banner421
Halep in,  Şam’ın, Musul’un, Kerkük’ün, Telaffer’in, Filistin’in, Arakan’ın, Türkistan’ın çocukları katlediliyor, annelerin gözyaşları dinmiyor.  İslam Dünyasının aç, susuz kalan, işkence gören mazlumları ölmek için adeta Allah’a dua ediyorlar. Dünya Halep’te işlenen toplu cinayetlere karşı üç maymunu oynuyor. Suriye mazlumlarının hamisi/sığınağı güzel ülkem operasyon üzerine operasyon yiyor. Son ikisi Beşiktaş, Kayseri olmak üzere bir yıl içinde 20 bombalı saldırıda, 250 vatan evladı şehitler kervanına katıldı. Kafkasya’nın, Balkanların, Türkista’nın, Filistin’in, Şam’ın Musul’un, mazlum Müslüman evlatlarının 100 yıl önce sığınağı olan ülkemiz, bugün bu tarihi vazifeyi fazlası ile yerine getirtiyor, getirmeye devam edecek

***

Hiçbir güç Aziz Türk Milleti’ni mazlumlarının hamiliğin yapmaktan alıkoyamayacak. Ne dışarıdaki Siyonist emperyalistler, ne’de içimizdeki hainler, bizleri asla yıldıramayacak. Dünyanın bütün devletleri yapılan zulümler karşısında sessizliğe gömülse ‘de, İslam ülkelerinin kukla Devlet başkanları korkularından yapılan katliamları kınamaktan uzak dursalar da, BM NATO Dünyadaki cinayetlere katliamlara sessiz kalıp örtülü destek verse de, Biz Türk milleti olarak; evet bizler Adaletsizlikler, zulmüler, katliamlar, vicdansızlıklar, namussuzluklar, alçaklıklar, karşısında susmayacağız boyun eğmeyeceğiz, diz çökmeyeceğiz.

***

Çünkü bizler su ilahi ikazın muhatapları olarak ‘’Zalimlere meyl etmeyin sonra size ateş dokunur’’ Hud 113 ayetini ruhumuzun derinliklerinde hissederiz. Bizler Türk Milleti olarak ırkı, dini, dili, meşrebi, mezhebi ne olursa olsun mazluma sahip çıkarız.  Asla ‘Zalimlerden başkasına düşmanlık yapmayız’ Bakara 193. Biz, bin yıldır bu topraklarda Yahudi si, Hrıstiyan’ı, Müslüman, Şii’si, Sünni’si, Türkü, Kürdü Arabî, Süryani’si, Ermeni’si, Rum’u Boşnak’ı Arnavut’u barış içinde kardeşçe yaşamışız, Ekmeğimiz bölmüşüz. Üzüntümüz, sevincimiz paylaşmışız. Biz, Anadolu mayası ile mayalanmışız. Bin yıldır bu topraklara merhameti sevgiyi, aşkı, ahlakı vicdanı adaleti ekmişiz.

***

Trabzon’dan mübadele sonucu Yunanistan a giden bir Rum nenemiz acı içinde  ‘Ha uşağım biz gavur’muyduk’ta bizi buralar gönderdiler.’  İstiklal savaşı kahramanlarımızdan, Kazım Karabekir Paşa hatıratında ‘Müslüman Türk hacca giderken çoluk çocuğunu, malını mülkünü Ermeni komşusuna emanet ederdi. Ermeni komşu bir yere çalışmaya gittiği zaman çoluk çocuğunu her şeyini Müslüman Türk komşusuna emanet ederdi’. Biz 72 millete aynı gözle bakmışız, yaratılanı yaratandan dolayı hoş görmüşüz. Komşusu açken tok yatmamışız.

***  

Ey bin yıldır bu topraklarda bizlere savaş açan Siyonist haçlılar; içimizden devşirdiğiniz, FETÖ, PKK, DAİŞ, DHKP/C ile bunlara benzeyecek ne kadar köpeğiniz varsa hep beraber saldırın. Yüz yıl önce aynı saldıralar duçar olan milletimizin duygularını, direnişini ne güzel dile getirmişti İstiklal Marşı’mızın şairi Mehmet Akif Ersoy

Cehennem olsa gelen, göğsümüzde söndürürüz.
Bu yol hak yoludur, dönme bilmeyiz yürürüz.
Düşer mi tek taşı sandın harimi namusun
Meğerki harbe giden son nefer şehit olsun.

Şu kasışımızdaki mahşer kudursa çıldırsa
Denizler ordu, bulutlar donanma yağdırsa
Bu altımızdaki yerden bütün yanardağlar
Taşıp ta kaplasa afakı, bir kızıl sarsar

Değimli cephemizin sinesinde iman bir
Sevinme bir, acı bir gaye aynı vicdan bir 
Değil mi ortada bir sine çarpıyor yılmaz
Cihan yıkılsa emin ol bu cephe sarsılmaz


Ey batıya gönüllü kölelik yaparak, tek taraflı aşk yaşayan içimizdeki zavallılar; Biliniz ki Siyonist haçlılara göre; Batılı, beyaz adam değilseniz, Yahudi, Hristiyan değilseniz, sizlerin kanınızın, ırzınızın, vatanınızın, onların gözünde hiçbir kıymeti Harbiye’si yoktur. Milyonlarca Suriyeli, Arakalı, Bosnalı, Türkistanlı öldürülse, yüz binlerce kadın, çocuk, ihtiyar aç kalsa, binlerce insan kimyasal silahlar ile öldürülse, karaya vuran bir balina kadar değeriniz yoktur.  

***  

Ne diyordu  Birinci Dünya savaşının İngiliz  savaş bakanı Winston Churrchill . ‘Türklere karşı Çanakkale savaşlarında kimyasal silah kullanın, çünkü Türkler barbardırlar, insan değildirler.’ Bu gün de değişen bir şey yok. Bakmayın AB devletlerinin İstanbul konsoloslarının İstanbul’da 44 polisimiz şehit edildiği yere gidip üzüntülerini bildirmelerine. Bakmayın başta ABD olmak üzere Siyonist haçlı devletlerinin yarım ağızla ülkemizde yapılan terör eylemlerini kınamalarına. Bunlarda Ahlaktan, namustan, vicdandan, adaletten bir kırıntı kalmışsa PKK terör örgütüne silah vermekten derhal vazgeçip ne kadar PKK, FETÖ DHKP. C,  DAİŞ den arana terörist varsa ülkemize teslim ederler.  

***

Ne güzel söylemiş atalarımız ‘ Domuzdan post gâvurdan/zalimden dost olmaz.’  Ey yazıları ve tivitleri ile teröre destek veren, insanlığın düşmanı batıya sığınan ve sığınacak zavallılar, bu aziz milleti ve devleti suçlayan ahmaklar aklınız başınıza alın. Suriye’den, Irak’tan, Filistin’den, Türkistan’dan balkanlardan ders alın. Gün, bir beraber olma günüdür. Gün insanlığın vicdanının attığı güzel vatanımı, Suriyeleştirmek, Iraklaştırmak, Filistinleştirmek isteyenlerin heveslerini kursaklarında bırakma günüdür. Gün, devleti ile milletin bir bütün olduğunu, dosta düşmana gösterme günüdür. Gün, birbirimize sahip çıkma günüdür. Gün; beraber ağlama beraber gülme günüdür, Selam dua ile

 
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner354

banner328

Advertisement

banner276