1923’te Atatürk ne yaptıysa 2020’de Erdoğan onu yapmakta!

MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü bugün partisinin il binasında basın açıklaması düzenledi. Açıklamasında DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın Kocaeli’de söylediği sözleri değerlendiren Ünlü şu sözleri kaydetti: Bugün bir siyasi parti kurulmuş ve kongresini yapmıştır. İlçe binalarına baktığımızda gayet modern dizayn edilmiş. Sayın genel Başkan da burada 700 konvoyla Türkiye’nin umudu olmuş. Bu tür verilerle kurtarıcı gibi birilerini göstermenin alemi yok.

“BU PARTİLERİM SURATINA KİMSE BAKMAYACAK”

Cumhurbaşkanlığı sistemiyle yönetilen bir sistemle, Libya’da yaptıklarımızı, Doğu Akdeniz’de yaptıklarımızı yok saymak adına 24 Haziran’da yaptıkları algıyı yapıyorlar. Yarın bu partilerin suratına kimse bakmayacak. Ne hayal kuruyorlar bilmiyorum ama Türkiye’nin lider ülkelerden biri olma mücadelesini geriye çekemeyecekler.

“1923’TE ATATÜRK NE YAPTIYSA 2020’DE ERDOĞAN ONU YAPMAKTA”

Yüzde 10’la Türkiye’yi yönetiyor lafına gelince de 1453’te fatih ne yaptıysa, 1923’te Atatürk ne yaptıysa, 2020’de de liderim ve Recep Tayyip Erdoğan onu yapmaktadır. Ana fikir güçlü bir devlettir. 2023 yılına gelindiğinde bugün askerlere satılmış diyenlere bırakılamayacaktır bu ülke. Türkiye’nin bu insanlara bırakılmaması gerektiğini, vatandaşımıza sahip çıkılması gerektiğini de belirtiyoruz.”

- Kocaeli Barış gazetesi, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://www.kocaelibarisgazetesi.com/haber/5976541/1923te-ataturk-ne-yaptiysa-2020de-erdogan-onu-yapmakta