İktidar fezlekelerle gündemi değiştirmeye çalışıyor

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, hakkında 4 yıl hapis istemiyle düzenlenen fezlekeye ilişkin  açıklama yapan CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar şu ifadeleri kullandı: “Fezlekelerle ilgili hiçbir sıkıntımız yok. CHP Genel başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ve Milletvekillerimizin alınları açık. CHP hukukun üstünlüğüne inanan ve faaliyetlerinde buna dikkat eden bir parti.Ancak siyasi bir partinin genel başkanı düşüncelerini açıkladığından dolayı hakkında fezleke hazırlanması antidemokratik ve kasıtlı bir uygulamadır. İşte Meclis gereğini yapsınlar.

“BİZİM GÜNDEMİMİZ HALKIN HALİ”

Güzel ülkemin gündemi bu değil. Gündem yoksulluk, yolsuzluk, adaletsizlik, pandemi, esnaf dükkân açamazken AKP’nin gündemi kongreleri. Bizim gündemimiz, işçimizin, emeklimizin, memurumuzun, köylümüzün, halkın hali, gündem sefalet. Biz gerçek gündemi konuşmaya devam edeceğiz. İktidar fezlekelerle gündemi değiştirmeye çalışıyor.


“İFTİRA ATARAK ÜLKE YÖNETİLMEZ”


Gerçekleri konuşmaya cesaretleri ve yüzleri yok. Sahip oldukları sorumlulukların üstesinden gelemeyip her kesimden insanlara iftira atarak ülke yönetilmez. Haydi buyursunlar,erken seçim kararı alsınlar.Kimseden korkumuz yok ve Genel Başkanımızın sözlerinin altına imzamızı her zaman atıyoruz.Bir kez daha haykırıyoruz ki; CHP darbelere, hukuk devleti düşmanlarına, askeri cuntalara ve bugün oluşturulmak istenen sivil diktatörlüğe sonuna kadar karşıdır. Bu misyona sahip CHP’yi mi susturacaklar,buna kimsenin gücü yetmez.”

- Kocaeli Barış gazetesi, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://www.kocaelibarisgazetesi.com/haber/7380073/iktidar-fezlekelerle-gundemi-degistirmeye-calisiyor