banner598
banner608
banner654
03 Ağustos 2014 Pazar 20:10
Miting sona erdi...
banner610

ss

Miting canlı yayınımız burada sona ermiştir. Gazetemizi takip etttiğiniz için teşekkür ederiz.

Saat 16:20

Başbakan Otobüsüne binere Kocaeli'den ayrılıyor.

Saat 16:15

Bir grup vatandaş muhabirlerinde yoğunlukta bulunduğu bölümden salınmıyor. Güvenlik güçleri Başbakanın alanı terketmeden kendilerini salamayacaklarını belirterek insanları zorla tutuyorlar.

Saat 16:09

Erdoğan, Bize Millet Yeter,Bize Allah Yeter, Milli irade milli güç hedef 2023 diyerek konuşmasını sonlandırdı. Şuanda Tayyip Erdoğan' ın müzikleri eşliğinde Erdoğan kürsüden iniyor. İstanbul'a Gitmek üzere otobüsüne binecek

Saat 16:04

Erdoğan: Oyunuzu kullanın ilerde çocuklarınıza halkın seçtiği cumhurbaşkanında benim de oyum var diyeceksiniz bu çok önemli. İlk defa ben de oy kullandım diyeceksiniz. Bu ülke'de Chp'nin iktidar olduğu dönemde kuran yasaklandı camiler kapatıldı üniversitelere başörtüsü ile girme yasağı getirdiler şimdi hangi yüzle geliyor. ama bunlar da yüz yok ki işte bu yüzden çok çalışmamız lazım. tek millet tek bayrak Kimse bu vatan topraklarında operasyon yapamaz. Devlet içinde paralel devlet asla. Bunun bedelini ödeyecekler. 

Saat 16:01

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC

Saat 15:57

12 yılda 13 buçuk trilyon yatırım yaptık. toplu konutta 1 katrilyon. enerjide 677 trilyon. Aile ve sosyal politikalar 538 trilyon sağlıkta 518 trilyon yaptık. Kocaeliyi iki koldan marmara raya bağlayacağız. Asyadan Avrupaya kesintisiz ulaşım sağlayacak. Türkiye'nin en modern lojistik merkezlerinden birini Köseköy'e yapıyoruz. Yeni Türkiye'ye modern kalkınmış insanı merkez alan şehirler yakışır dedik. İşte önünüzde bir eser. Bütün düşler gerçeğe dönüşüyor. Otoyol İzmit Körfezi'nin eşine az rastlanan bir asma köprü yapıyoruz. Dünyanın 4. köprüsü. İzmir-istanbul otoyolu tamamlandığınıda 9 saatlik yol 3 bucuk saate düşecek

Saat 15:54

Erdoğan:  1 lirada olsa 5 lirada bağışlarınızı yapın. Mesele miktarı değil mesele bende bu işin içindeyim, bende varım demektir. Tatil Planlarınızı Erteleyin. Sandıkları patlatmamız lazım Kocaeli,

Abiler, Ablalar hazırmısınız, kapı kapı dolaşmaya sandıkları patlatmaya hazırmısınız Kocaeli

Saat 15:52

Erdoğan: Chp'den de mhp'den de oy çıkmaz bu adaya. Buradan istanbul' a geçeceğiz. Maltepe'de miting yapacağız. 

Türkiye'nin gücüne güç katıyor muyuz Kocaeli?  Milletin adamına oy veriyor muyuz Kocaeli? Kim bu aday?? Maşallah İstanbul bizi duydu. İnsaşşalah 10 ağustosta .kocaeliyi türkiye duyacak. KOCAELİ'DEN REKOR OY BEKLİYORUM.

Saat 15:50

Erdoğan: Kılıçdaroğlu da bahçelide bu adaya pişman oldu ama yapacak bir şey yok.

Ekmeleddin ihsanoğlu ile ilgili video izletiyor. İhsanoğlu'nın Pot üstüne pot kırdığını anlatıyor. chpye gönül veren kardeşlerie sesleniyorum. Böyle bir adam cumhurbaşkanı olabilir mi, ey mhpli kardeşlerim olur mu ya konuştukça batıyor görüyorsunuz.

Saat 15:44

Erdoğan: Senin Her yerin Profesör olsa ne olur.

Adayımızı çıkardık seçime girdik ama kazanamadık dersin ama bunu da yapamazlar. Pensilvanya geldi şunu aday gösterin dedi. İStanbuldaki o malum medya patronu geldi şunu asay gösterin dedi. Bu monşeri öne sürdüler. Her gün defalarca pot kırıyor. İstiklal marşı ile ilgili öyle bi şey yaptı ki bu ne pot kırma. Hiç bilmediğimni kameraların önünde açık etti. Sen bu ülkeye cumhurbaşkanuı olacaksın kıtasını tanımmıyorsun. Sen prof olacaksın itiklal marşına çanakkale şiiri diyeceksin.SANA DA YAZIKLAR OLSUN SENİ ADAY GÖSTERENE DE YAZIKLAR OLSUN. SENİN HER YERİN PROFESÖR OLSA NE OLUR. Ben çarkçı kemalı tanımıştım ama şimdi bide çarkçı ekmel çıktı. Çıkmış ahlak dersi veriyor önce sen ahlak dersi ver.

Saat 15:44

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC

Saat 15:34

Erdoğan: 30 Mart ne kadar önemliyse 30 ağustos' ta o kadar önemli. Daha ileriye taşıyacağız. 12 yılda ekonomiyi 3 kat daha büyüttük. 2013 yılında krize rağmen büyümeyi başardık. 820 milyar dolar milli gelirimiz var şu anda. 

Saat 15:32

Recep Tayyip Erdoğan kürsüye çıktı halkı selamlıyor. 

Maşallah bugün bu rahmetle bütünleşiyorsun Kocaeli. Her zaman olduğu gibi bu davaya bu harekete milletin adayına sahip çıkıyorsun Kocaeli. Destek için hepinize teşekkür ediyorum Rabbim sizlerden razı olsun. Beraber yürüdük biz bu yollarda beraber ıslandık yağan yağmurda şimdi dilde değil tüm şarkılarda bana her şey sizi hatırlatıyor. Bana her şey Kocaeli'yi hatırlatıyor. Her şey Türkiye'yi hatırlatıyor. Bugün tam uydu değil mi?

İşçilerini, emekçilerini, çiftçilerini, esnafını tüm kardeşlerimi rabbim muhafaza etsin. 10 ağustos seçimleri inşallah hayırlara vesile olsun. Önümüzde pazar bu saatlerde oyumuzu kullanıyor olacağız.Tarihimizde ilk kez cumhurbaşkanı halkın oylarıyla tespit ediliyor. Bizzat sizler belirleyeceksiniz. İnsan varsa devet vardır. İnsan mutluysa devlet büyüktür. İşte 10 ağustosta devlet ile millet kucaklaşıyor. Tükiye'nin yıldızı daha güçlğü parlayacack. Bu seçimlerin yeni bir istiklal mücadelesi oldupğunu ifade etmiştim. Önce gezi dediler, 17 25 Aralık dediler seçilmiş hükümetş tehdit ettiler her türlü ahlaksızlık yaparak devleti devirmek istediler. Devletin kurumlarına tecavüz ettiler. SAbrettik bekledik. 30 Martta seçime gittik sizler iradenize sahip çıktınız bu hainlere gereken cevabı sandıkta verdiniz.

Saat 15:21

Bakan ışık; Kocaeli'nin her bir köşesinden akın akın TC'nin 12. başkabakanına selam vermek onunla birlikte olmak için bu meydanı hınca hınç doldurdunuz. Türkiyeyi kurtaran Recep Tayyip Erdoğan için oy kullanacaksınız. Başörtüsü sorununa son veren, başörtüsüyle okumasını sağlayan, memurluk yapmasını sağlayan Recep Tayyip Erdoğana oy vereceksiniz. Peygamber hayatını Kuranı Kerim'in bütün okullarda okutulmasını sağlayan Recep Tayyip Erdoğan'a oy vereceksiniz. Kocaeli her zaman başbakanının yanında oldu. Kocaeli'ni hiç unutmadı tüm hizmetlerinde Tayyip Erdoğan  imzası var. 10 ağustos seçimlerinin hayırlı olmasını diliyor, Allah yar ve yardımcınız olsun diyorum.

Bülent Arınç ta miting alanındaki yerini aldı.

Saat 15:17

Karaosmanoğlu konuşuyor; ilk turda devlet başkanımızı cumhurbaşkanımızı seçecek ve Türkiye emin adımlarla ilerleyecek. Kalkınmamız gelişmemiz hiç durmadan yolumuza devam edeceğiz. Bütün engelleri aşa aşa kalkınma medeniyet yolunda çalışacağız. Türkiyemiz daha sağlıklı mutlu insanların yaşadığı bir ülke olacak.Yerel yönetimlerde verdiğiniz destekten dolayı Allah razı olsun. Bu desteğe her zaman ynınızda olarak layık olmaya çalışacağız. Merhametle geldi başbakanımız.

Saat 15:13

Civelek: Bu seçim orantısız! bir tarafta her gün iki miting yapan Erdoğan diğer tarafta toplantılar yapan var. Başbakan gelmek üzere Allahın izniyle bizim adayımız kazanacak. Bize yan gelip yatmak değil gece gündüz çalışmak yaraşır. Arif nihat asyanın şiiri ile bitiriyorum. Bu yağan yağmurun altında beraber ıslandık diyorum.

Saat 15:05

YAĞMUR BAŞLADI BAZI İNSANLAR ALANI TERK ETTİ. CİVELEK KONUŞUYOR

Civelek; bugün herkes burada.

gönüllerimizi fethetti. Kocaelide başlattığımız erdoğan gönüllerinin yüzbinlercesi var bunlar bütün partilerde var.CHP, CHP , Sadet partsine oy verenler kardeşlerimiz de erdoğan gönüllüsü Cumhurbaşkanını halk seçecek. Bu seçim bi tarafta rte var bi tarafta kendisinin ismi bile söylenemeyen bi aday var. Bi tarafta Kocaeli'nin gönülne taht kurmuş erdoğan var. Dilimizi düyamızı bilmeyen bi aday var karşısında

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC

Saat 14:55

Az önce açıklanan rakama göre mitinge 35 bin kişi geldi. Ancak açıklamanın yapıldığı saatten itibaren alana 3 bin kişinin daha geldiği tahmin ediliyor. Platforma çıkan sunucu şu anda herkesi sakinleştirmeye çalışıyor. Karasomanoğlu ve Mahmut Civelek şu an alana girdi.

Saat 14:50

Alan dolmak üzere

Başbakan Erdoğan İzmit’te bekleniyor. Şu anda alan dolmadı ancak edinilen bilgiye göre şu anda ilçelerden kalkan otobüsler alana gelmedi.Civar illerden ise şu an Kocaeli’ye otobüs gelmediği iddia ediliyor.

Saat 14:30

Polis havadan ve karadan kuş uçurtmuyor. Helikopterler sürekli miting alanı etrafında tur atıyorlar

erdoğan mitingi 1

Saat 14:20

miting alanına girişler devam ediyor. Çok sayıda vatandaş girişlerde miting alanına girmek için uğraşıyor. Başbakanın Kocaeli'ye gelmesine dakikalar kaldı.

erdoğan mitingi 3 erdoğan mitingi

Saat 13:50

Başbakan Erdoğan için hazırlanan vatandaşlar, yoğun güvenlik önlemlerinin ardından mitingin yapılacağı Perşembe Pazarı alanına alınıyor.Aramalardan çıkanlar, ön sıradan yer kapıp Başbakan Erdoğan'ı yakından görmek için adeta yarışıyor.

Şu anda alanda çok sayıda ambulans ve görevli var. Polis ise adeta kuş uçurtmuyor. Zaman zaman helikopterli polis ekipleri de havadan güvenliği kontrol ediyor.

Saat 13:42

Mitinge erken  gelen vatandaşlar çevre cafe'lerde zaman geçiriyor, Erdoğan tişörtleri giyen vatandaşlar yavaş yavaş miting alanına doğru ilerliyorlar.

erdoğan mitingi (11) erdoğan mitingi (10) erdoğan mitingi (9)

Saat 13:30

İlçelerden ve diğer illerden gelen vatandaşlar miting alanını doldurmaya başladılar.

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC

Saat 12:30

Başbakan için hazırlıklar tamamlandı, İzmit Başbakan’ı bekliyor.

Erdoğan'ın miting yapacağı Perşembe Pazarı alanına giden bağlantı yolları araç trafiğine kapatıldı. Hürriyet ve Cumhuriyet Caddeleri Leyla Atakan Caddesi kavşağından kesildi. Gençlik kolları üyeleri dün geceden itibaren sağanak yağışa rağmen afiş ve bayrakları astı, Perşembe Pazarı alanını gelin gibi süsledi.

Erdoğan Gönüllüleri Platformu'nun astığı dev dev pankartta yazan "Bu gemi yürüyecek, Erdoğan geçti dümene; Allah fırsat vermesin, kardeşi dertliyken gülene" yazısı da oldukça manidardı.

Polis, sabah erken saatlerden itibaren tüm ilçede geniş güvenlik önlemleri aldı.

erdoğan mitingi (6) erdoğan mitingi (2)

[gallery columns="4" ids="11918,11917,11916,11914"]

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Adem 2014-08-03 14:27:20

Ulan bu ne iş sıkıyönetimde bu kadar yasak yoktu şehri resmen kapatmışlar sakın ola "halkın adamı" gitmeden evden çıkmayın izmite gelmeyin yuh ya bu ne.

Avatar
funda 2014-08-03 16:47:54

Tayyip gitti güneş açtı anlayan anladı.bu ne ya açık cezaevine döndürdüler izmiti.şimdi daha iyi anladım demokrasi nasıl kadlediliyor.

Avatar
Körfezli vatandaş. 2014-08-03 21:37:58

Halkın adamı halkın içinde olur, polis barikatının içinde deyil.

Ayrıca; Pankarttaki yazıda yanlışlık var. Kocaeli yanında değil, taraftarlar yanında olacak. Bizim gibi insanlara hakaret sayılır.

banner354

banner630

banner328

banner599

banner482