banner598
banner608
banner654
10 Ağustos 2015 Pazartesi 11:24
Yönetim bedava dağıtıyor
banner610

Hükümetin avukatı gibi davranan Sabah Gazetesi, 17-25 Ara­lık so­ruş­tur­ma­sı kap­samında dö­ne­min Baş­ba­ka­nı Tay­yip Er­do­ğa­n’­ın ta­li­ma­tı ile hü­kü­me­te ya­kın işa­dam­la­rın­dan Sa­bah-ATV’­nin sa­tı­şıy­la il­gi­li 630 mil­yon do­lar top­lan­dı­ğı id­di­a edil­miş­ti. 17 Ara­lık operasyonunun ar­dın­dan 20 Ara­lık 2013’te Sa­bah-ATV’­nin Ça­lık Gru­bu­’n­dan Ömer Kalyon­cu­’nun kur­du­ğu Zir­ve Hol­din­g’­e de­vir iş­le­mi­nin ger­çek­leş­ti­ği Re­ka­bet Ku­ru­lu­’na bil­di­ril­di, izin alın­dı. Ça­lık Gru­bu kün­ye­den çık­tı. An­cak ga­ze­te­nin kün­ye­sin­de Zir­ve Holding ve­ya ona bağ­lı şir­ket­ler­den bi­ri­nin is­mi bu­lun­mu­yor. Kün­ye­de ga­ze­te­nin sa­hi­bi ola­rak Tur­ku­vaz Ga­ze­te Der­gi Ba­sım A.Ş. gö­zü­kü­yor.

 


Bu fotoğraf, Körfezkent 2 sitesinden. Giriş kapısına site yönetimi, Sabah Gazetesi koymuş, dağıtıyor.
 

KÖRFEZ KENT 2 YÖNETİMİ

 

Sözcü Gazetesi, daha önce yaptığı haberde, Sabah Gazetesi ile ilgili önemli bir iddia ortaya atmış, bu gazetenin tirajının nasıl şişirildiğini gündeme getirmişti. Sözcü’nün haberinde büyük sitelerin kapısına sabahın erken saatlerinde dayanan kamyonların, her kapıya bedava Sabah Gazetesi bıraktığı fotoğraflanarak aktarılmış, Sabah’ın bunu “Sponsorlu satış” deyip, tiraja yansıttığını belirtmişti. Sözcü’nün ortaya çıkardığı bu olayın bir benzeri ilimizde yaşandı. Körfezkent 2 sitesinin yönetiminin bir aydır sitenin giriş kapılarına Sabah Gazetesi koyarak, gazeteyi bedava dağıttığı öğrenildi. Gazetemize olayı fotoğraflayarak gönderen okurumuz, “Yöneticiler ya AKP’li ya da Sabah Gazetesi’nden çıkar sağlıyor” dedi.

 


Sözcü Gazetesi'nin daha önce başka bir il ve muhitte çektiği fotoğraf. 


 

 

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner634

banner636

banner354

banner630

banner328

banner633

banner653

banner599

banner482