banner588
banner589
banner572
20 Ocak 2016 Çarşamba 17:10
Özel Marka Diş açılıyor
banner508

 

 

Yahya Kaptan Akasyalar Caddesi No: 24’te(Arasta Park AVM yanı) bulunan Özel Marka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 23 Ocak Cumartesi günü saat 13.00’te gerçekleştirileceği açılış ile hizmete giriyor.

 “Ailenizin diş hekimiyiz” sloganıyla yola çıkan Marka, her yaş grubundan hastaya hizmet vererek, diş fobisini de ortadan kaldırmayı hedefliyor.

 

A TİPİ” MERKEZ

 Bilindiği gibi, 3 Şubat 2015’te Resmi Gazete’de yayımlanan yönetmelik gereği ağız ve diş sağlığı hizmeti sunan özel sağlık kuruluşları A ve B tipi olarak sınıflandırıldı. Özel Marka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi de “A tipi” ağız ve diş sağlığı merkezlerden biri. A tipi merkezler, modern ve çağdaş fiziki koşullarda, uzman personelle hizmet veren merkezler olarak biliniyor. Bizde bu hizmet anlayışı ile Kocaeli’de ağız ve diş sağlığında a tipi merkez anlayışında ilk merkezi açtık.


 

GÜÇLÜ BİR YAPI

Teknolojik gelişmeleri yakından takip edebilen, gelişmiş materyal ve üretim kalitesiyle garantili sağlık hizmeti vermeyi hedefleyen A tipi ağız diş sağlığı merkezleri, ülkemizde önemli bir boşlupu dolduracak. Özel Marka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi de Kocaeli’de güçlü bir yapıyla halkın karşısına çıkarak, sağlık hizmetini kaliteli uygun fiyata sunmayı amaçlıyor.

 


HEDEF; DÜNYA MARKASI

Ülkemiz sağlık turizmi sektöründe dünyanın üçüncü ülkesi konumunda. Ağız ve diş sağlığı konusunda da sayılı ülkeler arasında yer alıyoruz. Türkiye sağlık alanında dünyada liderliğe oynarken, Özel Marka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi de bunun bir parçası olmak amacıyla yola çıktı. Hedef; sadece ulusal değil, dünya markası olabilmek.

 


OTOPARK SORUNU YOK

Marka, bu hedefe kilitlenen, diş sağlığına yıllarını vermiş, konularında uzman 6 hekimin bir araya gelmesiyle kuruldu. Sağlık merkezi lokasyon olarak Yahya Kaptan Mahallesi’nde bulunuyor ve bu adresin seçilmesinin nedeni ise; hem merkezi bir yer olması, hem hastaların kolayca ulaşım sağlayabilmesi hem de otopark sorunu olmaması.

HER ŞEY DÜŞÜNÜLMÜŞ

Özel Marka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Yahya Kaptan Mahallesi’nde, Arastapark AVM’nin hemen yanındaki 1000 metrekarelik kapalı alanda hizmet verecek. Diş sağlığına uzun yıllarını vermiş, konusunda uzman 6 hekimin bir araya gelerek kurduğu Özel Marka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, 23 Ocak Cumartesi günü saat 13.00’te açılacak. Merkezde modern bir ameliyathaneden hasta müşahede birimine, çocuk kliniğinden çocuk oyun alanlarına, gelişmiş radyoloji görüntüleme biriminden dinlenme alanlarına kadar her şey düşünülmüş.

 

10 HEKİM GÖREV YAPACAK

Özel Marka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde konusunda uzman 10 doktor ve 1 anestezi uzmanı görev yapacak. Merkezde ayrıca 20 yardımcı personel çalışacak. “Ailenizin diş hekimiyiz” sloganıyla yola çıkan Marka’da, sıfır yaştan geriatri hastalarına kadar bütün yaş gruplarının tedavisi yapılacak.

 

ENGELLER KALKIYOR

Özel Marka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, engelleri kaldırmak için de harekete geçti. Neredeyse imkansız olarak bilinen engellilerin diş tedavileri bundan böyle Marka’nın uzman kadrosu gözetiminde, sedasyon veya genel anesteziyle yapılabilecek. Marka’nın hedeflerinden biri de diş fobisini ortadan kaldırmak.


 

MARKA’NIN DİŞ HEKİMLERİ

HASAN ACAR

1982 yılında girdiği Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 1987 yılında mezun oldu. 1987-2015 yılları arasında Derince’de serbest diş hekimi olarak çalışmaya devam etmekte olup, Özel Marka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin kurucu ve yönetici diş hekimidir.

 

DT. SEMİH TAŞVEREN

1992 yılında girdiği Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 1998 yılında mezun oldu. 2000 yılında doktora eğitimi için hak kazandığı Cumhuriyet Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 2004 yılında protetik diş tedavisi uzmanı unvanıyla doktor olarak mezun oldu. 2004-2008 yılları arasında aktif olarak Sivas’ta protetik diş tedavisi uzmanı olarak çalışmıştır. 2008 yılından itibaren Özel Kartepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ve Özel Mavi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde kurucu ve yönetici diş hekimi olarak çalıştı. Uzmanlık alanı  protetik diş tedavisi uzmanı.

 

DT. AKIN ERDEM YAĞAN

2003 yılında girdiği Çukurova Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 2008 yılında mezun oldu. 2008 yılında doktora eğitimi için hak kazandığı Erciyes Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 2014 yılında periodontolog unvanıyla mezun oldu. Özel Marka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde göreve başladı, uzmanlık alanı ise diş eti hastalıkları ve cerrahisi.

 

DT. GÜLŞAH YAĞAN

2003 yılında girdiği Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 2008 yılında mezun oldu. 2008 yılında doktora eğitimi için hak kazandığı Erciyes Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 2015 yılında ortodonti uzmanı unvanıyla mezun oldu. 2014 yılından itibaren Kocaeli’de ikamet edip şu an Özel Marka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde görev yapmakta. Uzmanlık alanı ortodonti.

 

DT. SERHAT ŞAHİN ÇALIŞKAN

2002 yılında girdiği İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 2007 yılında mezun oldu. 2007 yılında doktora eğitimi için hak kazandığı Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 2011 yılında pedodontist olarak mezun olmuştur. 2011 yılından itibaren pedodontist olarak aktif bir şekilde çalıştığı Kocaeli’de şu an Özel Marka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde görev yapmakta. Uzmanlık alanı çocuk diş hekimi.

 

DT. SERAP MOROĞLU ÖZDAMAR

2001 yılında girdiği İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 2006 yılında mezun oldu. 2006 yılında doktora eğitimi için hak kazandığı Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 2012 yılında ağız, diş ve çene cerrahisi uzmanı unvanıyla mezun oldu. İstanbul’da ikamet edip, şu an Özel Marka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde görev yapmakta. Uzmanlık alanı ağız, diş ve çene cerrahisi.

 

RUKİYE ACAR

1983 yılında girdiği Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 1988 yılında mezun oldu. 1989-2000 yılları arasında Derince’de çalıştı. 2000-2015 yılları arasında İzmit’te serbest diş hekimi olarak çalışmış olup şu an Özel Marka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde görev yapmakta.

 

ERDEM ETKİN

1998 yılında girdiği Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 2003 yılında mezun oldu. 2003-2015 yılları arasında Adapazarı ve İzmit’te serbest diş hekimi olarak çalışmış olup şu an Özel Marka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde görev yapmakta.

 

SEBAHATTİN ÖZKESER

2010 yılında girdiği Kocaeli Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 2015 yılında mezun oldu. Meslek hayatına serbest diş hekimi olarak devam etmekte olup şu an Özel Marka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde görev yapmakta.

 

CANDAN DOĞAN

Anestezi uzmanı

Son Güncelleme: 21.01.2016 15:05
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner575

banner577

banner579

banner581

banner594

banner585

banner587

banner583

banner574

banner576

banner586

banner580

banner582

banner584

banner578