banner881
banner887
banner883
09 Mart 2019 Cumartesi 18:45
Gönül’ün SKM’sine görkemli açılış!
banner728

AKP İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül’ün Yürüyüş Yolu kenarındaki Seçim İrtibat Bürosu’nun açılışı bugün gerçekleşti. Programa katılım sağlayan AKP Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, “Kocaeli, İzmit muhteşemsiniz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını iletirim” ifadelerini kullandı.

AÇILIŞA YOĞUN İLGİ

AKP İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül’ün Yürüyüş Yolu kenarındaki Seçim İrtibat Bürosu’nun açılışı AKP Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı’nın katılımıyla gerçekleşti. Programa Yazıcı’nın yanı sıra, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, AKP İl Milletvekilleri, AKP İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, AKP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tahir Büyükakın, AKP İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, AKP İzmit İlçe Başkanı Ali Güney ve çok sayıda partili katıldı.

“SİZ TÜRKİYE DÜŞMANLARI İLE BERABERSİNİZ”

Programda ilk olarak AKP İzmit İlçe Başkanı Ali Güney söz aldı. Güney, “Seçim irtibat büromuzun açılışına hoş geldiniz. Cumhur İttifakının bağını koparmak için çalışanlar yine hüsrana uğrayacaklardır. Cumhur İttifakı ne yaparlarsa yapsınlar birliğimizi bozamayacaklar. Siz Türkiye düşmanlarıyla berabersiniz” dedi.

“ANCA SİBEL HANIMI TEBRİK ETMEYE GELİRSİNİZ”

Geçtiğimiz gün Belsa’ya ziyaret ederek kadın personele çiçek takdim eden CHP İzmit Belediye Başkan Adayı Fatma Kaplan Hürriyet’e yüklenen Güney, “Belsa’ya ancak başkanımız Sibel Gönül hanımı tebrik etmeye gelirsiniz. Belediye işi Gönül işidir” ifadelerini kullandı.

“YENİ BİR SAYFA AÇACAĞIZ”

Güney’in ardından söz alan İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, “10 yıl geldi geçti. İzmit’in emanetine gözümüz gibi baktık. Bu süre içerisinde sizlerin takdirleriyle bu görevi 2009’da aldık ve 5 belediyeyi birleştirerek İzmit’i bugünlere getirdik. Birçok güzel çalışmalara imza attık. Türkiye’ye örnek projeler yaptık. Sibel Gönül hanımla yeni bir AK Parti belediyeciliği sayfası açacağız” şeklinde konuştu.

”GÖREVLİLERİ TEHDİT ETTİ”

CHP’li Fatma Kaplan Hürriyet’e yönelik eleştirilerde bulunan İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, “Hukukçu olan ama hukuka uymayan bir aday var. Devlet hukuksuzluğu düzeltmek isterken sepetlere çıkıyor engel oluyor. Siz göreve gelirseniz kim bilir neler yaparsınız. Daha dün İzmit Belediyesi’ne 20-30 kişiyle hücum eder gibi gelerek Kadınlar Gününü kutlayacağız diyerek siyasi baskın yaptılar. Görevlileri tehdit ettiler. İşlerimizi aksattılar” dedi.

“BİZ YAPARIZ ONLAR SEYREDER”

Doğan’ın ardından konuşan AKP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tahir Büyükakın, “2004’te İzmit Büyükşehir Belediyesi Kocaeli Büyükşehir Belediyesi haline geldi. Batmış bir belediyeyi devraldık ve bunlar tarafından batmış belediyelerin çalışanlarına ödemelerini yaptık. 2 ay sonra bu belediyeyi yönetemedik derler. Büyükşehir olmadan büyük hizmet olmaz. Biz yaparız onlar seyrederler. Önümüzdeki dönemde Sibel Hanımla birlikte tarih yazmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

“EKONOMİDE SIKINTI OLABİLİR”

Büyükakın ardından kürsüye gelen Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ise şu şekilde konuştu; Durmak yok yola devam. İzmit’e yakışan budur. 15 yıldır olduğu gibi yine AK Parti belediyeciliğini yenileyerek devam ettirmek bize yakışır. Lafla belediyecilikle olmaz. Bize baba diyorlar baba. Nasıl başardınız diyorlar. Armudun sapı, üzümün çöpü demeyelim. Biz birlikte oldukça her şeyin en güzeli bize gelecek. Ekonomi bazen saldırılardan dolayı sıkıntılı olabilir. Hizmetlerin en güzelini biz yapacağız. CHP’nin büyükşehirde adayı yok. Adayları olmayanlar ekip olarak ne yapabilirler. 31 Mart’a kadar çalışıp Cumhurbaşkanımıza müjdemizi vereceğiz.

“BÖYLE AÇILIŞ GÖRMEDİM”

Karaosmanoğlu’nun ardından söz alan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “Uzun yıllardır siyaset yapan biriyim hiç böyle SKM açılışı görmedim. İzmit bitmiş hayırlı olsun. Cumhur İttifakı denilen bir ittifak var. Cumhur İttifakı 15 Temmuz gecesi kurulmuştur. Kocaeli’de kadro var. Bunu herkes 31 Mart’ta sandıkları patlattığımızda görecektir. Zillet İttifakı’nın yanında olan HDP mi kazanacak? Cumhur İttifakı’nın yanında olan MHP mi kazanacak herkes görecek. Biz İzmit çocuğuyuz. Burada doğduk. Siz bizim yanımızda mısınız?” diye konuştu.

“ZAFER ELDE EDECEĞİZ”

Ünlü’nün ardından konuşan AKP İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, “Bu coşku gösteriyor ki 31 Mart akşamı zaferi elde edeceğiz. Bu coşku devam edecek. Cumhur İttifakı olarak birlik içerisinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz” diyerek selamlama konuşmasını tamamladı.

“VATANDAŞIN YANINDAYIZ”

Eryarsoy’un ardından kürsüye gelen AKP İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, “Milletin terazisine her zaman güvendik ve inandık. Biz demokrasi dedik. Onun için hiçbir zaman milletle olan gönül bağımızı koparmadık. Yolumuzu milletin yolu olarak bildik. Bu seçimlerin İzmit için, millet için hayırlı olmasını temenni ediyorum. Klasik belediyeciliğin ötesinde bir şey söylüyoruz. Ne söylüyoruz, samimiyet, tevazuyla ve gayretle gönül belediyeciliği diyoruz. Bir insanı sevindirmedikten sonra yaptığımız hizmetler tam olmuş olmaz. O zaman gönül belediyeciliği yapacağız. Vatandaşın yanında olacağız” dedi.

“REÇETE VE TEDAVİ BELLİ?”

“Biz bayrağı aldığımız yerden daha yukarılara taşımak zorundayız” diyen Gönül, “İzmit’i gelecek vizyonuna taşımak bizim sorumluluğumuzda. Sen kazan İzmit diyoruz. Bunu boşuna demiyoruz. İstiyoruz ki İzmit’in gönlü olsun. Bir gönül gelir, bin gönül olur. Onlar bunu anlayamazlar. Bu şehri birlikte yöneteceğiz. Şeffaf olacağız, kardeş olacağız. Bu şehre gıpta ile bakılacak. Reçete ve tedavi belli. O zaman ilaç istiyoruz. Yetki veriyor musunuz? Adil ve eşit olarak her bir mahallemize hizmet götüreceğiz. Herkesin başkanı olacağım. Kimseyi kırmayacağım bu da size Sibel Gönül sözü olsun” diye konuştu.

“14 SEÇİMDEN ÇIKTIK”

Sibel Gönül’ün ardından konuşan AKP Milletvekili Fikri Işık, “Perşembenin gelişi Çarşambadan bellidir. Bu muhteşem tablo 31 Mart akşamının müjdecisidir. Sizlerin desteğiyle bugüne kadar girdiğimiz 14 seçimden de yüzümüzün akıyla çıktık. İnanıyorum ki 31 Mart’ta da Rabbim yüzümüzü güldürecek. 2004’te siz İzmit’i alamazsınız, hele Saraybahçe’yi asla alamazdınız diyorlardı. Ne oldu öyle bir çalıştık ki sandıklar açıldığında CHP davul zurna çaldı. Şişelerin kapakları açıldı. Ama diğer sandıklar açılınca CHP’nin önünde kimse kalmadı. AK Parti’de olup da CHP’de olmayan neydi? inanmış güçlü teşkilattı. Onlar birbirlerini yerken biz gece gündüz çalıştık” dedi.

“FELEKLERİ ŞAŞACAK”

Fikri Işık sözlerini, “Seçimde büyük bir oy farkıyla İzmit’te Sibel Hanımı seçmek istiyoruz. Bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim. Bizim arkadaşımız MHP. CHP’nin arkadaşı kim. Bir kişi arkadaşının adını söylemekten utanır mı? Bu HDP niye aday çıkarmadı İzmit’te? CHP seçmeni bunlara öyle bir cevap verecek ki bunların felekleri şaşacak. Her bir oy bizim için önemlidir. Sibel Hanıma ve Tahir Beye güveniyoruz. Biz tüm gücümüzle kalan sürede çalışacağız ve Allah’ın izniyle sandıklar açıldığında zafer bizim olacak. Bu muhteşem tablo için sizlere teşekkür ediyorum” diyerek sonlandırdı.

“MİLLET HESABI SANDIKTA SORAR”

AKP Milletvekili Fikri Işık’ın ardından kürsüye gelen AKP Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, “Kocaeli, İzmit muhteşemsiniz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını iletirim. Demokrasi önemli yönetim biçimidir. Sizlerin bu görüntüsü en güzel demokrasi görüntüsünü veriyor. Yetkiyi millet verir, hesabı millet sorar. Hesabı millet sandıkta sorar. Kime millet yetki verir? Siz referansı olmayan birine yetki verir misiniz? Biz hukukumuzun çiğnenmesine asla müsaade etmeyiz. Sabırla bekleriz. Yetki verdiklerimiz iyi iş yapmışsa tekrar göreve getiririz” dedi.

“BU KALABALIĞI İLK DEFA GÖRDÜM”

“AK Parti kadrolarına bu millet boşuna yetki vermedi. Biz dertli kadrolarız. Bizim bir duruşumuz var” diyen Yazıcı sözlerini, “AK Parti’nin rotasını sizler oluşturdunuz. Hak üstündür hep buna inandık. Haksızlık hiçbir zaman kalıcı olamaz. Planlamada vatandaşın istediklerine önem verdik. Bu kadar coşkulu bir kalabalığı ilk defa Kocaeli’de gördüm. Laf üretmekle milletin takdirini kazanacaklarını sananlar bizim kazanımlarımızı küçük düşürmeye çalışıyorlar. Türkiye liderini bulmuştur. O liderin ismi Recep Tayyip Erdoğan’dır” ifadeleriyle sürdürdü.

“KOCAELİ’DE İNŞA ETTİNİZ”

AKP Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, “Biz darbe önlemişiz darbe. Cumhur İttifakı o gece kuruldu. 7 ağustos’ta Yenikapı’da taçlandı. Türkiye’de 150 yıldır tartışma konusu olan sistemi mecliste değiştirmeyi başardık. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini getirdik. Bu anayasa değişikliği çerçevesinde ilk seçimi 24 Haziranda gerçekleştirdik. Cumhur İttifakı milletin ittifakını Kocaeli’de inşa ettiniz. 31 Mart günü hep birlikte sandığa giderek armudun sapı, üzümün çöpü demeden ittifaka güç vermeye kararlı mıyız? Biz çok iş yaptık” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Son Güncelleme: 09.03.2019 22:08
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Karadenizli 2019-03-10 11:54:51

Kalabalığın büyük bölümü çarşıya alışverişe gelen insanlar,yemeyin bizzi..Çarşının göbeği tabi kalabalık olacak..:)

Avatar
Elif 2019-03-10 11:11:14

Zihniyet değişmeli hepiniz aynısınız, ayrıca parayla roman vatandaşları garibanları kullanıp kalabalık yapmayın.

Avatar
Can 41 2019-03-10 08:14:03

Akepenin büyükşehir belediye başkan adayına saygı duyuyorum hayırlısı olsun
Gerisi hikaye

Avatar
Çoşkun 2019-03-10 00:08:50

rant sabıkalısını alkışlayın. Millet Kocaeliyi İzmiti soyan, kuru soğana muhtaç edenlere gereğini yapacak

Avatar
Ersoy 2019-03-09 21:42:07

Bitmeyen projeleriniz var mı varsa 2030dan sonraya mı biter?

banner846

banner820

banner354

banner482

banner599

banner879

banner328