı  güvenlik birimi çevre özel eğitim tic. a.ş

Emine Nilay Özkan- enkon ticari danışmanlık ve destek hizmetleri tic. ltd. şti

Osman Sağlık- Sağlıkpark iş sağlığı ve güvenliği eğitim danışmanlık ticaret ltd . şti.

Zepnep Çakır- Veri çevre ve iş güvenliği endüstriyel hizmetler sanayi tic. ltd. şti

Hadiye Akkurt- HNH inşaat turizm gayrimenkul taahhüt ve ticaret ltde. şti

Burcu Korkmazer- Serka Gayrimenkul Değerleme Ekspertiz Mimarlık Mühendislik İnşaat Sanayi ve Tic. LTD. STİ

İlkin Doydum- İdodr Tehlikeli madde güvenlik danışmanlık kurumları sanayi ve ticaret llimited şirketi

Selin Topçu- MBSM Mühendislik danışmanlık sanayi ve ticaret limited şirketi

Ertan Karakaş

Veli Ayçiçek- CPA Danışmanlık hizmetleri ticaret limited şirket

Gökhan Demirci- VDM Denetim ve Serbest muhasebeci mali müşavirlik limited şirket

İnaltay Site Yönetim Gayrimenkul İnşaat Sanayi TİC LTD ŞTİ

MESLEK KOMİTESİ (TELEKOMÜNİKASYON, REKLAM VE GÜVENLİK HİZMETLERİ GRUBU) ADAYLARI
 İbrahim Şahin (Delta Dijital Fotoğrafçılık)

Ali Suat Birer (Suat kuaför Güzellik Salonu)

Hasan Cemil Altınkaya (Atayurt İletişim)

Onur Ak (Vipsaş Güvenlik Özel Koruma)

Yunus Akyürek (Kilitfikir Prodüksiyon Basın Yayın)

Ceylani Yetkin (Yetkinler İletişim)

Yılmaz Ayyıldız (Service Group Tesis Yönetim Hizmetleri)

MESLEK KOMİTESİ (KONAKLAMA VE RESTORANLAR GRUBU) ADAYLARI
Yusuf ERENKAYA - Sude Dondurma Cafe

Eray BODUR - Trakya Gıda

İlhan AKKURT - Galaksi Otelcilik

Cem GÜR - Morgezegen Gıda Turizm

Şaban KULAKSIZ - Kentri Gıda Turizm

Fatih TEMİZ - Karadeniz Meşhur Kavurmacısı

Muhammet Ali ÇAĞLAR - Babil Bungalow Hotel

MESLEK KOMİTESİ (TEKSTİL VE GİYİM GRUBU) ADAYLARI
İrfan Öge (Ögeler Kooperatif Sanayi Ticaret)

İrfan Taban (Şafak Giyim)

Mustafa Çavuş (Çavuşoğulları Sanayi Ticaret)

Ferhat Akbaş (Akbaşlar Giyim Sanayi Ticaret)

Ebru Töle (Tuval Butik)

Enes Özakgüneş (Sümer Tekstil)

Ali Arısoy (Bayan Nilay)

MESLEK KOMİTESİ (SİGORTACILAR GRUBU) ADAYLARI
Necmi Bulut- İz Er Sigorta

Abdulkadir Kadir Tiryaki- Zekeriya Tiryaki Sigorta

Cem Serhat Dayanç- KC Sigorta

Cemal Türengül – Türengül Sigorta

Esma Bektaş- Es Se Sigorta  

Erman Kozluca- Kozluca Sigorta

Nihat Güngör- Venüs Sigorta Aracılık Hizmetleri

Nurgül Moldur- Ayçam Sigorta

Nusret Özcan- Öznet Sigorta

Önder Dükmen- Dükmen Sigorta

Serkan Naz- Öz Naz Sigorta 

MESLEK KOMİTESİ (ÖZEL EĞİTİM KURUMLARI GRUBU) ADAYLARI
Yıldırım YILMAZ / ÖZEL İZMİT YILDIRIM EĞİTİM VE ÖĞRETİM KURUMU

Handan Kümeli / ALTIGEN ÖZEL EĞİTİM HİZMETLERİ VE TUR. İŞL. LTD. ŞTİ.

Alparslan Naipoğlu / NAİPOĞLU ÖZEL ANAOKULU EĞ. VE ÖĞR. HİZ. TİC. LTD. ŞTİ.

İsmail Aydemir / SUNGURBEY EĞİTİM VE TİCARET LTD. ŞTİ.

Melike Andız / ÖZEL BEŞDUYU REHABİLİTASYON VE EĞ. HİZ. TİC. LTD. ŞTİ.

Mehmet Eray Camgöz / DÜNYA ZAMANI ÖZEL EĞİTİM VE DİL OKULLARI A. Ş.

MESLEK KOMİTESİ (METAL GRUBU) ADAYLARI
Yaşar Teke (Anıt Kontrol Sistemleri)

Serkan Akçay (BBMES Dış Ticaret)

Yücel Celep (Marmara Teknoloji Otomasyon)

Selman Yıldırım (Beta Teknik)

Turhan Keskin (Eksproma Elekt. Kont)

Ediz Demirkol (Demirkol Hurda)

MESLEK KOMİTESİ (MİMARLIK VE MÜHENDİSLİK GRUBU) ADAYLARI
Ümit Kum- UKM Harita Müh.

Hicran Bozkurt (YAB Mühendislik)

Kübra Öter (Net Bir Mimarlık)

Musa Gürsoy (FGM Mühendislik)

Sedat Kul (Kul Mimarlık)

Cantuğ Akyıldız (Cantuğ Akyıldız İnşaat. )

Nazire Başar (Başar Elektroteknik)

02 Eki 2022 - 16:04 - Gündem



göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Barış gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Barış gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler Kocaeli Barış gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Kocaeli Barış gazetesi değil haberi geçen ajanstır.

01

Çoban - ANLAMADIĞIMIZ ONCA BAŞARILI VERGİ REKORTMENİ İŞ İNSANI VARKEN NEJMİ KOCAELİ TİCARET ODASINA BAŞKAN YAV ADAMIN KENDİNE HAYRI YOK NEJMİ NE İŞ YAPAR MESLEKİ VARMI ARAŞTIRIN NECİ BU ŞAHIS

Yanıtla . 1Beğen . 0Beğenme 02 Ekim 18:19


Anket Sizce mülteciler Türkiye'den gönderilmeli mi, kalmalı mı?