banner232
banner203
banner230
banner165
banner15

Hereke'nin freni patladı
banner234

Hereke'nin freni patladı "0-3"

Süper Amatör Play-Off Ligi 3. haftasında lider Hereke Yıldızspor Cephanelik Stadı'nda Map Şenerspor'u 3-0 mağlup etti liderliğini sürdürdü. Hereke'ye galibiyeti getiren golleri Uğur, İsmail ve Erdoğan kaydetti.

 

Yenişehir 3-1'den maçı verdi

Haftanın zorlu maçında Başaranspor ile Çamçukurspor karşılaştı. Sinan ile öne geçen Başaran uzatma anlarında Emre'den yediği golle engel olamadı ve çok değerli iki puan kaybetti. Derince'deki maçta Demirspor ile Kandıra GB'nin mücadelesi büyük çekişmeye sahne oldu. Demirspor'da başarılı forvet Gökhan Özkanlı son dakikada attığı gol ile takımına 3 puan kazandıran ekip oldu. Tam 7 golün atıldığı maçta Çayırova Şekerpınar evinde Yenişehirspor'u 4-3'lük skorla geçti. Bu maçta 3-1 öne geçen Yenişehir son yarım saatte yediği 3 gole engel olamadı ve İzmit'e üzgün döndü.  İkinci Amatör Lig'de de bu hafta bir birinden güzel maçlar oynandı. Liderlerin yoluna emin adımlarla devam ettiği 4. haftada atılan goller ayakta alkışandı.

 

MAP ŞENERSPOR: 0

HEREKE YILDIZSPOR: 3

STAT: Cephanelik

HAKEMLER:   Deniz Kükrek ***,  Mesut Kük ***, Samet Malkoçoğlu ***

MAP ŞENERSPOR: Ahmet **, Yiğithan ***, Kadir **, Mehmet **, Sabri **, Semih **, Aytekin **, Engin ** (Dk 76 Savaş **), Coşkun ** (Dk 50 Akif  **), İbrahim ***, Erdal ** (Dk 83 Barış **)

HEREKE YILDIZSPOR: Mehmet ***, Serkan ***, Hakan Tural ***, Uğur ***, Mustafa ***, Hakan Tan ***, Erdoğan ***, Ender *** (Dk 68 Oğuzhan ***), Cihan *** (Dk 82 Ufuk ***), Gökhan ***, İsmail *** (Dk 55 İshak ***)

GOLLER: Uğur Dk 38, İsmail Dk 48, Erdoğan Dk 78

 

DEMİRSPOR: 1

KANDIRA BLD GB: 0

STAT: Derince

HAKEMLER:

DEMİRSPOR: Tümay ***, Serhan ***, Koray ***, Aykut ***, Onur ***, Ümit ** (Dk 86 Muhammet Oral **), Gökalp ***, Gökhan Özkanlı ****, Muhammet ** (Dk 71 Eşref **), Sezgin **, Kerem ** (Dk 85 Gökhan Gülle ***)

KANDIRA BLD GB:  Emircan ***, Emre ***, Mehmet ***, Eray ***, Celalettin ***, Akın ***, Fatih ** (Dk46 Turgay **), Rüstem **, Vedat ** (Dk 65 Gökhan **), Tolga ***, Mesut ** (Dk 81 Uğur **)

GOLLER: Gökhan Özkanlı Dk 90

 

 

ÇAYIROVA ŞEKERPINAR GB: 4

KOCAELİ YENİŞEHİRSPOR: 3

STAT: Şekerpınar

HAKEMLER: Özcan Kılıçkeser *, Erhan Yalta **, Alper Gür **

ÇAYIROVA ŞEKERPINAR GENÇLER BİRLİĞİ: Selahattin ***, Ömer ***, Süleyman ***, Yasin *, Yalçın ***, Hasan *** ( Dk 82 Turgay **), Fatih  ** ( Dk 58 Murat ***), Hüseyin ***, Emre ***, Bora ***, Abdullah ** ( Dk 76 Osman)

KOCAELİ YENİŞEHİRSPOR: Mustafa ***, Sercan ** (Dk 72 Tansu **), İbrahim ***, Furkan Uzun ***, Samet **, Arda ***, Ceyhun  ** ( Dk 68 Halil) **, Eray ****, Furkan Aydoğdu ***, Kadir **, Utku ** (Dk 86 Furkan Filiz **)

GOLLER: Hüseyin Dk.20, Hasan Dk.65, Emre Dk.75, Murat Dk 85 (Şekerpınar Gençler Birliği), Eray Dk.25 ve 37, Furkan Aydoğdu Dk.60  (Kocaeli Yenişehirspor)

KIRMIZI KART: Yasin Dk 87 (Çayırova Şekerpınar Gençler Birliği)

 

BAŞARANSPOR: 1

ÇAMÇUKURSPOR: 1

STAT: Cephanelik

HAKEMLER: Tuncer Oflu ***, Cem Özbay ***, Gökhan Berk ***

BAŞARANSPOR:  Rıdvan ***, Burak ***, Emrah ** (Dk 78 Fatih **), Harun ***, Nizamettin *** (Dk 89 Samet **), Emre *, Melih ***, Raşit ***, Sinan ***, İhsan ** (Dk 57 Orçun **), Mustafa  **

ÇAMÇUKURSPOR: Şahin ***, İdris ***, Cankart ***, Oğıuzhan Ölmez ***, Celal *, Emre ****, Ahmet ** (Dk 72 Mehmet Ali **),. Engin **, Gökmen **, Ahmet Seyfi ***, Oğuzhan Bölgen ** (Dk 17 Şenol ***)

GOLLER: Sinan Dk 59, Emre Dk 90+1

KIRMIZI KARTLAR:  Emre Dk 85, Celal Dk 90+2

 

 

AMATÖR SÜPER LİG PLAY-OFF GRUBU 3. HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                            0          G         B         M         A         Y         P

1-Hereke Yıldızspor               3          3          0          0          8          0          9

2-Başaranspor                       3          1          1          0          5          4          5

3-Demirspor                           3          1          2          0          4          3          5

4-Çamçukurspor                    3          1          1          1          4          7          4

5-Kandıra BLD GB                 3          1          0          2          2          2          3

6-Çay Şekerpınar GB                        3          1          0          2          7          8          3         

7-Kocaeli Yenişehir                3          0          2          1          4          5          2

8-Map Şenerspor                   3          0          1          2          0          5          1

           

TOPLU SONUÇLAR 3.HAFTA                               

Map Şenerspor-Hereke Yıldızspor:0-3         

Demirspor-Kandıra BLD GB: 1-0

Çay Şekerpınar GB-Kocaeli Yenişehirspor: 4-3

Başaranspor-Çamçukurspor:            1-1

 

                                

BU HAFTANIN MAÇLARI 4.HAFTA           

Kocaeli Yenişehirspor-Başaranspor:

Kandıra BLD GB-Çay Şekerpınar GB:

Hereke Yıldızspor-Demirspor:

Çamçukurspor-Map Şenerspor:      

 

İKİNCİ AMATÖR LİG MAÇLARI

 

ŞİRİNTEPE GB: 4

MALİYESPOR: 1

STAT: Avni Kalkavan

HAKEMLER: Metin Ataş ***, Şefik Öner ***, Ramazan Sönmez ***

ŞİRİNTEPE GB: Cengizhan *** (Dk 80 Emircan **), Gökhan Çetkin *** (Dk 86 Ercan **), Volkan ***, Zekeriya ***, Osman ***, Gökhan Özdin  ***,  Raci ***, Levent ***, Orhan ***, Yusuf ***, Ahmet ****

MALİYESPOR: Çağlar **, Mehmet **, Birol ** (Dk46 Gökhan **), İsmail **, Hasan **, Yetkin **, Metehan **, Orkan **, Erol ** (Dk 46 Rıfat **), Yüksel ** (Dk 70 Murat **, Aziz ***

GOLLER: Osman Dk 3, Ahmet Dk 35, 47 ve 76, Aziz Dk 41

 

YUVAM İZMİTSPOR: 2

ÜÇYOLDOĞUSPOR: 1

STAT: Cephanelik

HAKEMLER: Sinan Kılıç ***, Orhun Oktay ***, Muhammet Tutak ***

YUVAM İZMİTSPOR: Oğuz ***, Ubeyde ***, Hakan ***, Hasancan ***, Berk ***, Alican ***, Sait ***, Fatih *** (Dk 90 Emircan *), Emre ***, Adem ** (Dk 55 Serhatcan ***), Yücel ** (Dk 69 Mert **)

ÜÇYOLDOĞUSPOR: Furkan ***, Musbtafa **, Eray ***, Tayfun ** (Dk 44 Enes **), Muratcan ***, A Celil ** (Dk 55 Umut **), Onur ***, Fuat **, Erdem ***, Hakan ***, Gökhan ** (Dk 82 Baturay **)

GOLLER: Fatih Dk 4, Onur Dkr 48, Serhatcan Dk  64

Vedat TEKİN

 

DARICA MARMARA OSMANGAZİ: 0

GEBZE KİRAZPINARSPOR: 2

Stat: Darıca Nene Hatun

Hakemler: Emrah Avcı **, Enes Kulaksız **, Fatih Özbek **

DARICA MARMARA OSMANGAZİSPOR: Muhammed **, Ahmet ** (Dk 77 Murat **), Vedat **, Hamit **, Fatih ***, Onur **, Cihan **, Ramazan ***, Ercan **, Bayram  ** (Üzeyir **), Halil *** ( Dk 82 Uğurcan **)

GEBZE KİRAZPINARSPOR: Sefa ***, Gökhan  ***, Özgür ***, Selçuk ***, Murat Akdeniz ***, Burak  ** (Dk 74 Barış Şengül **), Seyit ***, Şenol ***, Fikret ***, Giray *** (Dk 78 Fazlı **), Barış ****

GOLLER: Barış Dk.17 ve 75 ( Gebze Kirazpınarspor)

NOT: Maçın 86. Dakikasında Darıca Marmara Osmangazisporlu futbolcular hakeme itiraz ederken hakem tarafından maç tatil edildi.

 

GEBZE MOLLAFENARİSPOR: 1

GEBZE DENİZLİKÖYÜSPOR: 3

STAT: Gebze Metin Oktay

HAKEMLER: Emre Şehirli ***, Okan Gül ***, Burak Ertenü ***

GEBZE MOLLAFENARİSPOR: Abdullah **, Ufuk ***, Mehmet **, Murat ***, Kartal **, Doğukan **, Eren **, Yunus **, Semih ***, Melih **, Ali ***, Eren **

GEBZE DENİZLİKÖYÜSPOR: Mahmu ***, Hamza ** ( Dk 69 Yusufcan **), Kerem ***, Melih ***, Erdem ***, Mümin ***, Erdi **, Ali ****, Ogün ** ( Dk 81 Ozan **), Doğan ***, Bahadır *** (Dk 74 Melik **)

GOLLER: Ali Dk.25 ve 37, Bahadır Dk.67  (Denizliköyüspor), Ali (PNT) (Muallimköyspor)

 

GEBZE KARADENİZ: 1

GEBZE ÇERKEŞLİSPOR: 2

STAT: Gebze Metin Oktay

HAKEMLER: Mehmet Dağdeviren ***, Erhan Atakay ***, Çağlar Yıldızdal ***

GEBZE KARADENİZSPOR: Furkan ***, Halit ***, Mustafa  **( Dk 67 Berkan **), Okan ***, Ferdi **, Serhat  *** (Dk 82 Samet **), Hakan ** (Dk 58 Muhammet **), Oğuzhan ***, Mert **, Erhan **, Adem ***

GEBZE ÇERKEŞLİSPOR: Ulvi ***, İshak ***, Mehmet ***, Oğuz ***, Onur **  (Dk 52 Oğuzhan **), Yahya ***, Narin  *** (Dk 76 Yunus **), Eren ***, Süheyl ****, Abdurrahim **, Gökhan ***

GOLLER: Yahya Dk.15, Süheyl Dk.35 (Çerkeşlispor), Serhat Dk.45  (Karadenizspor)

 

UZUNTARLA BLD: 1

ARSLANBEY BLD: 3

STAT: Derbent

HAKEMLER: Eray Öztürk ***, Ayhan Özay ***, Oğuzhan Arslan ***

UZUNTARLA BLD: Uğur **, Burhan ***, Murat **, Emirhan **, Kaan ***, Gökmen ***, Fehmi ** (Dk 68 Anıl **), Recep ***, Abdullah ** (Dk 72 Emre Bakkal **), Ömer ** (Dk 83 Emre Akkurt **), Muhammet **

ARSLANBEY BLD: Burak ***, Caner ***, Yasin ** (Dk 59 Cemal ***), Fatih ***, Hikmet ***, Serdar ***, Faruk *** (Dk 81 Emirhan **), Önder ***, Berat *** (Dk 78 Mehmet **), Cemal ****, Ercan ***

GOLLER: Ercan Dk 17, Recep Dk 51, Cemal Dk 59 ve 63

KOCAELİ NUSRETİYE: 11

AKMEŞESPOR: 2

STAT: Derbent

HAKEMLER: Özhan Kurt ***, Bilal Bahçeci ***, Oğuzhan Arslan ***

KOCAELİ NUSRETİYE:  İslam ***, Savaş ***, Metin ***, Kerem ***, Hasan *** (Dk 65 Mevlüt ***), Fatih ***, Ekrem ****, Kamil *** (Dk 72 Osman ***), Mert ****, Hüseyin *** (Dk 46 Eneas ***), Ruhi ***

AKMEŞESPOR: Yasin *, Emre *, Ergünay * (Dk 46 Oktay *), Melih *, Cengiz *, Erhan *, Deniz *, Serdar * (Dk 55 Mertcan *), Müjdat *, Fatih * (Dk 79 Koray *), Emrecan **

GOLLER: Ekrem Dk 8, 15 ve 47, Serdar Dk 18, Hasan Dk 22, Mert Dk 24, 34 ve 58, Ruhi Dk 26, Fatih Dk 44, Enes Dk 73 ve 79, Emrecan Dk 81

 

 

2.AMATÖR KÜME A GRUBU 4. HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                            0          G         B         M         A         Y         P

1-İzmit GB                              4          2          2          0          8          6          8

2-İzmit Sanayispor                 4          2          0          1          14        10        7         

3-Şirintepe GB                       4          2          1          1          6          6          7

4-Üçtepespor                         4          1          1          2          7          6          4

5-Maliyespor                          4          1          1          1          8          9          4

6-Yeni Kandıra                       4          1          0          3          5          11        3

 

TOPLU SONUÇLAR 4.HAFTA                               

İzmit GB-Yeni Kandıra: 3-2

Şirintepe GB-Maliyespor: 4-1

Üçtepespor-İzmit Sanayispor: 3-3

 

BU HAFTANIN MAÇLARI 5.HAFTA

Yeni Kandıra-Şirintepe GB:

Maliyespor-Üçtepespor:

İzmit Sanayispor-İzmit GB:

 

2.AMATÖR KÜME B GRUBU 4 HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                            0          G         B         M         A         Y         P

1-Mertspor                             4          3          0          1          11        7          9

2-Yeni Kocaelispor                 4          2          2          0          15        8          8

3-Yuvam İzmitspor                4          2          0          2          5          8          6

4-KYÖD                                 4          1          2          1          8          7          5

5-Kirçeocaklarıspor                4          1          2          0          8          7          5

6-Üçyoldoğu                          4          0          0          4          4          12        0

 

TOPLU SONUÇLAR 4.HAFTA

Kirçocaklarıspor-Mertspor: 0-3

KYÖD-Yeni Kocaelispor: 3-3

Yuvam İzmitspor-Üçyoldoğuspor: 2-1

 

BU HAFTANIN MAÇLARI 5.HAFTA

Mertspor-KYÖD:

Üçyoldoğuspor-Kirçocaklarıspor:

Yeni Kocaelispor-Yuvam İzmitspor:

 

2.AMATÖR KÜME C GRUBU 4. HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                            0          G         B         M         A         Y         P

1-Çayırtepe Gençlik               4          4          0          0          13        2          12

2-Tekspor                               4          3          0          1          13        1          9

3-Kocaeli Güneşspor             4          3          0          1          11        3          9

4-İzmit FK                              4          2          0          2          7          8          6

5-Tüysüzler Çınar                  4          0          0          4          3          21        0

6-Beşyol Zabıtan                    4          0          0          4          0          12        0

Not: Beşyol Zabıtanspor ligden çekildi

 

TOPLU SONUÇLAR4.HAFTA

İzmit FK-Tekspor: 0-4

Kocaeli Güneşspor-Beşyol Zabıtan: 3-0 (Hükmen)

Tüysüzler Çınar-Çayırtepe Gençlik: 1-7

 

BU HAFTANIN MAÇLARI 5.HAFTA

Tekspor- Kocaeli Güneşspor:

Çayırtepe Gençlik-İzmit FK:

Beşyol Zabıtan-Tüysüzler Çınar:

 

2.AMATÖR KÜME D GRUBU 4.HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                             0          G         B         M         A         Y         P

1-Arslanbey BLD                   3          3          0          0          11        3          9         

2-Kocaeli Nusretiye               2          2          0          0          14        2          6

3-Uzuntarala BLD                  4          2          0          2          16        8          6

4-Sarımeşe BLD                    2          2          0          0          12        4          6

5-Arslanbey Org. Sanayi       3          2          0          1          8          3          6

6-Akmeşespor                       4          0          0          4          8          25        0

7-Derbent Esnafspor             4          0          0          4          2          24        0

           

TOPLU SONUÇLAR 4.HAFTA

Kocaeli Nusretiye-Akmeşespor: 11-2

Uzuntarla BLD-Arslanbey BLD: 1-3

Sarımeşe BLD-Derbent Esnafspor: 3-0 (Hükmen)

Arslanbey Organize Sanayi (BAY)

 

BU HAFTANIN MAÇLARI 5.HAFTA

Arslanbey Organize Sanayi-Uzuntarla BLD:

Derbent Esnafspor-Kocaeli Nusretiye:

Arslanbey BLD-Sarımeşe BLD:

Akmeşespor (BAY)

 

2.AMATÖR KÜME E GRUBU 4. HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                            0          G         B         M         A         Y         P

1-Karamürselspor                  4          4          0          0          15        4          12

2-Gölcük Asarköyspor           4          3          0          1          12        7          9

3-Karamürsel Akçatspor        4          2          1          1          9          5          7

4-Karamürsel Barbaros         4          1          0          3          6          10        3

5-Seymen Karşıyaka             4          0          2          2          6          13        2         

6-Pazarköyspor                     4          0          1          3          4          13        1                     

 

TOPLU SONUÇLAR 4.HAFTA

Karamürsel Akçat-Karamürsel Barbaros: 2-0

Seymen Karşıyaka-Gölcük Asarköy: 1-5

Pazarköyspor-Karamürselspor: 1-5

                       

BU HAFTANIN MAÇLARI 5.HAFTA

Karamürsel Barbaros-Seymen Karşıyaka:

Karamürselspor-Karamürsel Akçat:

Gölcük Asarköy-Pazarköyspor:

 

 

2.AMATÖR KÜME F GRUBU 4.HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                            0          G         B         M         A         Y         P

1-Gölcük Şirinköy                  4          2          1          1          12        10        7

2-Ulaşlıspor                            3          2          0          1          5          4          6

3-Kızderbentspor                    4          1          3          0          5          4          6                     

4-Yalakderespor                    3          1          1          1          2          4          4

5-Bahçecikspor                      2          1          0          1          7          4          3

6-Yuvacıkspor                                   3          1          0          2          6          5          3

7-Karamürsel Ereğli               3          0          1          2          2          8          1

 

TOPLU SONUÇLAR 4.HAFTA

Bahçecikspor-Ulaşlıspor: (Kar nedeniyle ertelendi)

Gölcük Şirinköy-Yuvacıkspor: 4-3

Karamürsel Ereğlispor-Kızderbentspor: 1-1

Yalakderespor (BAY)

 

BU HAFTANIN MAÇLARI 5.HAFTA

Yalakderespor-Gölcük Şirinköy:

Kızderbentspor-Bahçecikspor:

Yuvacıkspor-Karamürsel Ereğlispor:

Ulaşlıspor (BAY)

 

 

2.AMATÖR KÜME G GRUBU 4.HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                            0          G         B         M         A         Y         P

1-İlimtepe FK                         3          3          0          0          20        2          9

2-Yeniyalı Barbaros               4          3          0          1          10        5          9

3-Derince Atılımspor              4          3          0          1          12        8          9

4-Derince GB                         3          2          0          1          8          5          6

5-Körfez İlçesi Birlikspor        3          1          0          2          5          17        3

6-Kirazlıyalıspor                      3          0          0          3          4          10        0

7-Yarımcaspor                       4          0          0          4          0          12        0

Not: Yarımcaspor ligden çekildi        

 

TOPLU SONUÇLAR 4.HAFTA

Derince GB-Yeniyalı Barbaros: 1-3

Yarımcaspor-İlimtepe FK: 0-3 (Hükmen)

Kirazlıyalıspor-Derince Atılım: 1-3

Körfez İlçesi Birlikspor (BAY)

 

BU HAFTANIN MAÇLARI 5.HAFTA

Körfez İlçesi Birlikspor-Yarımcaspor:

Derince Atılım-Derince GB:

limtepe FK-Kirazlıyalıspor:

Yeniyalı Barbaros (BAY)

 

2.AMATÖR KÜME H GRUBU 4. HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                            0          G         B         M         A         Y         P

1-Gebze Kirazpınar                4          4          0          0          11        3          12

2-Darıca Mar. Osmangazi     4          3          0          1          8          6          9

3-Denizliköyüspor                  4          2          0          2          6          5          6

4- Çerkeşlispor                       4          2          0          2          5          5          6

5-Gebze Karadeniz                4          1          0          3          6          10        0

6-Mollafenarispor                   4          0          0          4          4          11        0

 

TOPLU SONUÇLAR 4.HAFTA

Gebze Karadeniz-Çerkeşlispor: 1-2

Darıca Marmara Osmangazi-Gebze Kirazpınar: 0-3 (Hükmen)

Mollafenarispor-Gebze Denizliköyspor: 1-3

                       

BU HAFTANIN MAÇLARI 5.HAFTA

Çerkeşlispor-Darıca Marmara Osmangazi:

Gebze Denizliköyspor-Gebze Karadeniz:

Gebze Kirazpınar-Mollafenarispor:

 

2.AMATÖR KÜME K GRUBU 4. HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                            0          G         B         M         A         Y         P

1-Gebze Beşköy GB             4          3          0          1          14        8          9

2-Darıcaspor                          4          2          1          1          7          4          7

3-Çayırova Gümüşspor         4          2          1          1          10        12        7

4-Gebze Muallimköy             4          2          0          2          8          7          6

5-Diliskelesispor                     4          1          1          2          12        9          4

6- Trakyaspor                        4          0          1          3          7          18        1

 

TOPLU SONUÇLAR 4.HAFTA

Çayırova Gümüşspor-Diliskelesispor: 4-3

Gebze Beşköy GB-Gebze Muallimköy: 3-2

Trakyaspor-Darıcaspor: 1-5

                       

BU HAFTANIN MAÇLARI 5.HAFTA

Diliskelesispor-Gebze Beşköy GB:

Darıcaspor-Çayırova Gümüşspor.

Gebze Muallimköy-Trakyaspor:

 

banner71
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner121

banner235

banner182

banner202

banner144

banner237