banner422
banner519
18 Temmuz 2017 Salı 10:25
Yine tramvay yine tabanvay!

Yıllarca vaat edildikten sonra 30 Mart 2014 yerel seçimleri sonrası çalışmalarına başlanan tramvay projesi, gecikmeli de olsa kısa bir süre önce eksikleri ile hizmete girdi. Gecikmeden kaynaklı olarak kentte pek çok sıkıntı baş gösterince acele bir şekilde seferlerine başlayan tramvay, ilk günden bu yana sürekli yolda kaldı, kalmaya da devam ediyor. 15 Temmuz nöbeti tutan vatandaşları alana taşıması için seferleri artırıldığı gün bile arıza yapan tramvay, bugün yine yolda kalakaldı. Fuar durağında yolda kalan tramvayın elektriğinin kesildiğini dile getirilirken kimileri tramvayın hareket etmesini bekledi, kimileri ise tabana kuvvet diyerek tabanvay olarak yoluna devam etti. Tramvayın bu kadar sık yolda kalması düşündürücü. Bu işte bir gariplik var ama ne? Bilinmiyor!



Son Güncelleme: 19.07.2017 11:11
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Tarafsız. 2017-07-18 16:10:31

Bu kadar da kötülenmez ki herşeye olur olmaz da muhalefetlik olmaz.. Yiğidi öldürün, hakkını verin.. Sistem oturana kadar illa ki aksilik olur.. Terbiyesizliğin lüzumu yok..

Avatar
Arda 2017-07-18 20:56:45

Amk konusan koministler binen koministler

Avatar
Nurullah cengaver 2017-07-18 21:44:33

Hep bu komünistlerin işi cenebat biniyolar ondan sonra bozuluyor abdest yok namaz yok

Avatar
anonimm 2017-07-18 23:17:54

nerde halkın dostu birşey varsa ona b.k atarsınız zaten. ya ne yapsın millet 100 kişinin bindiği, kağnı gibi halk otobüslerine mi binsin ?

Avatar
Alevi genc 2017-07-19 01:55:22

Yahya haptanda tramvay insaatinda engel olan eylem yapan Halkevleri ve diger provatatif gruplar bakiyorum hepsi hergun tramvayda utanmiyorlarda yuzleride kizarmiyor hen tramvaya hayir hem en cok kullanan onlar saka misiniz

Avatar
Erdalm 2017-07-19 06:19:00

Yeni yapilan birseyin hatasi ni baska naasil bulucak ustalar ,tranway cok kral hizmet

Avatar
Gül 2017-07-20 09:40:06

İnsanlarımıza iyilik olmuyor yok koltukları rahatsızmış yok içi çok soğukmuş yok çok anons veriliyormuş binme kardeşim otobüsle 2 saatte git ozaman sizi zorlayanmı var

banner354

banner328

banner482