banner232
banner203
banner230
banner231
banner15

2. Amatör Lig ve U-16'da işlem tamam
banner234
2. Amatör Lig ve U-16'da işlem tamam

2016-2017 sezonunda mücadele edecek 2. Amatör Lig ve U-16 futbol takımları yeni sezon fikstürünü önceki akşam Hasan Doğan Amatör Evi'nde çekti.

 

LİDERLER DİREK ÇIKIYOR

Bu sezon 2. Amatör Lig'de 54, U-16 Ligi'nde ise 65 takım mücadele edecek. 2. Amatör Lig'de ilk sırayı elde edecek olan takım direk 1. Amatör Lig'e çıkacak, 2 ve 3. sıradaki takımlar da Play-Off oynayacak. U-16 Ligi'nin de ay sonu başlayacağı belirtildi. Bu ligde gruplarında ilk 2 sırada yer alan takımlar Play-Off'a yükselecek. Ardından 5'er takımdan 4 grup oluşturulacak ve gruplarını lider bitiren takımlar ilimizi Türkiye şampiyonasında temsil edecek.


Futbol İl Temsilcisi Mitat Ağa U.16 ve 2.Küme kuraları öncesinde konuşma yaptı

 

2. AMATÖR LİG 29-30-31OCAK'TA BAŞLAYACAK

Kura çekimine başvuru yapan kulüplerin başkan ve yöneticilerinin ilgi göstermeleri memnuniyetle karşılandı. Kura çekimi öncesinde Futbol İl Temsilcisi Mitat Ağa kulüp başkanları ve yöneticilerine yeni sezon hakkında detaylı bilgiler verdi. Ağa'nın konuşma sırasında hayli sitemli olduğu dikkatlerden kaçmadı ve takımların ne şartta olursa olsun maçlara çıkmaları için uyarılarda bulundu. Ağa öte yandan 2016 sezonunun centilmenlik sezonu olmasını diledi. 2. Amatör Lig'de ilk hafta 29-30 ve 31 Ocak'ta başlayacak. İşte 2. Amatör Lig'de gruplar ve ilk yarının fikstürü. U-16 fikstürü ise yarın ki sayımızda olacak.

 

Maliyespor Kulüp Başkanı Adem Yiğit de kurasını çekti.

 

2016-2017 SEZONU 2. AMATÖR LİG FİKSTÜRÜ

 

 

2.KÜME A GRUBU

1

MERT SPOR

2

DERİNCE G.B SPOR

3

YILMAZ SPOR

4

TAŞKÖPRÜ BİRLİK SPOR

5

KANDIRA ÇAĞDAŞ SPOR

6

ŞİRİNTEPE G.B SPOR

7

İZMİT SELANİK SPOR

8

YENİYALI BARBAROS SPOR

 

1.YARI

 

 

 

1.HAFTA

 

 

YILMAZ SPOR

-

DERİNCE G.B SPOR

TAŞKÖPRÜ BİRLİK SPOR

-

MERT SPOR

KANDIRA ÇAĞDAŞ SPOR

-

İZMİT SELANİK SPOR

ŞİRİNTEPE G.B SPOR

-

YENİYALI BARBAROS SPOR

 

 

 

2.HAFTA

 

 

MERT SPOR

-

KANDIRA ÇAĞDAŞ SPOR

DERİNCE G.B SPOR

-

TAŞKÖPRÜ BİRLİK SPOR

İZMİT SELANİK SPOR

-

ŞİRİNTEPE G.B SPOR

YENİYALI BARBAROS SPOR

-

YILMAZ SPOR

 

 

 

3.HAFTA

 

 

TAŞKÖPRÜ BİRLİK SPOR

-

YILMAZ SPOR

KANDIRA ÇAĞDAŞ SPOR

-

DERİNCE G.B SPOR

ŞİRİNTEPE G.B SPOR

-

MERT SPOR

İZMİT SELANİK SPOR

-

YENİYALI BARBAROS SPOR

 

 

 

4.HAFTA

 

 

MERT SPOR

-

İZMİT SELANİK SPOR

DERİNCE G.B SPOR

-

ŞİRİNTEPE G.B SPOR

YILMAZ SPOR

-

KANDIRA ÇAĞDAŞ SPOR

YENİYALI BARBAROS SPOR

-

TAŞKÖPRÜ BİRLİK SPOR

 

 

 

5.HAFTA

 

 

KANDIRA ÇAĞDAŞ SPOR

-

TAŞKÖPRÜ BİRLİK SPOR

ŞİRİNTEPE G.B SPOR

-

YILMAZ SPOR

İZMİT SELANİK SPOR

-

DERİNCE G.B SPOR

YENİYALI BARBAROS SPOR

-

MERT SPOR

 

 

 

6.HAFTA

 

 

DERİNCE G.B SPOR

-

MERT SPOR

YILMAZ SPOR

-

İZMİT SELANİK SPOR

TAŞKÖPRÜ BİRLİK SPOR

-

ŞİRİNTEPE G.B SPOR

KANDIRA ÇAĞDAŞ SPOR

-

YENİYALI BARBAROS SPOR

 

 

 

7.HAFTA

 

 

MERT SPOR

-

YILMAZ SPOR

ŞİRİNTEPE G.B SPOR

-

KANDIRA ÇAĞDAŞ SPOR

İZMİT SELANİK SPOR

-

TAŞKÖPRÜ BİRLİK SPOR

YENİYALI BARBAROS SPOR

-

DERİNCE G.B SPOR

 

 

 

 

2.KÜME B GRUBU

 

 

1

MALİYE SPOR

 

 

2

İZMİT FUTBOL KULÜBÜ

 

 

3

UZUNÇİFTLİK SPOR

 

 

4

BEŞYOL ZABITAN SPOR

 

 

5

DERİNCE SEDAŞ TEK SPOR

 

 

6

İZMİT G.B SPOR

 

 

7

KÖRFEZ İLÇESİ BİRLİK SPOR

 

 

8

ÜÇTEPE SPOR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.YARI

 

 

 

 

 

1.HAFTA

 

 

 

UZUNÇİFTLİK SPOR

-

İZMİT FUTBOL KULÜBÜ

 

BEŞYOL ZABITAN SPOR

-

MALİYE SPOR

 

DERİNCE SEDAŞ TEK SPOR

-

KÖRFEZ İLÇESİ BİRLİK SPOR

 

İZMİT G.B SPOR

-

ÜÇTEPE SPOR

 

 

 

 

 

2.HAFTA

 

 

 

MALİYE SPOR

-

DERİNCE SEDAŞ TEK SPOR

 

İZMİT FUTBOL KULÜBÜ

-

BEŞYOL ZABITAN SPOR

 

KÖRFEZ İLÇESİ BİRLİK SPOR

-

İZMİT G.B SPOR

 

ÜÇTEPE SPOR

-

UZUNÇİFTLİK SPOR

 

 

 

 

 

3.HAFTA

 

 

 

BEŞYOL ZABITAN SPOR

-

UZUNÇİFTLİK SPOR

 

DERİNCE SEDAŞ TEK SPOR

-

İZMİT FUTBOL KULÜBÜ

 

İZMİT G.B SPOR

-

MALİYE SPOR

 

KÖRFEZ İLÇESİ BİRLİK SPOR

-

ÜÇTEPE SPOR

 

 

 

 

 

4.HAFTA

 

 

 

MALİYE SPOR

-

KÖRFEZ İLÇESİ BİRLİK SPOR

 

İZMİT FUTBOL KULÜBÜ

-

İZMİT G.B SPOR

 

UZUNÇİFTLİK SPOR

-

DERİNCE SEDAŞ TEK SPOR

 

ÜÇTEPE SPOR

-

BEŞYOL ZABITAN SPOR

 

 

 

 

 

5.HAFTA

 

 

 

DERİNCE SEDAŞ TEK SPOR

-

BEŞYOL ZABITAN SPOR

 

İZMİT G.B SPOR

-

UZUNÇİFTLİK SPOR

 

KÖRFEZ İLÇESİ BİRLİK SPOR

-

İZMİT FUTBOL KULÜBÜ

 

ÜÇTEPE SPOR

-

MALİYE SPOR

 

 

 

 

 

6.HAFTA

 

 

 

İZMİT FUTBOL KULÜBÜ

-

MALİYE SPOR

 

UZUNÇİFTLİK SPOR

-

KÖRFEZ İLÇESİ BİRLİK SPOR

 

BEŞYOL ZABITAN SPOR

-

İZMİT G.B SPOR

 

DERİNCE SEDAŞ TEK SPOR

-

ÜÇTEPE SPOR

 

 

 

 

 

7.HAFTA

 

 

 

MALİYE SPOR

-

UZUNÇİFTLİK SPOR

 

İZMİT G.B SPOR

-

DERİNCE SEDAŞ TEK SPOR

 

KÖRFEZ İLÇESİ BİRLİK SPOR

-

BEŞYOL ZABITAN SPOR

 

ÜÇTEPE SPOR

-

İZMİT FUTBOL KULÜBÜ

 

 

 

 

 

 

2.KÜME C GRUBU

 

 

1

DERİNCE ATILIM SPOR

 

 

2

KADİKÖY SPOR

 

 

3

BAĞDAT SPOR

 

 

4

YENİ KANDIRA SPOR

 

 

5

KİRAZLIYALI SPOR

 

 

6

KYÖD SPOR

 

 

7

YUVAM İZMİT SPOR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.YARI

 

 

 

 

 

1.HAFTA

 

 

 

DERİNCE ATILIM SPOR

-

BAY

 

YUVAM İZMİT SPOR

-

KADİKÖY SPOR

 

BAĞDAT SPOR

-

KYÖD SPOR

 

KİRAZLIYALI SPOR

-

YENİ KANDIRA SPOR

 

 

 

 

 

2.HAFTA

 

 

 

KADİKÖY SPOR

-

BAY

 

DERİNCE ATILIM SPOR

-

BAĞDAT SPOR

 

YENİ KANDIRA SPOR

-

YUVAM İZMİT SPOR

 

KYÖD SPOR

-

KİRAZLIYALI SPOR

 

 

 

 

 

3.HAFTA

 

 

 

BAĞDAT SPOR

-

BAY

 

KADİKÖY SPOR

-

YENİ KANDIRA SPOR

 

KİRAZLIYALI SPOR

-

DERİNCE ATILIM SPOR

 

YUVAM İZMİT SPOR

-

KYÖD SPOR

 

 

 

 

 

4.HAFTA

 

 

 

YENİ KANDIRA SPOR

-

BAY

 

BAĞDAT SPOR

-

KİRAZLIYALI SPOR

 

KYÖD SPOR

-

KADİKÖY SPOR

 

DERİNCE ATILIM SPOR

-

YUVAM İZMİT SPOR

 

 

 

 

 

5.HAFTA

 

 

 

KİRAZLIYALI SPOR

-

BAY

 

YENİ KANDIRA SPOR

-

KYÖD SPOR

 

YUVAM İZMİT SPOR

-

BAĞDAT SPOR

 

KADİKÖY SPOR

-

DERİNCE ATILIM SPOR

 

 

 

 

 

6.HAFTA

 

 

 

KYÖD SPOR

-

BAY

 

KİRAZLIYALI SPOR

-

YUVAM İZMİT SPOR

 

DERİNCE ATILIM SPOR

-

YENİ KANDIRA SPOR

 

BAĞDAT SPOR

-

KADİKÖY SPOR

 

 

 

 

 

7.HAFTA

 

 

 

YUVAM İZMİT SPOR

-

BAY

 

KYÖD SPOR

-

DERİNCE ATILIM SPOR

 

KADİKÖY SPOR

-

KİRAZLIYALI SPOR

 

YENİ KANDIRA SPOR

-

BAĞDAT SPOR

 

 

 

 

2.KÜME D GRUBU

 

 

1

ULAŞLI SPOR

 

 

2

GÖLCÜK İ.Y SPOR

 

 

3

KARAMÜRSEL EREĞLİ SPOR

 

 

4

KIZDERBENT SPOR

 

 

5

GÖLCÜK ASARKÖY SPOR

 

 

6

ŞİRİNKÖY SPOR

 

 

7

KAVAKLI SPOR

 

 

8

YALAKDERE SPOR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.YARI

 

 

 

 

 

1.HAFTA

 

 

 

KARAMÜRSEL EREĞLİ SPOR

-

GÖLCÜK İ.Y SPOR

 

KIZDERBENT SPOR

-

ULAŞLI SPOR

 

GÖLCÜK ASARKÖY SPOR

-

KAVAKLI SPOR

 

ŞİRİNKÖY SPOR

-

YALAKDERE SPOR

 

 

 

 

 

2.HAFTA

 

 

 

ULAŞLI SPOR

-

GÖLCÜK ASARKÖY SPOR

 

GÖLCÜK İ.Y SPOR

-

KIZDERBENT SPOR

 

KAVAKLI SPOR

-

ŞİRİNKÖY SPOR

 

YALAKDERE SPOR

-

KARAMÜRSEL EREĞLİ SPOR

 

 

 

 

 

3.HAFTA

 

 

 

KIZDERBENT SPOR

-

KARAMÜRSEL EREĞLİ SPOR

 

GÖLCÜK ASARKÖY SPOR

-

GÖLCÜK İ.Y SPOR

 

ŞİRİNKÖY SPOR

-

ULAŞLI SPOR

 

KAVAKLI SPOR

-

YALAKDERE SPOR

 

 

 

 

 

4.HAFTA

 

 

 

ULAŞLI SPOR

-

KAVAKLI SPOR

 

GÖLCÜK İ.Y SPOR

-

ŞİRİNKÖY SPOR

 

KARAMÜRSEL EREĞLİ SPOR

-

GÖLCÜK ASARKÖY SPOR

 

YALAKDERE SPOR

-

KIZDERBENT SPOR

 

 

 

 

 

5.HAFTA

 

 

 

GÖLCÜK ASARKÖY SPOR

-

KIZDERBENT SPOR

 

ŞİRİNKÖY SPOR

-

KARAMÜRSEL EREĞLİ SPOR

 

KAVAKLI SPOR

-

GÖLCÜK İ.Y SPOR

 

YALAKDERE SPOR

-

ULAŞLI SPOR

 

 

 

 

 

6.HAFTA

 

 

 

GÖLCÜK İ.Y SPOR

-

ULAŞLI SPOR

 

KARAMÜRSEL EREĞLİ SPOR

-

KAVAKLI SPOR

 

KIZDERBENT SPOR

-

ŞİRİNKÖY SPOR

 

GÖLCÜK ASARKÖY SPOR

-

YALAKDERE SPOR

 

 

 

 

 

7.HAFTA

 

 

 

ULAŞLI SPOR

-

KARAMÜRSEL EREĞLİ SPOR

 

ŞİRİNKÖY SPOR

-

GÖLCÜK ASARKÖY SPOR

 

KAVAKLI SPOR

-

KIZDERBENT SPOR

 

YALAKDERE SPOR

-

GÖLCÜK İ.Y SPOR

 

 

 

2.KÜME E GRUBU

 

 

1

ACISU BELEDİYE SPOR

 

 

2

ARSLANBEY BELEDİYE SPOR

 

 

3

AKMEŞE SPOR

 

 

4

UZUNTARLA SPOR

 

 

5

ARS. ORG. SANAYİ SPOR

 

 

6

SARIMEŞE BELEDİYE SPOR

 

 

7

DERBENT ESNAF SPOR

 

 

8

YUVACIK SPOR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.YARI

 

 

 

 

 

1.HAFTA

 

 

 

AKMEŞE SPOR

-

ARSLANBEY BELEDİYE SPOR

 

UZUNTARLA SPOR

-

ACISU BELEDİYE SPOR

 

ARS. ORG. SANAYİ SPOR

-

DERBENT ESNAF SPOR

 

SARIMEŞE BELEDİYE SPOR

-

YUVACIK SPOR

 

 

 

 

 

2.HAFTA

 

 

 

ACISU BELEDİYE SPOR

-

ARS. ORG. SANAYİ SPOR

 

ARSLANBEY BELEDİYE SPOR

-

UZUNTARLA SPOR

 

DERBENT ESNAF SPOR

-

SARIMEŞE BELEDİYE SPOR

 

YUVACIK SPOR

-

AKMEŞE SPOR

 

 

 

 

 

3.HAFTA

 

 

 

UZUNTARLA SPOR

-

AKMEŞE SPOR

 

ARS. ORG. SANAYİ SPOR

-

ARSLANBEY BELEDİYE SPOR

 

SARIMEŞE BELEDİYE SPOR

-

ACISU BELEDİYE SPOR

 

DERBENT ESNAF SPOR

-

YUVACIK SPOR

 

 

 

 

 

4.HAFTA

 

 

 

ACISU BELEDİYE SPOR

-

DERBENT ESNAF SPOR

 

ARSLANBEY BELEDİYE SPOR

-

SARIMEŞE BELEDİYE SPOR

 

AKMEŞE SPOR

-

ARS. ORG. SANAYİ SPOR

 

YUVACIK SPOR

-

UZUNTARLA SPOR

 

 

 

 

 

5.HAFTA

 

 

 

ARS. ORG. SANAYİ SPOR

-

UZUNTARLA SPOR

 

SARIMEŞE BELEDİYE SPOR

-

AKMEŞE SPOR

 

DERBENT ESNAF SPOR

-

ARSLANBEY BELEDİYE SPOR

 

YUVACIK SPOR

-

ACISU BELEDİYE SPOR

 

 

 

 

 

6.HAFTA

 

 

 

ARSLANBEY BELEDİYE SPOR

-

ACISU BELEDİYE SPOR

 

AKMEŞE SPOR

-

DERBENT ESNAF SPOR

 

UZUNTARLA SPOR

-

SARIMEŞE BELEDİYE SPOR

 

ARS. ORG. SANAYİ SPOR

-

YUVACIK SPOR

 

 

 

 

 

7.HAFTA

 

 

 

ACISU BELEDİYE SPOR

-

AKMEŞE SPOR

 

SARIMEŞE BELEDİYE SPOR

-

ARS. ORG. SANAYİ SPOR

 

DERBENT ESNAF SPOR

-

UZUNTARLA SPOR

 

YUVACIK SPOR

-

ARSLANBEY BELEDİYE SPOR

 

 

 

2.KÜME F GRUBU

 

 

1

DARICA MAR.OSG SPOR

 

 

2

GEBZE KARADENİZ SPOR

 

 

3

BEYLİKBAĞ KARADENİZ SPOR

 

 

4

GENÇ KALE SPOR

 

 

5

DARICA TÜRKELİ GENÇLİK SPOR

 

 

6

ÇERKEŞLİ SPOR

 

 

7

GEBZE BEŞKÖY G.B SPOR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.YARI

 

 

 

 

 

1.HAFTA

 

 

 

DARICA MAR.OSG SPOR

-

BAY

 

GEBZE BEŞKÖY G.B SPOR

-

GEBZE KARADENİZ SPOR

 

BEYLİKBAĞ KARADENİZ SPOR

-

ÇERKEŞLİ SPOR

 

DARICA TÜRKELİ GENÇLİK SPOR

-

GENÇ KALE SPOR

 

 

 

 

 

2.HAFTA

 

 

 

GEBZE KARADENİZ SPOR

-

BAY

 

DARICA MAR.OSG SPOR

-

BEYLİKBAĞ KARADENİZ SPOR

 

GENÇ KALE SPOR

-

GEBZE BEŞKÖY G.B SPOR

 

ÇERKEŞLİ SPOR

-

DARICA TÜRKELİ GENÇLİK SPOR

 

 

 

 

 

3.HAFTA

 

 

 

BEYLİKBAĞ KARADENİZ SPOR

-

BAY

 

GEBZE KARADENİZ SPOR

-

GENÇ KALE SPOR

 

DARICA TÜRKELİ GENÇLİK SPOR

-

DARICA MAR.OSG SPOR

 

GEBZE BEŞKÖY G.B SPOR

-

ÇERKEŞLİ SPOR

 

 

 

 

 

4.HAFTA

 

 

 

GENÇ KALE SPOR

-

BAY

 

BEYLİKBAĞ KARADENİZ SPOR

-

DARICA TÜRKELİ GENÇLİK SPOR

 

ÇERKEŞLİ SPOR

-

GEBZE KARADENİZ SPOR

 

DARICA MAR.OSG SPOR

-

GEBZE BEŞKÖY G.B SPOR

 

 

 

 

 

5.HAFTA

 

 

 

DARICA TÜRKELİ GENÇLİK SPOR

-

BAY

 

GENÇ KALE SPOR

-

ÇERKEŞLİ SPOR

 

GEBZE BEŞKÖY G.B SPOR

-

BEYLİKBAĞ KARADENİZ SPOR

 

GEBZE KARADENİZ SPOR

-

DARICA MAR.OSG SPOR

 

 

 

 

 

6.HAFTA

 

 

 

ÇERKEŞLİ SPOR

-

BAY

 

DARICA TÜRKELİ GENÇLİK SPOR

-

GEBZE BEŞKÖY G.B SPOR

 

DARICA MAR.OSG SPOR

-

GENÇ KALE SPOR

 

BEYLİKBAĞ KARADENİZ SPOR

-

GEBZE KARADENİZ SPOR

 

 

 

 

 

7.HAFTA

 

 

 

GEBZE BEŞKÖY G.B SPOR

-

BAY

 

ÇERKEŞLİ SPOR

-

DARICA MAR.OSG SPOR

 

GEBZE KARADENİZ SPOR

-

DARICA TÜRKELİ GENÇLİK SPOR

 

GENÇ KALE SPOR

-

BEYLİKBAĞ KARADENİZ SPOR

 

 

 

2.KÜME G GRUBU

 

 

1

ÇAYIROVA GÜMÜŞ SPOR

 

 

2

TRAKYA SPOR

 

 

3

BALÇIK SPOR

 

 

4

MOLLEFENARİ SPOR

 

 

5

DARICA SPOR

 

 

6

DİLİSKELESİ SPOR

 

 

7

ARAPÇEŞME SPOR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.YARI

 

 

 

 

 

1.HAFTA

 

 

 

ÇAYIROVA GÜMÜŞ SPOR

-

BAY

 

ARAPÇEŞME SPOR

-

TRAKYA SPOR

 

BALÇIK SPOR

-

DİLİSKELESİ SPOR

 

DARICA SPOR

-

MOLLEFENARİ SPOR

 

 

 

 

 

2.HAFTA

 

 

 

TRAKYA SPOR

-

BAY

 

ÇAYIROVA GÜMÜŞ SPOR

-

BALÇIK SPOR

 

MOLLEFENARİ SPOR

-

ARAPÇEŞME SPOR

 

DİLİSKELESİ SPOR

-

DARICA SPOR

 

 

 

 

 

3.HAFTA

 

 

 

BALÇIK SPOR

-

BAY

 

TRAKYA SPOR

-

MOLLEFENARİ SPOR

 

DARICA SPOR

-

ÇAYIROVA GÜMÜŞ SPOR

 

ARAPÇEŞME SPOR

-

DİLİSKELESİ SPOR

 

 

 

 

 

4.HAFTA

 

 

 

MOLLEFENARİ SPOR

-

BAY

 

BALÇIK SPOR

-

DARICA SPOR

 

DİLİSKELESİ SPOR

-

TRAKYA SPOR

 

ÇAYIROVA GÜMÜŞ SPOR

-

ARAPÇEŞME SPOR

 

 

 

 

 

5.HAFTA

 

 

 

DARICA SPOR

-

BAY

 

MOLLEFENARİ SPOR

-

DİLİSKELESİ SPOR

 

ARAPÇEŞME SPOR

-

BALÇIK SPOR

 

TRAKYA SPOR

-

ÇAYIROVA GÜMÜŞ SPOR

 

 

 

 

 

6.HAFTA

 

 

 

DİLİSKELESİ SPOR

-

BAY

 

DARICA SPOR

-

ARAPÇEŞME SPOR

 

ÇAYIROVA GÜMÜŞ SPOR

-

MOLLEFENARİ SPOR

 

BALÇIK SPOR

-

TRAKYA SPOR

 

 

 

 

 

7.HAFTA

 

 

 

ARAPÇEŞME SPOR

-

BAY

 

DİLİSKELESİ SPOR

-

ÇAYIROVA GÜMÜŞ SPOR

 

TRAKYA SPOR

-

DARICA SPOR

 

MOLLEFENARİ SPOR

-

BALÇIK SPOR

 

 

 

 

banner71
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner121

banner235

banner182

banner202

banner144

banner237