banner232
banner203
banner230
banner231
banner15

2. Küme u-19 fikstürü
banner234

            2.K.U-19 LİGİ A GRUBU              

1          YENİ KOCAELİ SPOR                 

2          YENİ KANDIRA SPOR                

3          HACI HIZIR ŞAFAK SPOR                     

4          KADIKÖY SPOR               

5          UZUNÇİFTLİK SPOR                   

6          İZMİT VEZİRÇİFTLİĞİ SPOR                 

7          İZMİT F.K SPOR                

8          ÜÇYOLDOĞU SPOR                    

                                  

                                  

            1.YARI                     

                                  

            1.HAFTA                  

            HACI HIZIR ŞAFAK SPOR           -           YENİ KANDIRA SPOR

            KADIKÖY SPOR                -           YENİ KOCAELİ SPOR

            UZUNÇİFTLİK SPOR         -           İZMİT F.K SPOR

            İZMİT VEZİRÇİFTLİĞİ     -           ÜÇYOLDOĞU SPOR

                                  

            2.HAFTA                  

            YENİ KOCAELİ SPOR       -           UZUNÇİFTLİK SPOR

            YENİ KANDIRA SPOR      -           KADIKÖY SPOR

            İZMİT F.K SPOR                 -           İZMİT VEZİRÇİFTLİĞİ SPOR

            ÜÇYOLDOĞU SPOR          -           HACI HIZIR ŞAFAK SPOR

                                  

            3.HAFTA                  

            KADIKÖY SPOR                -           HACI HIZIR ŞAFAK SPOR

            UZUNÇİFTLİK SPOR         -           YENİ KANDIRA SPOR

            İZMİT VEZİRÇİFTLİĞİ     -           YENİ KOCAELİ SPOR

            İZMİT F.K SPOR                 -           ÜÇYOLDOĞU SPOR

                                  

            4.HAFTA                  

            YENİ KOCAELİ SPOR       -           İZMİT F.K SPOR

            YENİ KANDIRA SPOR      -           İZMİT VEZİRÇİFTLİĞİ SPOR

            HACI HIZIR ŞAFAK SPOR           -           UZUNÇİFTLİK SPOR

            ÜÇYOLDOĞU SPOR          -           KADIKÖY SPOR

                                  

            5.HAFTA                  

            UZUNÇİFTLİK SPOR         -           KADIKÖY SPOR

            İZMİT VEZİRÇİFTLİĞİ     -           HACI HIZIR ŞAFAK SPOR

            İZMİT F.K SPOR                 -           YENİ KANDIRA SPOR

            ÜÇYOLDOĞU SPOR          -           YENİ KOCAELİ SPOR

                                  

            6.HAFTA                  

            YENİ KANDIRA SPOR      -           YENİ KOCAELİ SPOR

            HACI HIZIR ŞAFAK SPOR           -           İZMİT F.K SPOR

            KADIKÖY SPOR                -           İZMİT VEZİRÇİFTLİĞİ SPOR

            UZUNÇİFTLİK SPOR         -           ÜÇYOLDOĞU SPOR

                                  

            7.HAFTA                  

            YENİ KOCAELİ SPOR       -           HACI HIZIR ŞAFAK SPOR

            İZMİT VEZİRÇİFTLİĞİ     -           UZUNÇİFTLİK SPOR

            İZMİT F.K SPOR                 -           KADIKÖY SPOR

            ÜÇYOLDOĞU SPOR          -           YENİ KANDIRA SPOR

 

--------------------------------

 

            2.K.U-19 LİGİ B GRUBU              

1          MAP KAVAKLI SPOR                  

2          MALİYE SPOR                   

3          KOCAELİ SPOR                 

4          TEK SPOR               

5          YUVAM İZMİT SPOR                   

6          ÇUBUKLU BALA SPOR              

7          KOC.YENİŞEHİR SPOR               

8          BAĞDAT SPOR                  

                                  

                                  

            1.YARI                     

                                  

            1.HAFTA                  

            KOCAELİ SPOR      -           MALİYE SPOR

            TEK SPOR                -           MAP KAVAKLI SPOR

            YUVAM İZMİT        -           KOC.YENİŞEHİR SPOR

            ÇUBUKLU BALA   -           BAĞDAT SPOR

                                  

            2.HAFTA                  

            MAP KAVAKLI SPOR       -           YUVAM İZMİT SPOR

            MALİYE SPOR                    -           TEK SPOR

            KOC.YENİŞEHİR SPOR    -           ÇUBUKLU BALA SPOR

            BAĞDAT SPOR                   -           KOCAELİ SPOR

                                  

            3.HAFTA                  

            TEK SPOR                            -           KOCAELİ SPOR

            YUVAM İZMİT SPOR        -           MALİYE SPOR

            ÇUBUKLU BALA SPOR    -           MAP KAVAKLI SPOR

            KOC.YENİŞEHİR SPOR    -           BAĞDAT SPOR

                                  

            4.HAFTA                  

            MAP KAVAKLI       -           KOC.YENİŞEHİR SPOR

            MALİYE SPOR        -           ÇUBUKLU BALA SPOR

            KOCAELİ SPOR      -           YUVAM İZMİT SPOR

            BAĞDAT SPOR       -           TEK SPOR

                                  

            5.HAFTA                  

            YUVAM İZMİT SPOR        -           TEK SPOR

            ÇUBUKLU BALA SPOR    -           KOCAELİ SPOR

            KOC.YENİŞEHİR SPOR    -           MALİYE SPOR

            BAĞDAT SPOR                   -           MAP KAVAKLI SPOR

                                  

            6.HAFTA                  

            MALİYE SPOR        -           MAP KAVAKLI SPOR

            KOCAELİ SPOR      -           KOC.YENİŞEHİR SPOR

            TEK SPOR                -           ÇUBUKLU BALA SPOR

            YUVAM İZMİT        -           BAĞDAT SPOR

                                  

            7.HAFTA                  

            MAP KAVAKLI SPOR       -           KOCAELİ SPOR

            ÇUBUKLU BALA SPOR    -           YUVAM İZMİT SPOR

            KOC.YENİŞEHİR SPOR    -           TEK SPOR

            BAĞDAT SPOR                   -           MALİYE SPOR

 

------------------------------------------------

 

            2.K.U-19 LİGİ C GRUBU              

1          İZMİT SANAYİ SPOR                   

2          İZMİT YENİMAHALLE SPOR                

3          YENİDOĞAN SERDAR SPOR                

4          ŞİRİNTEPE SPOR              

5          ALİKAHYA BLD.SPOR                

6          BEKİRDERE SPOR            

7          TAVŞANTEPE SPOR                     

                                  

                                  

            1.YARI                     

                                  

            1.HAFTA                  

            İZMİT SANAYİ SPOR        -           BAY

            TAVŞANTEPE SPOR          -           İZMİT YENİMAHALLE SPOR

            YENİDOĞAN SERDAR     -           BEKİRDERE SPOR

            ALİKAHYA BLD.SPOR     -           ŞİRİNTEPE SPOR

                                  

            2.HAFTA                  

            İZMİT YENİMAHALLE S  -           BAY

            İZMİT SANAYİ SPOR        -           YENİDOĞAN SERDAR SPOR

            ŞİRİNTEPE SPOR               -           TAVŞANTEPE SPOR

            BEKİRDERE SPOR             -           ALİKAHYA BLD.SPOR

                                  

            3.HAFTA                  

            YENİDOĞAN SERDAR SPOR     -           BAY

            İZMİT YENİMAHALLE SPOR     -           ŞİRİNTEPE SPOR

            ALİKAHYA BLD.SPOR                -           İZMİT SANAYİ SPOR

            TAVŞANTEPE SPOR                      -           BEKİRDERE SPOR

                                  

            4.HAFTA                  

            ŞİRİNTEPE SPOR               -           BAY

            YENİDOĞAN SERDAR     -           ALİKAHYA BLD.SPOR

            BEKİRDERE SPOR             -           İZMİT YENİMAHALLE SPOR

            İZMİT SANAYİ SPOR        -           TAVŞANTEPE SPOR

                                  

            5.HAFTA                  

            ALİKAHYA BLD.SPOR     -           BAY

            ŞİRİNTEPE SPOR               -           BEKİRDERE SPOR

            TAVŞANTEPE SPOR          -           YENİDOĞAN SERDAR SPOR

            İZMİT YENİMAHALLE     -           İZMİT SANAYİ SPOR

                                  

            6.HAFTA                  

            BEKİRDERE SPOR             -           BAY

            ALİKAHYA BLD.SPOR     -           TAVŞANTEPE SPOR

            İZMİT SANAYİ SPOR        -           ŞİRİNTEPE SPOR

            YENİDOĞAN SERDAR     -           İZMİT YENİMAHALLE SPOR

                                  

            7.HAFTA                  

            TAVŞANTEPE SPOR          -           BAY

            BEKİRDERE SPOR             -           İZMİT SANAYİ SPOR

            İZMİT YENİMAHALLE     -           ALİKAHYA BLD.SPOR

            ŞİRİNTEPE SPOR               -           YENİDOĞAN SERDAR SPOR

 

--------------------------------------------

 

            2.K.U-19 LİGİ D GRUBU              

1          EŞME SPOR            

2          NUSRETİYE SPOR            

3          SARIMEŞE SPOR               

4          ARSLANBEY ORG.SANAYİ SPOR                   

5          DERBENT ESNAF SPOR              

6          ŞİRİN SPOR            

7          ARSLANBEY BLD.SPOR             

                                  

                                  

            1.YARI                     

                                  

            1.HAFTA                  

            EŞME SPOR                         -           BAY

            ARSLANBEY BLD.SPOR  -           NUSRETİYE SPOR

            SARIMEŞE SPOR                -           ŞİRİN SPOR

            DERBENT ESNAF SPOR   -           ARSLANBEY ORG.SANAYİ SPOR

                                  

            2.HAFTA                  

            NUSRETİYE SPOR             -           BAY

            EŞME SPOR                         -           SARIMEŞE SPOR

            ARSLANBEY ORG             -           ARSLANBEY BLD.SPOR

            ŞİRİN SPOR                         -           DERBENT ESNAF SPOR

                                  

            3.HAFTA                  

            SARIMEŞE SPOR                -           BAY

            NUSRETİYE SPOR             -           ARSLANBEY ORG.SANAYİ SPOR

            DERBENT ESNAF SPOR   -           EŞME SPOR

            ARSLANBEY BLD.SPOR  -           ŞİRİN SPOR

                                  

            4.HAFTA                  

            ARSLANBEY ORG.            -           BAY

            SARIMEŞE SPOR                -           DERBENT ESNAF SPOR

            ŞİRİN SPOR                         -           NUSRETİYE SPOR

            EŞME SPOR                         -           ARSLANBEY BLD.SPOR

                                  

            5.HAFTA                  

            DERBENT ESNAF SPOR   -           BAY

            ARSLANBEY ORG.                       -           ŞİRİN SPOR

            ARSLANBEY BLD.                        -           SARIMEŞE SPOR

            NUSRETİYE SPOR             -           EŞME SPOR

                                  

            6.HAFTA                  

            ŞİRİN SPOR                         -           BAY

            DERBENT ESNAF SPOR   -           ARSLANBEY BLD.SPOR

            EŞME SPOR                         -           ARSLANBEY ORG.SANAYİ SPOR

            SARIMEŞE SPOR                -           NUSRETİYE SPOR

                                  

            7.HAFTA                  

            ARSLANBEY BLD.SPOR  -           BAY

            ŞİRİN SPOR                         -           EŞME SPOR

            NUSRETİYE SPOR             -           DERBENT ESNAF SPOR

            ARSLANBEY ORG.SPOR -           SARIMEŞE SPOR

 

------------------------------------

 

            2.K.U-19 LİGİ E GRUBU              

1          KAVAKLI SPOR                

2          HALIDERE BLD.SPOR                 

3          GÖLCÜK G.B. SPOR                     

4          KARTEPE BLD SPOR                   

5          DOĞANTEPE SPOR                      

6          YALAKDERE SPOR                     

                                  

                                  

            1.YARI                     

                                  

            1.HAFTA                  

            YALAKDERE SPOR           -           KAVAKLI SPOR

            DOĞANTEPE SPOR                       -           HALIDERE BLD.SPOR

            GÖLCÜK G.B. SPOR          -           KARTEPE BLD SPOR

                                  

            2.HAFTA                  

            KAVAKLI SPOR                 -           DOĞANTEPE SPOR

            KARTEPE BLD SPOR        -           YALAKDERE SPOR

            HALIDERE BLD.SPOR      -           GÖLCÜK G.B. SPOR

                                  

            3.HAFTA                  

            KAVAKLI SPOR                 -           KARTEPE BLD SPOR

            DOĞANTEPE SPOR                       -           GÖLCÜK G.B. SPOR

            YALAKDERE SPOR           -           HALIDERE BLD.SPOR

                                  

            4.HAFTA                  

            GÖLCÜK G.B. SPOR          -           KAVAKLI SPOR

            HALIDERE BLD.SPOR      -           KARTEPE BLD SPOR

            DOĞANTEPE SPOR                       -           YALAKDERE SPOR

                                  

            5.HAFTA                  

            KAVAKLI SPOR                 -           HALIDERE BLD.SPOR

            YALAKDERE SPOR           -           GÖLCÜK G.B. SPOR

            KARTEPE BLD SPOR        -           DOĞANTEPE SPOR

 

--------------------------------------------------

 

            2.K.U-19 LİGİ F GRUBU              

1          GÖLCÜK ŞİRİNKÖY SPOR                    

2          KAR.EREĞLİ SPOR                      

3          YUVACIK SPOR                

4          ULAŞLI SPOR                    

5          GÖLCÜK ASARKÖY SPOR                    

6          İHSANİYE SPOR               

                                  

                                  

            1.YARI                     

                                  

            1.HAFTA                  

            İHSANİYE SPOR    -           GÖLCÜK ŞİRİNKÖY SPOR

            ASARKÖY SPOR    -           KAR.EREĞLİ SPOR

            YUVACIK SPOR     -           ULAŞLI SPOR

                                  

            2.HAFTA                  

            GÖLCÜK ŞİRİNKÖY         -           GÖLCÜK ASARKÖY SPOR

            ULAŞLI SPOR                     -           İHSANİYE SPOR

            KAR.EREĞLİ SPOR                       -           YUVACIK SPOR

                                  

            3.HAFTA                  

            GÖLCÜK ŞİRİNKÖY SPOR         -           ULAŞLI SPOR

            GÖLCÜK ASARKÖY SPOR         -           YUVACIK SPOR

            İHSANİYE SPOR                            -           KAR.EREĞLİ SPOR

                                  

            4.HAFTA                  

            YUVACIK SPOR     -           GÖLCÜK ŞİRİNKÖY SPOR

            KAR.EREĞLİ SPOR           -           ULAŞLI SPOR

             ASARKÖY SPOR   -           İHSANİYE SPOR

                                  

            5.HAFTA                  

            GÖLCÜK ŞİRİNKÖY SPOR         -           KAR.EREĞLİ SPOR

            İHSANİYE SPOR                            -           YUVACIK SPOR

            ULAŞLI SPOR                                 -           GÖLCÜK ASARKÖY SPOR

 

---------------------------------

 

            2.K.U-19 LİGİ G GRUBU              

1          KÖRFEZ ESEN SPOR                   

2          ÇAMLITEPE SPOR            

3          DERİNCE ÇENEDAĞ SPOR                    

4          DERİNCE G.B.SPOR                     

5          KİRAZLIYALI SPOR                    

6          YAVUZ SPOR                    

7          KOR.İLÇESİ BİRLİK SPOR                     

                                  

                                  

            1.YARI                     

                                  

            1.HAFTA                  

            KÖRFEZ ESEN SPOR         -           BAY

            KOR.İLÇESİ BİRLİK         -           ÇAMLITEPE SPOR

            DERİNCE ÇENEDAĞ        -           YAVUZ SPOR

            KİRAZLIYALI SPOR         -           DERİNCE G.B.SPOR

                                  

            2.HAFTA                  

            ÇAMLITEPE SPOR -           BAY

            KÖRFEZ ESEN        -           DERİNCE ÇENEDAĞ SPOR

            DERİNCE G.B.         -           KOR.İLÇESİ BİRLİK SPOR

            YAVUZ SPOR          -           KİRAZLIYALI SPOR

                                  

            3.HAFTA                  

            DERİNCE ÇENEDAĞ        -           BAY

            ÇAMLITEPE SPOR             -           DERİNCE G.B.SPOR

            KİRAZLIYALI SPOR         -           KÖRFEZ ESEN SPOR

            KOR.İLÇESİ BİRLİK         -           YAVUZ SPOR

                                  

            4.HAFTA                  

            DERİNCE G.B.SPOR          -           BAY

            DERİNCE ÇENEDAĞ        -           KİRAZLIYALI SPOR

            YAVUZ SPOR                     -           ÇAMLITEPE SPOR

            KÖRFEZ ESEN SPOR         -           KOR.İLÇESİ BİRLİK SPOR

                                  

            5.HAFTA                  

            KİRAZLIYALI SPOR         -           BAY

            DERİNCE G.B.SPOR          -           YAVUZ SPOR

            KOR.İLÇESİ BİRLİK         -           DERİNCE ÇENEDAĞ SPOR

            ÇAMLITEPE SPOR             -           KÖRFEZ ESEN SPOR

                                  

            6.HAFTA                  

            YAVUZ SPOR                     -           BAY

            KİRAZLIYALI SPOR         -           KOR.İLÇESİ BİRLİK SPOR

            KÖRFEZ ESEN SPOR         -           DERİNCE G.B.SPOR

            DERİNCE ÇENEDAĞ        -           ÇAMLITEPE SPOR

                                  

            7.HAFTA                  

            KOR.İLÇESİ BİRLİK         -           BAY

            YAVUZ SPOR                     -           KÖRFEZ ESEN SPOR

            ÇAMLITEPE SPOR             -           KİRAZLIYALI SPOR

            DERİNCE G.B.SPOR          -           DERİNCE ÇENEDAĞ SPOR

 

-----------------------------------

 

            2.K.U-19 LİGİ H GRUBU              

1          ÇAY.GÜMÜŞ SPOR                      

2          GEBZE TAYFUN SPOR                

3          GEBZE BALKAN SPOR               

4          ÇAY.ŞEKERPINAR SPOR           

5          GEBZE MUALLİMKÖY SPOR                

6          GEBZE KİRAZPINAR SPOR                   

7          TRAKYA SPOR                  

                                  

                                  

            1.YARI                     

                                  

            1.HAFTA                  

            ÇAY.GÜMÜŞ SPOR                       -           BAY

            TRAKYA SPOR                   -           GEBZE TAYFUN SPOR

            GEBZE BALKAN SPOR    -           GEBZE KİRAZPINAR SPOR

            GEBZE MUALLİMKÖY    -           ÇAY.ŞEKERPINAR SPOR

                                  

            2.HAFTA                  

            GEBZE TAYFUN SPOR     -           BAY

            ÇAY.GÜMÜŞ SPOR                       -           GEBZE BALKAN SPOR

            ÇAY.ŞEKERPINAR SPOR -           TRAKYA SPOR

            GEBZE KİRAZPINAR        -           GEBZE MUALLİMKÖY SPOR

                                  

            3.HAFTA                  

            GEBZE BALKAN SPOR    -           BAY

            GEBZE TAYFUN SPOR     -           ÇAY.ŞEKERPINAR SPOR

            GEBZE MUALLİMKÖY    -           ÇAY.GÜMÜŞ SPOR

            TRAKYA SPOR                   -           GEBZE KİRAZPINAR SPOR

                                  

            4.HAFTA                  

            ÇAY.ŞEKERPINAR SPOR -           BAY

            GEBZE BALKAN SPOR    -           GEBZE MUALLİMKÖY SPOR

            GEBZE KİRAZPINAR        -           GEBZE TAYFUN SPOR

            ÇAY.GÜMÜŞ SPOR                       -           TRAKYA SPOR

                                  

            5.HAFTA                  

            GEBZE MUALLİMKÖY    -           BAY

            ÇAY.ŞEKERPINAR SPOR -           GEBZE KİRAZPINAR SPOR

            TRAKYA SPOR                   -           GEBZE BALKAN SPOR

            GEBZE TAYFUN SPOR     -           ÇAY.GÜMÜŞ SPOR

                                  

            6.HAFTA                  

            GEBZE KİRAZPINAR SPOR        -           BAY

            GEBZE MUALLİMKÖY SPOR     -           TRAKYA SPOR

            ÇAY.GÜMÜŞ SPOR                                   -           ÇAY.ŞEKERPINAR SPOR

            GEBZE BALKAN SPOR                -           GEBZE TAYFUN SPOR

                                  

            7.HAFTA                  

            TRAKYA SPOR                               -           BAY

            GEBZE KİRAZPINAR SPOR        -           ÇAY.GÜMÜŞ SPOR

            GEBZE TAYFUN SPOR                 -           GEBZE MUALLİMKÖY SPOR

            ÇAY.ŞEKERPINAR SPOR            -           GEBZE BALKAN SPOR

 

---------------------------------

 

            2.K.U-19 LİGİ K GRUBU              

1          GEBZE BEŞKÖY G.B. SPOR                   

2          ÇAY.FATİH SPOR             

3          DİLİSKELESİ SPOR                      

4          GEBZE KÖŞKLÜÇEŞME SPOR              

5          ÇERKEŞLİ SPOR               

6          GEBZE KARADENİZ SPOR                    

7          TAVŞANLI SPOR              

8          GEBZE DENİZLİ KÖYÜ SPOR               

                                  

                                  

            1.YARI                     

                                  

            1.HAFTA                  

            DİLİSKELESİ SPOR                       -           ÇAY.FATİH SPOR

            GEBZE KÖŞKLÜÇEŞME   -           GEBZE BEŞKÖY G.B. SPOR

            ÇERKEŞLİ SPOR                -           TAVŞANLI SPOR

            GEBZE KARADENİZ         -           GEBZE DENİZLİ KÖYÜ SPOR

                                  

            2.HAFTA                  

            GEBZE BEŞKÖY G.B.        -           ÇERKEŞLİ SPOR

            ÇAY.FATİH SPOR              -           GEBZE KÖŞKLÜÇEŞME SPOR

            TAVŞANLI SPOR               -           GEBZE KARADENİZ SPOR

            GEBZE DENİZLİ KÖYÜ   -           DİLİSKELESİ SPOR

                                  

            3.HAFTA                  

            GEBZE KÖŞKLÜÇEŞME   -           DİLİSKELESİ SPOR

            ÇERKEŞLİ SPOR                -           ÇAY.FATİH SPOR

            GEBZE KARADENİZ         -           GEBZE BEŞKÖY G.B. SPOR

            TAVŞANLI SPOR               -           GEBZE DENİZLİ KÖYÜ SPOR

                                  

            4.HAFTA                  

            GEBZE BEŞKÖY G.B.        -           TAVŞANLI SPOR

            ÇAY.FATİH SPOR              -           GEBZE KARADENİZ SPOR

            DİLİSKELESİ SPOR                       -           ÇERKEŞLİ SPOR

            GEBZE DENİZLİ KÖYÜ   -           GEBZE KÖŞKLÜÇEŞME SPOR

                                  

            5.HAFTA                  

            ÇERKEŞLİ SPOR                -           GEBZE KÖŞKLÜÇEŞME SPOR

            GEBZE KARADENİZ         -           DİLİSKELESİ SPOR

            TAVŞANLI SPOR               -           ÇAY.FATİH SPOR

            GEBZE DENİZLİ KÖYÜ   -           GEBZE BEŞKÖY G.B. SPOR

                                  

            6.HAFTA                  

            ÇAY.FATİH SPOR              -           GEBZE BEŞKÖY G.B. SPOR

            DİLİSKELESİ SPOR                       -           TAVŞANLI SPOR

            GEBZE KÖŞKLÜÇEŞME   -           GEBZE KARADENİZ SPOR

            ÇERKEŞLİ SPOR                -           GEBZE DENİZLİ KÖYÜ SPOR

                                  

            7.HAFTA                  

            GEBZE BEŞKÖY G.B. SPOR        -           DİLİSKELESİ SPOR

            GEBZE KARADENİZ SPOR         -           ÇERKEŞLİ SPOR

            TAVŞANLI SPOR               -           GEBZE KÖŞKLÜÇEŞME SPOR

            GEBZE DENİZLİ KÖYÜ   -           ÇAY.FATİH SPOR

banner71
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner121

banner235

banner182

banner202

banner144

banner237