Kuruçeşmeliler kenetlendi Kulüp kuruyorlar

Kuruçeşmeliler Derneği yaptığı açıklamada Kuruçeşme Spor Kulübü kurulacağını duyurdu. Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “2017 yılında temellerini attığımız ortak paydamız Kuruçeşmelilik bilinciyle kurulan derneğimiz bugün bir büyük adım daha attı. Hiçbir farklılık gözetmeksizin Kuruçeşmelilik bilinciyle hareket edilen bu süreçte elini taşına altına koyup bizlere destek olan bugün yanımızda yer alan herkese teşekkür ederiz.


TEŞEKKÜR

Kocaelispor Futbol Şube Sorumlusu, Veli Başkurt, MHP İl Yönetici, Ramazan Gür, CHP İl Önceki Dönem GK Başkanı, Emre Andız
Kocatepe muhtarı, Mustafa Kabak, Doğan Muhtarı, Sadettin Ölmez. Kuruçeşme Fatih MH Muhtarı, Musa Temel, Hatipköy Muhtarı, Habibe Demiroğlu Aksoy, Akpınar Muhtarı, Erhan Aydın, Yenimahalle Mh Muhtarı, Yasin Duman, Malatyalılar Dernek Başkanı, İkin Doydum, Fatih Eski Muhtarı, Celalettin Cengiz
AK Parti İlçe Yöneticisi, Bülent Durmuş
AK Parti Önceki Dönem Meclis Üyesi, İsmail Gün, CHP Mahalle Temsilcisi, Mustafa Yüce
AK Parti Eski İl Yönetici, Ayhan Dursun
MHP Önceki Dönem İl Yöneticisi, Eyüp Cebeci, Mahallemizin değerli kanaat önderleri ve esnaflarından Sait Aksu, Şahin Uzer, Süleyman Özgenç, Necmi Pak, Mustafa Gün, Adem Kaçar, Orhan Pehlevan, Timurçin Sevilmiş, İsmail Büyükada, Erol Yakupoğlu, İlyas Dereci, Kadir Apaydın, Turan Sağlam, Ali Kılınç,Uğur Ekşioğlu ve ayrıca aramızda olmak isteyip katılamayan Derince Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimi Hüseyin Şaşkın ,CHP önceki dönem İlçe başkanı Alpaslan Seymen’e ve gönlü bizimle olup katılamayan herkese teşekkür ederiz.

“ÇALIŞMALARA BAŞLIYORUZ”

Bugün yıllardır özlemle beklenen Kuruçeşme Spor için en önemli adımı atmış bulunmaktayız. En kısa sürede spor kulübümüzü kurup çalışmalara başlayacağımızı kamuoyuna ilan ediyoruz. Semtimiz ve Şehrimiz için hayırlı olmasını diliyoruz. Mahallemiz bizim kalemizdir.”

- Kocaeli Barış gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kocaelibarisgazetesi.com/haber/7678176/kurucesmeliler-kenetlendi-kulup-kuruyorlar