banner232
banner203
banner230
banner231
banner15

Haftanın hakem atama listesi
banner234

 

SAYFANIN AŞAĞISINA BAKINIZ...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bugün ve yarın oynanacak amatör maçların programı ve hakem atama listesi

 

BUGÜN

 

 

EV SAHİBİ TAKIM

MİSAFİR TAKIM

SAAT

STAT

 

 

 

 

 

U-15 B

KOCAELİ 1937 SEKA SPOR

YEŞİLOVA SPOR

11.00

 MEHMET ALİ KAĞITÇI STADI

CANSU AYÇİÇEK

EBUBEKİR YALÇIN

ABDULLAH BALAMUT

 

 

U-15 D

İZMİT G.B SPOR

BEKİRDERE SPOR

13.00

MEHMET ALİ KAĞITÇI STADI

MELİHŞAH BEDİR

ÜMİT AKMAN

ALİ TAŞÇI

 

 

U-17 A

KYÖD SPOR

B.BAŞARAN SPOR

15.00

MEHMET ALİ KAĞITÇI STADI 

BURAK PINAR

SENA GÜVEN

SAMET YAŞAR KOÇ

 

H.HÜSEYİN ÇELEBİ

1.KÜME C

BAŞİSKELE BLD.SPOR

GEBZE MUALLİMKÖY G.SPOR

17.00

MEHMET ALİ KAĞITÇI STADI

ALİCAN ERÇELİK

M.ALİ VARDAR

OSMAN KILIÇ

 

G.GÜRHAN

1.KÜME C

ÇEN.PLAJYOLU SPOR

HALIDERE BLD.SPOR

19.00

MEHMET ALİ KAĞITÇI STADI

ZAFER PESEN

BİRTAN YAVUZ

AKIN TOSUN

 

S.BAHÇIVAN

U-15 B

SERDAR G.B SPOR

KOCAELİ YENİŞEHİR SPOR

11.00

       AVNİ KALKAVAN STADI

MÜSLÜM CEYLAN

SEYFETTİN ÇITAK

ZAFER UÇAR

 

 

U-15 D

İZMİT F.K

H.H.ŞAFAK SPOR

13.00

AVNİ KALKAVAN STADI

MURAT MADEN

BERKUN ŞAMLI

ZAFER UÇAR

 

 

ÖZEL SPOR.

KOCAELİ YAŞAM KOÇLUĞU

BURSA MEK.TORUN ÖZEL SPOR

12.00

K.B.Ş.BLD.SUNİ ÇİM STADI

HASAN OLĞAR

ERCAN ÖZBAY

ERDİNÇ EĞLENTİ

 

E.KAÇAR

U-15 A

KOCAELİ SPOR

YILMAZ SPOR

15.00

K.B.Ş.BLD.SUNİ ÇİM STADI

TUGAY KAVURT

ERCAN ŞAMLI

KEREMŞAH BALBAY

 

 

1.KÜME C

İZMİT SANAYİ SPOR

İLİMTEPE FUTBOL KULÜBÜ

17.00

K.B.Ş.BLD.SUNİ ÇİM STADI

FERDİ ÜSTÜN

ERAY KARMİL

BİLAL BAHÇECİ

 

S.BEKAR

1.KÜME A

ANA.YENİKÖY SPOR

HARB-İŞ SPOR

16.00

BAŞİSKELE İLÇE STADI

ÖZHAN KURT

M.ZEKİ UZAR

İ.FATİH GÜR

 

A.DOĞAN TALAY

U-15 C

KANDIRA G.B BLD.SPOR

İZMİT BLD.SPOR

14.00

KANDIRA STADI

TOLUNAY TAŞER

ÖMER BUHAN

ERTUĞRUL BALTA

 

 

S.LİG B

KANDIRA G.B BLD.SPOR

KARTEPE BLD.SPOR

16.00

KANDIRA STADI

SABİT SELVİ

OĞUZ AKYÜZ

YUNUS EMRE BULUT

 

R.KAHRAMAN

U-15 C

ÜÇYOLDOĞU SPOR

KOCAELİ GENÇ SPOR

13.00

CEPHANELİK STADI

TUGAY KAŞITOĞLU

EMRE ÖKSÜZOĞLU

OĞUZ SOLAK

 

 

1.KÜME A

KARTEPE SUADİYE SPOR

BAĞÇEŞME SPOR

13.00

SİNAN SİPAHİ(SUADİYE) STADI

HANEFİ DUMLU

GÜNDENİZ GÜRTAY

E.SELMAN EROĞLU

 

Y.AVADOS

U-15 F

GÖLCÜK ASARKÖY SPOR

GÖLCÜK KARADENİZ SPOR

11.00

HİSAREYN STADI

OKAN GÜL

ERTUĞRUL YILDIRIM

FURKAN AMİL

 

 

U-15 F

HİSAREYN SPOR

KARAMÜRSEL EREĞLİ SPOR

13.00

HİSAREYN STADI

FERHAT ÜNLÜ

MUHAMMET EMRE ŞAHİN

MUHAMMET CANTEKİN

 

 

1.KÜME C

HİSAREYN SPOR

KİREÇOCAKLARI SPOR

15.00

HİSAREYN STADI

TUNCAY ÇETİNKAYA

FATİH ÖZBEK

OGUZHAN ARSLAN

 

E.ERGÜN

AKD U-14

GÖLCÜKSPOR

KARTALSPOR

12:00

DEĞİRMENDERE STADI

Y.EMRE KURT

MEHMET ALİ PAŞA

HALİM YILMAZ

 

 

AKD U-15

GÖLCÜKSPOR

KARTALSPOR

14:00

DEĞİRMENDERE STADI

MUSTAFA SARIKAYA

MEHMET ALİ PAŞA

HALİM YILMAZ

 

 

U-17  F

İHSANİYE DOĞAN SPOR

KULLAR SPOR

16.00

DEĞİRMENDERE STADI

SENA GÜVEN

KADİR YILMAZ

SEFA HIŞIL

 

İ.BALIKÇI

S.LİG B

GÖLCÜK G.B SPOR

KOCAELİ YENİŞEHİR SPOR

18.00

DEĞİRMENDERE STADI

M.AKİF İBRAHİMOĞLU

CEM ÖZBAY

ERHAN ATAKAY

 

M.GÜLPINAR

U-15 F

KARAMÜRSEL İ.Y SPOR

HARB-İŞ SPOR

12.00

KARAMÜRSEL STADI

DENİZ DUMAN

İLAYDA NİHAL ÇETİNER

GÜLSÜM ÇETİN

 

 

U-17 A

ÇINARLI SPOR

KÖRFEZ İLÇESİ BİRLİK SPOR

13.00

DERİNCE SUNİ ÇİM STADI

ERAY ÖZTÜRK

SEVCAN ÖZKAR

TUGBA BAŞKAYA

 

A.POLAT

U-15 E

DERİNCE BİRLİK SPOR

DERİNCE ARTILIM SPOR

15.00

DERİNCE SUNİ ÇİM STADI

SERHAT KALAY

ÖMER YİĞİT

YASİN ASAN

 

 

S.LİG B

ÇINARLI SPOR

TAVŞANTEPE SPOR

17.00

DERİNCE SUNİ ÇİM STADI

MEHMET GÜNGÖR

CANKUT GÖNENÇ

SAMET SÜTÜTEMİZ

 

E.YILDIRIM

U-15 E

DERİNCE SEDAŞ TEK SPOR

KİRAZLIYALI SPOR

19.00

DERİNCE SUNİ ÇİM STADI

UĞUR ÖZDEMİR

HASAN SEVİNÇ

ONUR CEM MERTEK

 

 

AKD U-17

KOCAELİ BİRLİK SPOR

SAKARYASPOR A.Ş.

13:00

KÖRFEZ ESENTEPE STADI

EBUBEKİR YALÇIN

DÜNYA GÜZEL

RECEP DEMİR

EFRAİM YILMAZ

O.KILIÇ

U-15 E

Y.Y.BARBAROS SPOR

DEMİR SPOR

15.00

KÖRFEZ ESENTEPE STADI

DÜNYA GÜZEL

EBUBEKİR YALÇIN

ABDULLAH YALÇINKAYA

 

 

1.KÜME A

ÇAMLITEPE SPOR

BEKİRDERE SPOR

17.00

KÖRFEZ ESENTEPE STADI

ERHAN İNAL

ERCAN AKBAŞ

İZZET ÇETİNKAYA

 

K.GÜLDAL

U-15 E

KÖRFEZ İLÇESİ BİRLİK SPOR

KÖR.BLD.HER.YILDIZ SPOR

19.00

KÖRFEZ ESENTEPE STADI

MUSTAFA ŞEN

DAMLA DOĞAN

M.FATİH BOZAN

 

 

1.KÜME A

TAVŞANCIL SPOR

KOCAELİ GÜNEŞ SPOR

15.00

DİLOVASI STADI

TOLGA GÜLDİBİ

MESUT PUNAR

SONER TÜRKMEN

 

K.YALÇIN

U-15 K

DİLOVASI BLD.SPOR

ÇAYIROVA G.B SPOR

17.00

DİLOVASI STADI

MUSTAFA TEKBAŞ

ALPARSLAN ARSLAN

BURHAN KAHRAMANLAR

 

 

U-15 H

MOLAFENARİ SPOR

GEBZE SULTANORHAN SPOR

11.00

BEYLİKBAĞI STADI

VOLKAN AYDIN

HÜSEYİN ÜLKER

KADİR GÜNDÜZ

 

 

U-17 H

GEBZE KARADENİZ SPOR

MUSTAFAPAŞA SPOR

13.00

BEYLİKBAĞI STADI

SEYFETTİN ÇANKAYA

HÜSEYİN ÜLKER

UMUT LALELİ

 

U.BARAÇ

U-15 K

GEBZE SPOR

ÇAY.GÜMÜŞ SPOR

15.00

BEYLİKBAĞI STADI

MUSTAFA KIRBAŞ

M.SALTUK BUĞRA TELLİ

MEHMET ÇOLAK

 

 

U-15 H

ARAPÇEŞME SPOR

GEBZE BALKAN SPOR

17.00

BEYLİKBAĞI STADI

BURAK GÜRLÜ

MUHAMMET ALCAN

RAMAZAN KILIÇ

 

 

U-15 K

GEBZE TAYFUN SPOR

GEBZE BEYLİKBAĞI SPOR

11.00

METİNOKTAY STADI

B.SAMET BAŞKÖY

BÜLENT AYDIN

OSMAN KESKİN

 

 

1.KÜME C

GEBZE BALKAN SPOR

DİLOVASI BLD.SPOR

13.00

METİN OKTAY STADI

FEVZİ TOK

MUHARREM KIRBAŞ

AYKUT SOY

 

M.ARSLAN

S.LİG B

GEBZE SULTANORHAN SPOR

ÇAYIROVA SERHAT SPOR

15.00

METİN OKTAY SATDI

ENGİN UĞUR

ŞEFİK ÖNER

SEMİH KIRDAN

 

Y.AKSAR

1.KÜME A

GEBZE KİRAZPINAR SPOR

KARAMÜRSEL İ.Y SPOR

17.00

METİN OKTAY STADI

MESUT PUNAR

EMRE ŞEHİRLİ

EMRECAN FURUNCU

 

H.DAĞDEVİREN

S.LİG B

GEBZE TAYFUN SPOR

ÇUBUKLUBALA SPOR

19.00

METİN OKTAY STADI

SELİM AKMAN

BURAK CELEP

AYHAN ÖZAY

 

M.YURT

S.LİG B

ÇAYIROVA SPOR

ALİKAHYA BLD.SPOR

17.00

KUŞTEPE STADI

BURAK KARAASLAN

ERMAN ERDOĞAN

MUHAMET TUTAK

 

A.MİRİL

AKD U-14

DARICA GENÇLERBİRLİĞİ

KOCAELİ BİRLİK SPOR

12:00

NENE HATUN STADI

FATİH ÖZBEK

FATİH YAVUZ

GİZEM NUR SOYLU

 

 

AKD U-15

DARICA GENÇLERBİRLİĞİ

KOCAELİ BİRLİK SPOR

14:00

NENE HATUN STADI

GİZEM NUR SOYLU

FATİH ÖZBEK

FATİH YAVUZ

 

 

U-15 H

DARICA KALE BAYRAMOĞLU

GENÇ KALE SPOR

13.00

ŞEKERPINAR STADI

MESUT ÖNER

RAŞİT ÇETİNTAŞ

VOLKAN AYDIN

 

 

 

 

YARIN

 

LİGİ

MÜSABAKA ADI

SAAT

STAD ADI

HAKEM

YH-1

YH-2

4.HAKEM

GÖZLEMCİ

EV SAHİBİ TAKIM

MİSAFİR TAKIM

U-12 C

KOCAELİ GÜNEŞ SPOR

YAHYA KAPTAN KAPTAN SPOR

10.00

MEHMET ALİ KAĞITÇI STADI 1

ABDULLAH YALÇINKAYA

 

 

 

 

U-12 A

H.H.ŞAFAK SPOR

KYÖD SPOR

10.00

MEHMET ALİ KAĞITÇI STADI 2

EKREM SAMUR

 

 

 

 

U-12 A

KOCAELİ SPOR

YEŞİLOVA SPOR

11:10

MEHMET ALİ KAĞITÇI STADI 1

ALİ TAŞÇI

 

 

 

 

U-12 B

İZMİT BLD.SPOR

KOC.1937 SEKA SPOR

11:10

MEHMET ALİ KAĞITÇI STADI 2

KEREM ŞAH BALBAY

 

 

 

 

U-12 B

ÜÇYOLDOĞU SPOR

YENİ KOCAELİ SPOR

12:20

MEHMET ALİ KAĞITÇI STADI 1

ONUR CEM MERTEK

 

 

 

 

U-12 B

41 FUTBOL KULÜBÜ

İZMİT G.B SPOR

12:20

MEHMET ALİ KAĞITÇI STADI 2

GÖKMEN ORTAK

 

 

 

 

U-12 C

ALİKAHYA BLD.SPOR

İZMİT YILDIZ SPOR

13:30

MEHMET ALİ KAĞITÇI STADI 1

OĞUZ SOLAK

 

 

 

 

U-15 A

KOCAELİ GÜNEŞ SPOR

ŞİRİNTEPE G.B SPOR

15.00

MEHMET ALİ KAĞITÇI STADI

DENİZ DUMAN

ERTUĞRUL BALTA

ERTUĞRUL YILDIRIM

 

 

1.KÜME D

TURGUT SPOR

ÇAYIRTEPE GENÇLİK SPOR

17.00

MEHMET ALİ KAĞITÇI STADI 

MEHMET ZEKİ UZAR

SONER TÜRKMEN

AYHAN ÖZAY

 

M.ALEMDAR

U-15 A

KYÖD SPOR

İZMİT YILDIZ SPOR

19.00

MEHMET ALİ KAĞITÇI STADI

B.GÜRHAN ÖZTÜRK

Y.SELİM AYAN

TOLUNAY TAŞER

 

 

U-12 A

İZMİT F.K

KOCAELİ YENİŞEHİR SPOR

11.00

AVNİ KALKAVAN STADI

UĞUR DOĞAN

 

 

 

 

U-12 C

KOCAELİ GENÇ SPOR

ÇEN.PLAJYOLU SPOR

11.00

AVNİ KALKAVAN STADI

MUSTAFA ÇALIŞKAN

 

 

 

 

S.LİG A

DOĞANTEPE SPOR

KOCAELİ 1937 SEKA SPOR

13.00

AVNİ KALKAVAN STADI

VOLKAN KIRBAŞ

OĞUZ AKYÜZ

BİRTAN YAVUZ

 

A.DALKILIÇ

U-17 D

ARSLANBEY BLD.SPOR

ARS.ORG.SAN.SPOR

13.00

ARSLANBEY STADI

COŞKUN TOPÇU

VOLKAN DİKMEN

MUSTAFA KIRBAŞ

 

E.KAÇAR

U-17 E

YUVACIK SPOR

HARB-İŞ SPOR

17.00

BAŞİSKELE İLÇE STADI

ERHAN İNAL

OSMAN KILIÇ

M.FATİH BOZAN

 

H.HÜSEYİN ÇELEBİ

1.KÜME B

BAHÇECİK SPOR

İZMİT YENİ MAHALLE SPOR

14.00

BAHÇECİK STADI

TUNCER OFLU

İRFAN AGİN

B. SAMET BAŞKÖY

 

Ö.KARADENİZ

U-12 G

KULLAR SPOR

YENİ KANDIRA SPOR

11.00

K.B.Ş.BLD.SUNİ ÇİM STADI 1

YASİN ASAN

 

 

 

 

U-12 G

KANDIRA G.B BLD.SPOR

BAŞİSKELE BLD.SPOR

11.00

K.B.Ş.BLD.SUNİ ÇİM STADI 2

ZAFER UÇAR

 

 

 

 

S.LİG A

KOCAELİ KÖRFEZ SPOR

ÇAYIROVA FATİH SPOR

13.00

K.B.Ş.BLD.SUNİ ÇİM STADI

BURAK PINAR

CEM ÖZBAY

ERCAN AKBAŞ

 

N.YILMAZ

U-17 A

H.H.ŞAFAK SPOR

Y.Y BARBAROS SPOR

15.00

K.B.Ş.BLD.SUNİ ÇİM STADI

FATİH KABAKKAYA

MÜSLÜM CEYLAN

UĞUR DOĞAN

 

G.GÜRHAN

U-15 B

KANDIRA ÇAĞDAŞ SPOR

ŞİRİN SPOR

13.00

KANDIRA STADI

KADİR YILMAZ

FERHAT ÜNLÜ

MURAT MADEN

 

 

U-17 D

KANDIRA G.B BLD.SPOR

MAŞUKİYE SPOR

15.00

KANDIRA STADI

FERHAT ÜNLÜ

KADİR YILMAZ

MURAT MADEN

 

F.NAİBOĞLU

1.KÜME D

KULLAR SPOR

MUSTAFAPAŞA SPOR

14.00

KULLAR STADI

ENGİN UĞUR

OKAN GÜL

MEHMET ALİ PAŞA

 

E.YILDIRIM

U-15 D

İZMİT KALE SPOR

KARTEPE BLD.SPOR

13.00

CEPHANELİK STADI

EBUBEKİR YALÇIN

MUHAMMET EMRE ŞAHİN

AHMET DEMİRAL

 

 

U-17 B

KOCAELİ YENİŞEHİR SPOR

KİRAZLIYALI SPOR

15.00

CEPHANELİK STADI

RECEP DEMİR

MUHAMMET EMRE ŞAHİN

ABDULLAH BALAMUT

 

H.DAĞDEVİREN

1.KÜME B

MAP.KAVAKLI SPOR

DERİNCE BİRLİK SPOR

17.00

CEPHANELİK STADI

OĞUZHAN ARSLAN

SERKAN YILMAZ

AYKUT SOY

 

A.OMURTAY

1.KÜME D

ŞİRİN SPOR

ÇAYIROVA G.B SPOR

17.00

DERBENT STADI

MUSTAFA ŞEN

FARUK ENEŞ

İLKER FATİH GÜR

 

S.SAYAR

U-17 D

B.DERBENT SPOR

KOCAELİ NUSRETİYE SPOR

19.00

DERBENT STADI

FARUK ENEŞ

MUSTAFA ŞEN

İLKER FATİH GÜR

 

M.YURT

1.KÜME B

İHSANİYE SPOR

KOCAELİ NUSRETİYE SPOR

14.00

İHSANİYE STADI

MUSA ÖNAL

UMRE AKKILIÇ

BİLAL BAHÇECİ

 

O.GÜNEN

U-12 E ERT

HARB-İŞ SPOR

GÖLCÜK SPOR

11.00

HİSAREYN STADI 1

KADİR YILMAZ

 

 

 

 

U-12 F ERT

GÖLCÜK G.B SPOR

KARAMÜRSEL İ.Y SPOR

11.00

HİSAREYN STADI 2

TUĞBA BAŞKAYA

 

 

 

 

U-12 F ERT

HİSAREYN SPOR

GÖLCÜK ŞİRİNKÖY SPOR

12:20

HİSAREYN STADI 1

SEFA KAYA

 

 

 

 

U-12 F ERT

DEĞİRMENDERE SPOR

ÇAMCUKUR SPOR

12:20

HİSAREYN STADI 2

MÜCAHİT UĞURLU

 

 

 

 

U-15 G

İHSANİYE DOĞAN SPOR

ANA.YENİKÖY SPOR

12.00

DEĞİRMENDERE STADI

YUSUF AKDEMİR

OĞUZ DOĞU

M.SALTUK BUĞRA TELLİ

 

 

AKD U-17

GÖLCÜKSPOR

BALIKESİRSPOR

14:00

DEĞİRMENDERE STADI

ERAY ÖZTÜRK

FEVZİ TOK

ERCAN ÖZBAY

HÜSEYİN ÜLKER

S.BEKAR

AKD U-19

GÖLCÜKSPOR

TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR

16:00

DEĞİRMENDERE STADI

FERDİ ÜSTÜN

İZZET ÇETİNKAYA

MEHMET ALİ PAŞA

E.SELMAN EROĞLU

İ.BALIKÇI

U-17 E

GÖLCÜK İ.Y SPOR

HİSAREYN SPOR

18.00

DEĞİRMENDERE STADI

EMRE ŞEHİRLİ

HALİM YILMAZ

ÖMER YILMAZ

 

T.YILMAZ

1.KÜME B

KARAMÜRSEL SPOR

DARICA KALE BAYRAMOĞLU

14.00

KARAMÜRSEL STADI

MUSTAFA SARIKAYA

YAKUP KAVAL

EFRAİM YILMAZ

 

K.GÜLDAL

S.LİG A

ÇAMCUKUR SPOR

İHSANİYE DOĞAN SPOR

16.00

KARAMÜRSEL STADI

MEHMET DURBİN

ERAY KARMİL

M.ALİ VARDAR

 

M.GÜLPINAR

U-17 F

TEPEKÖY DEFNE SPOR

KARAMÜRSEL İ.Y SPOR

18.00

KARAMÜRSEL STADI

GİZEM NUR SOYLU

ÖMER  ERDOĞAN

MEHMET KARACA

 

E.ERGÜN

U-12 D

KÖR.BLD.HER.YILDIZ SPOR

KÖRFEZ G.B SPOR

11.00

DERİNCE SUNİ ÇİM STADI 1

CANSU AYÇİÇEK

 

 

 

 

U-12 D

DERİNCE SEDAŞ TEK SPOR

Y.Y BARBAROS SPOR

11.00

DERİNCE SUNİ ÇİM STADI 2

EMRE ÖKSÜZOĞLU

 

 

 

 

U-12 D

KOCAELİ BİRLİK SPOR

YAVUZ SPOR

12:20

DERİNCE SUNİ ÇİM STADI 1

ÖMER YİĞİT

 

 

 

 

U-12 D

KOCAELİ DEMİR SPOR

ÇAMLITEPE SPOR

12:20

DERİNCE SUNİ ÇİM STADI 2

GÜLSÜM ÇETİN

 

 

 

 

U-12 D

DERİNCE BİRLİK SPOR

KÖRFEZ İLÇESİ BİRLİK SPOR

13:30

DERİNCE SUNİ ÇİM STADI 1

HASAN SEVİNÇ

 

 

 

 

S.LİG A

YAVUZ SPOR

B.DERBENT SPOR

15.00

DERİNCE SUNİ ÇİM STADI

ŞABAN KAYA

ŞEFİK ÖNER

HASAN OLGAR

 

Y.AVADOS

AKD U-16

KOCAELİ BİRLİK SPOR

DARICA GENÇLERBİRLİĞİ

12:00

ESENTEPE STADI

SENA GÜVEN

DÜNYA GÜZEL

ERDİNÇ EĞLENTİ

 

 

AKD U-19

KOCAELİ BİRLİK SPOR

SAKARYASPOR A.Ş.

14:00

ESENTEPE STADI

GÜNDOĞDU YİĞİT

AKIN BÜYÜKÖZTÜRK

BURAK GÜRLÜ

 

A.POLAT

U-17 G

GEBZE BALKAN SPOR

GENÇ KALE SPOR

15.00

BEYLİKBAĞI STADI

ÇAĞLAR YILDIZDAL

UMUT LALELİ

ÖZGÜRCAN BALCI

 

M.AYGÜN

U-17 G

DARICA SPOR

ÇAYIROVA SPOR

17.00

BEYLİKBAĞI STADI

UMUT LALELİ

ÇAĞLAR YILDIZDAL

ÖZGÜRCAN BALCI

 

D.TAŞKIN

S.LİG A

GEBZE BEYLİKBAĞI SPOR

İZMİT MAP.ŞENER SPOR

19.00

BEYLİKBAĞI STADI

HARUN DAĞDEVİREN

MESUT PUNAR

SAMET SÜTÜTEMİZ

 

O.KILIÇ

U-12 H

GEBZE SPOR

ÇAY.GÜMÜŞ SPOR

11.00

METİN OKTAY STADI 1

KADİR GÜNDÜZ

 

 

 

 

U-12 K

GEBZE BALKAN SPOR

GENÇ KALE SPOR

11.00

METİN OKTAY STADI 2

YUSUF TÜRKMEN

 

 

 

 

U-12 H

MOLAFENARİ SPOR

GEBZE SULTANORHAN SPOR

12:20

METİN OKTAY STADI 1

RAMAZAN KILIÇ

 

 

 

 

U-12 K

DARICA G.B SPOR

ARAPÇEŞME SPOR

12:20

METİN OKTAY STADI 2

RAŞİT ÇETİNTAŞ

 

 

 

 

U-12 K

GEBZE BAEYLİKBAĞI SPOR

MUSTAFAPAŞA SPOR

13:30

METİN OKTAY STADI 1

BURHAN KAHRAMANLAR

 

 

 

 

U-12 H

TRAKYA SPOR

ÇAYIROVA SPOR

13:30

METİN OKTAY STADI 2

OSMAN KESKİN

 

 

 

 

U-17 H

MOLAFENARİ SPOR

GEBZE DENİZLİKÖYÜ SPOR

15.00

METİN OKTAY STADI

MESUT AKÇINAR

MESUT ÖNER

VOLKAN AYDIN

 

B.YÜMNÜ

1.KÜME D

GEBZE DENİZLİKÖYÜ SPOR

DEĞİRMENDERE SPOR

17.00

METİN OKTAY STADI 

SABİT SELVİ

ERMAN ERDOĞAN

BURAK KARAASLAN

 

A.TOSUN

1.KÜME B

TAVŞANLI SPOR

KÖRFEZ ESEN SPOR

19.00

METİN OKTAY STADI

EMRECAN  FURUNCU

MUHAMET TUTAK

SERHAT KALAY

 

M.TÜRK

S.LİG A

ÇAYIROVA ŞEKERPINAR G.B

B.BAŞARAN SPOR

15.00

ŞEKERPINAR STADI

GÜNDENİZ GÜRTAY

BURAK CELEP

ÖZHAN KURT

 

A.ÜNÜVAR

AKD U-17

DARICA GENÇLERBİRLİĞİ

BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.

12:00

NENE HATUN STADI

HANEFİ DUMLU

ERHAN ATAKAY

SEMİH KIRDAN

ÜMİT AKMAN

Y.PESEN

AKD U-19

DARICA GENÇLERBİRLİĞİ

ÇORUM BELEDİYESPOR

14:00

NENE HATUN STADI

M.AKİF İBRAHİMOĞLU

SEVCAN ÖZKAR

YUNUS EMRE KURT

TUNCAY ÇETİNKAYA

N.ÖZOĞUL

 

banner71
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner121

banner235

banner182

banner202

banner144

banner237