İşte 2021’de İzmit’in miting alanları!

Kocaeli Valiliği tarafından yayımlanan bildiride 2021 yılında İzmit’te gösteri ve miting yapıla bilecek alanlar belirlendi. Zorunlu olarak her yıl valilik tarafından yayımlanan bildiride miting alanları belirlenirken, pandemi sürecinin devam ettiği ve  tedbirlerin yürürlükte olduğu günlerde miting ve gösteri yasakları devam ediyor.

Kocaeli Valiliği yayımladığı bildiride: “2911 sayılı Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Kanunun 6. Maddesi ve anılan kanunun uygulanmasına ilişkin Yönetmeliğin 3. Maddesine istinaden, İzmit Kaymakamlığı tarafından belirlenen toplantı ve gösteri yürüyüş alanları ile ilgili açıklama aşağıya çıkarılmıştır.

Kaymakamlık Makamının 15.01.2021 tarih ve 172 sayılı olurlarıyla, kamu düzenini ve genel asayişi bozmayacak, vatandaşların günlük yaşamını aşırı ve katlanılamaz derecede zorlaştırmayacak şekilde 2021 yılı İzmit İlçemiz için;

MİTİNG ALANI OLARAK;

1-15 Temmuz Milli İrade Meydanı Miting Alanı,

2-Anıtpark Miting Alanı,

3-İnterteks Uluslararası Fuar Alanı Arkası Miting Alanı,

 

 YÜRÜYÜŞ GÜZERGAHI OLARAK;

1-Toplanma Yeri; Kandıra Kavşağı Şehit Rafet Karacan Bulvarı Başlangıcı,

Yürüyüş Güzergahı; Şehit Rafet Karacan Bulvarı ve Sonlanma Noktası olarak ta 15 Temmuz Milli İrade Meydanı ile Anıtpark’ ın,

2-Toplanma Yeri; Doğu Kışla Parkı,

Yürüyüş Güzergahı; Atatürk Bulvarı ve Sonlanma Noktası olarak ta 15 Temmuz Milli İrade Meydanı ile Anıtpark olarak belirlenmiştir.”

- Kocaeli Barış gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kocaelibarisgazetesi.com/haber/6148749/iste-2021de-izmitin-miting-alanlari