banner1046
banner1038
banner1066
16 Ocak 2020 Perşembe 19:56
Kocaelispor yönetimi birbirine girdi

3. Lig 2. Grup’ta mücadele eden ve en yakın rakibi Fethiyespor karşısında 8 puan farkla liderliğini sürdüren Kocaelispor’da dün akşam şok bir gelişme yaşandı. Kocaeli Ticaret Odası’nda yapılan yönetim kurulu toplantısında elde edilen bilgi ve iddialara göre yönetim kurulu üyeleri arasında çok ciddi bir tartışma yaşandı. Tartışmanın fiziksel boyuta kadar vardığı ifade edildi.

Kocaelispor yöneticilerinden Aydın Yurtçu yine Kocaelispor yöneticisi olan Murat Sağlam’la önce toplantı odasında, daha sonra da KOTO binası dışında tartışma yaşadı. Tartşmanın nedeni ise, Büyükşehir Belediyesinin Kocaelispor'a gelir sağlaması amacıyla kullanımına verdiği otoparklar ile ilgiliydi. Yöneticilerde Aydın Yurtçu, otoparkları ihaleye çıkarana kadar Kocaelispor'un acil ihtiyacı olan bir milyon lirayı yöneticiler olarak borç vermeyi teklif etti. Herkesin 100'er bin lira vererek,  kulübün acil ihtiyacını karşılaması teklifine ise Aydın Yurtçu ile Başkan Üzülmez dışında kimse onay vermedi. Aydın Yurtçu, bu duruma sitem edince yöneticilerden Murat Sağlam, karşı masadan Aydın Yurtçu'ya yüklendi.

İkili arasında geçen bu kısa sözlü tartışmanın ardından taraflar KOTO salonundan dışarı çıktıklarında karşı karşıya geldi. İkilinin arasında hararetli geçen konuşma sonrasında fiziksel kavga çıktığı iddia edildi. Ancak yöneticilerden Aydın Yurtçu, kavga iddialarını yalanladı. Yurtçu, Murat Sağlam ile çok eskiye dayanan dostlukları olduğunu, tartışmanın sözlü olarak yaşandığını, herhangi bir darp olmadığını söyledi.

Bilindiği gibi yöneticiler kendi aralarında daha önce de bu tür sıkıntılar yaşamış ve yönetim arasındaki gruplaşmalar nedeniyle yönetim kurulu üyeleri arasında soğuk rüzgarlar esmişti.

Son Güncelleme: 17.01.2020 12:14
Anahtar Kelimeler:
Kocaelispor

banner1048

banner354

banner820

banner1056

banner1040

banner599

banner1050