banner232
banner203
banner230
banner165
banner15

Seçim kıran kırana geçti
banner234

Kıran kırana mücadelede zafer sarı listenin oldu.

 

Kullanılan oy sayısı : 255

Sarı liste: 129

Kırmızı liste: 125

1 oy geçersiz.

 

CHPlilerin nefeslerini tuttuğu ve izmit'in kaderini belirleyecek seçim kıran kırana geçti hiç bir taşkınlığın yaşanmadığı seçimi mahalle temsilcilerinin ve il yönetimindeki bazı isimlerin desteklediği sarı liste az farklada olsa kazanmayı bildi.Seçim sonuçları açıklandıktan sonra birbirini kutlayan partililer birlikte objektiflere poz verdi.

 

 

 

 

İşte kazanan Sarı liste:

 

Semra Kolat, Türkan Korkmaz, Yasemin Erim Karaca, Gönül Cengiz, Gülten Kuday, Hülya Korkmaz, Hale Ayşe Çolak, Nuray Yerlikaya, Nuran Çakır, Yağmur Dilara Toplu, Ömer Hazer, Öztürk Atilla, Erdem Arcan, Cüneyd Özkürkçügil, Abdurrahman Subaşı, Fikret Gökmen, Gökhan Eryargı, Emin Oktay, İsmet Bayri, Mehmet Şerif Fırat, Ali Osman Ekşi, Aykut Çelik, Ekrem Özdemir, Neşet Atar, Ali İskefiyeli, Burhan Görsen, Hakan Aydoğdu, Devrim Yıldız Çağlar, Mustafa Acar, Mehmet Atalay, Gürkan Koç, Metin Akyol, Ahmet Mirzaoğlu, Çetin Türker.

 

Kaybeden Kırmızı liste ise :

 

Uğur Koştur, Aliye Hale Meriç, Ahmet Mirzaoğlu, Bilgehan Değer, Remzi Özkan, Naim Keskin, Hasan Akar, Ali Evren, Osman Küçükosmanoğlu, Fikri Gülbeycan, Bahattin Öztürk, Mesut Uğraş, Umur Bakkal, Ali Bilginer, Berkay Dorukhan Yıldızlı, Bilgi Dehmen, Nurican İşiaktır, Mert Gövez, Ziver Gül, Alican Göktuğ İnce, Erol Albayrak, Cemil Köse, Bekir Kurt, Engin Kültür, Makbule Özak, Meryem Baran, Yasemin Karaca, Nihal Erdoğan, Pınar Tuncer, Gökhan Turan, Kevser Akın, Vedat Binbir, Yusuf Şahin, Mustafa Şerit.

 

Kazanan Sarı listenin Ön Seçim Delegele listesi

SARI LİSTEDE

 

ÖN SEÇİM DELEGE LİSTESİ:

Celal Haznedaroğlu, Serdar Afal, Emrah Akalın, Handan Akdemir, Erdoğan Akkanat, Bedia Akkuş, Belgin Akpınar, Güner Akpınar, Ekmel Akyıl, Mert Can Akyıl, Metin Akyol, Lütfü Akyüz, Ensar Altun, Resul Arı, Tülin Arı, Zeliha Arıkan, M. Cumhur Arıkan, Duygu Asgören, Çınar Aslan, Süreyya Aşçıoğlu, Canan Aşı, Çağrı Atalay, Emine Atar, Müzehher Atış, Rukiye Ayla Atuk, Sezgin Baki, Haydar Balcan, Abdullah Barut, Yiğit Anıl Baştuğ, Perihan Bayrak, Ayşe Bayri, Saniye Beyhan, Banu Bıçaklıoğlu, Ali Bilginer, Vedat Binbir, Alettin Bobat, Neslihan Çalık, Hüseyin Çam, Gülistan Çelik, Fırat Dalkıran, Arzu Danyel, Bilgehan Değer, Zafer Demirer, Nadir Doğan, Sercan Duacıoğlu, Gülden Durak, Gönül Duralı, Erkan Ekelik, Serkan Ekmen, Gönül Emsen, Tezcan Er, Sedat Erbay, Aysel Erben, Nihan Erdoğan, Tülay Erdurmaz, Güller Eroğlu, Gülden Erol, Hasan Ersek, Çiğdem Eryargı, Refik Eyiakar, Samet Gemici, Ata Gökler, Fikri Gülbeycan, Serdal Gültepe, Barış Gündoğdu, Ahmet Güneri, Hakan Güneş, Sevinç Gürses, Şükrü Haydarpaşa, Duygu Hoşgörer, Celal İlgen, Müzeyyen İştaç, Lütfü İzgi, Cemil Kalkan, Salih Kanbur, Aydemir Karağ, Melda Kasımoğlu, Engin Katanalp, Ercihan Kaymaz, Füsun Keser, Nihal Kirver, Seren Koç, Mustafa Koçkaya, Saadet Konukoğlu, Ümit Yaşar Koştu, Suna Köksal, Gürbüz Kurtuluş, Nilgün H. Martin, Aset Mülayimsi, Hakan Nallı, Safi Önen, Tezcan Önen, Ali Rıza Özaydın, Hande Özdemir, Onur Özdemir, Burcu Özmen, Temam Öztürk, Murat Özyıldırım, Ayşe Palaz, Serkan Pekçevik, Sabidin Saatçi, Zeliha Saçılık, İsmail Saltık, Özgür Sarıbaş, Erdal Satı, Beyhan S. Savran, Naime Su, Atilla Suna, Ali Şarlı, İ. Hakkı Tan, Abdullah Tanrıverdi, Aysel Tarcan, Yusuf Taş, Orhan Taşkıran, Gökhan Taşyörük, Gökhan Taşyürek, Nimet Temel, Ayfer Tiltay, Asiyet Tokatlı, Abbas Topçu, Pınar Tuncer, İlker Turan, Filiz Turgay, M. Sacit Turgay, Ersen Türker, Esin Türker, Esra Uçar, Sinan Uğur, Ahmet Ulaş, Oya Uludağ, Ali Uslu, Nuri Uzunoğlu, Aysel Üçel, Yasemin Yağcıoğlu, Gönül Yalçın, Emine Yardımcıel, Ali Yazıcı, Nuray Yerlikaya, Ali Rıza Yeşilyurt, Şinasi Yetişken, Ertuğrul Vurmaz, Sabire Yüksel, F. Mehpare Oktay, Kemal Bayrak, Sait Bülbül, İlknur Balcıgil, Ayhan Çelik, Gülçin Eryılmaz, Serkan Açıkgöz, Feryal Saatçi, Ömer Yiğit, Ömer Karaca.

 

Kaybeden Kırmızı Listenin ön seçim Delegele listesi.

 

Erdoğan Vural, Sedat Erbay, Cihan Kültür, Saniye Beyhan Savran, Selin Süloğlu, Mehmet Bahattin Sevim, Kemalettin Öztürk, Samet Şahin, Rukiye Ayla Atuk, Mehmet Üçer, Salih Kanbur, Ekrem Özdemir, Batu Toksöyle, Ahmet Erdoğan, Nezahat Uslu, Celal Haznedaroğlu, Ali Gürdal, Boğaçhan Çelikbaş, Sevgi Özen, Oya Keleş, Yener Sarıkaya, Aslı Duruk, Yaşar Okumuş, Nehir Turan, Bedri Yecan, Ercan Meriç, Gülçin Eryılmaz, Sadık Atuk, Ömer Tan, Abdurrahman Emsen, Nesrin Cansever, Metin Boz, Lütfü İzgi, Ahmet İnce, Barbaros Taşer, Çetin Pek, Yasemin Emren İnce, Yiğit Anıl Baştuğ, İlknur Balcıgil, Tülay Erdurmaz, Ayhan Çelik, Mustafa Kerimoğlu, Vehbiye Başkan, Kuvvet Gökçe, Kasım Yardımcıgil, Çınar Aslan, Ercan Çeliker, Zeliha Çeliker, Zeliha Saçılık, Ekmel Akyıl, Murat Erinç, İlkay Yıldızlı, Ömer Karaca, Recep Koçak, Ergün Nergis, Lütfü Akyüz, Yağmur Dilara Toplu, Süleyman Aytekin, Merve Nakipoğlu, Ergin Kaya, Mehmet Gündüz, Seadet Konukoğlu, Ayfer Tiltay, Ahmet Ulaş, Olcay Ünver, Tayfun Kardaş, Firuz Yıldız, Serap Koştur, Çiğdem Kardaş, Recai Güler, Aysel Üçer, Selma Atıcı, Ali Şarlı, Doruk Can Çelik, Mustafa Ertürk, Pınar Tuncer, Serkan Açıkgöz, Atanur Uzunoğlu, Emrah Akalın, Serdar Afal, Duygu Hasgören, Ayla Muş, Erdoğan Atabay, Deniz Özgül Güney, Yıldız Özgür, Huriye Uyar, Hüseyin Yılmaz, Gülderen Durak, Külay Dülgeroğlu, Süleyman Aytekin, Gülçin Çalkay, Şule Özel, Münevver Duygu Öztürk, Tarık Uzun, Ali Erhan Akbaş, Güner Akpınar, Burçak Erdoğan Onur, Eray Kanbur, Ali Aksu, Sezgin Baki, Onur  Can Yıldız, Cafer Gökhan Bayraktar, Derya Haytural, Mercan Akyıl, Mustafa Bölükbaşı, Seran Koç, Samet Gemici, Cem Özer, Ulaş Çelik, Koray Erdoğdu, Hanife Serpil Çelik, Ahmet Dülger, Ayşe Işık,  Celal İlgen, Velda Kasımoğlu, Nihal Kırver, Necmiye Köse, Hasan Ali Sağbil, Suna Köksal, Feriha Kurt, Ziya Kunt, Onur Özdemir, Elvan Şengil, Murat Tiraki, İlknur Tosun, Ozan Kutay Tan, Emine Yazıcı, Hülya Yıldız, Ömer Yiğit, Sabire Yüksel, Elçin Eren, Barış Gündoğdu, Serdal Gültepe, Hüseyin Kavurma, Sevgi Özen, Ekrem Özdemir, Gökhan Turcan, Saadettin Uzuner, Nuri Uzunoğlu, Kevser Akın, Mustafa Bozkurt, Hüseyin Çam, Bahadır Aslan, Kasım Danyıldız, Fatih Demir, Kamer Doğanyılmaz, Nurşen Zeynep Haytural, Gönül Duralı, Fatma Günen, Caner İnal, Cahide Kösen.

 

 

banner71
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
VAHİT 1 yıl önce

Kırmızı liste iyi oy almış delegelerin bazılarına öyle alerjisi olnlar varki o isimlerle iyi oy almış o isimlere gelince okuyun kaybeden listeyi anlarsınız.

Avatar
ÖZLEM 1 yıl önce

Yahya kaptan seçimlerini ön yargısız ve tarafsız verdiğinizden dolayı teşekkürler gazete Barış.

banner121

banner235

banner182

banner202

banner144

banner237