banner232
banner203
banner221
banner165
banner15

80 OKUL MÜDÜRÜ YERİNDEN KIPIRDAMADI
banner234

 

Günlerdir tartışılan ve merak edilen okul müdürü atamalarının ilk yerleştirmesi yapıldı. Bu yerleştirmelere göre 80 kurum ve müdür daha önce görev yaptıkları okulda kaldı.

Okul müdürlerine yapılan değerlendirme sonucunda 75 puan ve üzeri alarak, okulunda müdürlüğe devam etmek isteyen okul müdürlerinin görevlendirmesi yapıldı. İl Milli Eğitim Müdürlüğü, bu talepte bulunan ve eski okullarında kalmak isteyen 80 kurum ve okul müdürünü 4 yıllığına yeniden aynı görevlere atandı. 75 puanı alan okul müdürleri böylece hem görevinde hem de ilinde kalarak hiçbir değişime uğramadı.

 

OKULLARINDA KALAN MÜDÜRLER

İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün internet sitesinde yer alan görevlendirmelere göre, okullarında kalan, 4 yıl süreyle aynı göreve devam edecek isimler şöyle:

İZMİT:

Adem Gürsel(Akmeşe İO.), Salih Aydın ‘(İzmit Halk Eğitim), Yaşar Ulamış (İlkadım Anaokulu),İbrahim Işıl (İzmit Mesleki Eğitim Merkezi),Ergin Aktop (Muallim Naci Anadolu Lisesi), Necdet Yaşa(Yahya Kaptan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi), Mustafa Kızmaz (Nuh Çimento Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi), Yusuf Şahin (İzmit Rehberlik ve Araştırma Merkezi), Selahattin Gül( Kılıçaslan İO.), Ali Şükrü Günaydın (Mimar Sinan OO.), İsmail Erdem (Muammer Aksoy İlkokulu),  Necmettin Türkmen (Şehit Polis Volkan Sabaz İO.), Kemal Demirci (Türk Pirelli OO.), İlknur Durmaz (Ulubatlı Hasan Ortaokulu),

DERİNCE:

Abdülkadir Yardımcı (Dierince Anadolu İHL.), Ahmet Aydos (Pakmaya Abidin Pak İO.), Ali Yılmaz (Çınarlı İO.),Hüseyin Canerik (Turgutreis İO.),Muhammet İpekdal (Derince Halk Eğitim Merkezi),Murat Çakır (Necip Fazıl Anadolu L.), Murat Sert (M.B.Derince Anadolu lisesi),Önder Gözcü (Alpaslan Ortaokulu), Recep Sönmezoğlu (Seka Çocuk Dostları Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi), Ziya Akça (Sırrıpaşa Ortaokulu),

GÖLCÜK:

Cemalettin Yılmaz (Piri Reis İlkokulu), Emir Dursun (Kocatepe Ortaokulu), Güney Yılmaz (Barbaros İlkokulu), Güven Kaya (Gölcük Rotterdam İlkokulu), Hayrettin Karaüzüm (Değirmendere Hacı Halit Erkut Anadolu Lisesi),İrfan Karabulut (Özel Eğitim Uygulama Merkezi 1.Kademe),Muhterem Atabaş (İhsaniye Çiftlik İlkokulu), Selçuk Karaduman (Gölcük Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu)Zeki Kalaç (Barbaros Hayrettin Anadolu Lisesi),

BAŞİSKELE:

Fuat Şahin (Başiskele Halk Eğitim Merkezi),

KANDIRA:

Alpaslan Muti (Bozburun İlkokulu), Hasan Çiftçi (Kefken Şehit Oğuz Kır İlkokulu), İsmail Birdane (Kandıra Halk Eğitim Merkezi),

KARAMÜRSEL:

Figan Özyürek (Uçan Balon Anaokulu), Mustafa Yazıcı (Karamürsel Halk Eğitim Merkezi), Sevgi Güney (Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu),Veysel Kandemir (Dr.Pembe Müjgan Calp Gökçora Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi),

KARTEPE:

Arif Sağlam (Kartepe İHL.), Cavit Öz (Derbent Ata İO.), Muzaffer Yıldız (Yıldız Entegre İHO.), Mürsel Gündoğdu (Ali Fuat Başgil Sosyal Bilimler Lisesi),Veysel Deringöz (Ali Güneri Ortaokulu),

KÖRFEZ:

Adnan Deniz (Yeniyalı Fahri Korutürk İlkokulu), Erhan Önkal (Körfez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi), Güven Özer (Hereke Sümer İHO.), Kemal Uzundurukan (Mustafa Kemal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi), Orhan Yavuz (Körfez Anadolu İHL.), Özer Demirbağ (Milangaz Hacer Demirören Çok Programlı Anadolu Lisesi).

banner71
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner121

banner235

banner182

banner202

banner144

banner237