banner421
Adaletin, ahlakın, vicdanın dibe vurduğu bir asra şahitlik ediyoruz. Açlığın, susuzluğun kanın, gözyaşının, işgalleri her türlüsünün yaşandığı bir çağda yaşamaktan utanç duyuyoruz. Bu gün insanlık tarihi büyük krizlerle karşı karıya. Maalesef büyük krizlerden dünyayı kurtaracak sağduyu sahibi liderlerin sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor. Dünyayı yöneten liderler krizlere son verecek adımları atmaktan uzak durdukları gibi, krizleri iyice derinleştiriyorlar. Dünyanın egemen devletleri, Siyonist, Mesihçi, haçlı derin devletinin çizdiği sınırların dışına çıkmıyor. Küresel emperyalizm; Milli devletleri ve devlet adamlarını ortadan kaldırmak için her türlü alçaklığı ve şerefsizliği yapıyor. Maalesef yaşadığımız coğrafyada bu zalimlere paralı kölelik yapan yerli işbirlikçilerin sayıları oldukça fazla.
***
Dünyaya adaleti, barışı, yardımlaşmayı ve dayanışmayı egemen kılmak için kurulmuş uluslar arası örgütler bırakın bu amaçları gerçekleştirmeyi, Dünyaya egemen olan 5 büyük devletin çıkarlarını korumadan öteye gidemiyorlar. Afrika’da, orta doğuda, uzak doğuda insanlar açlıktan, susuzluktan ölmüş, katliamlara, işgallere uğramış, çocuklar yetim kalmış, kentler harabeye dönmüş kimin umurunda. Yaşlı dünyamız bu şekilde yoluna devam edemez…                                                                                                                                    ***

Öğle bir dünyada yaşıyoruz ki kimin kimle saf tuttuğu beli değil. Sabah dost uyanan devletler akşam düşman oluveriyor. Bizler bu alçaklığa reel politik diyerek meşruiyet kazandırıyoruz. İttifak içerisinde olduğun ülkeler senin ülkenin dibini kazıyor.  Teröre her türlü desteği veriyor. Utanmadan sıkılmadan yaptıkları her ihaneti’ de yalanlamaktan geri durmuyorlar.
***

Avrupa parlamentosu başkanı Martin Schulz Brüksel’den buyurmuş ki: Türkiye terörle mücadele yasalarında reform yapmadığı müddetçe AB olarak vizeleri kaldırmayacaklarmış. Basın özgürlüğü alanındaki kısıtlamaları kabul edilemez bulmuş. Türkiye idam cezasını getirmesi halinde AB üyeliği müzakeresi kendiliğinden sona ereceğini söyledi. Daha ülkemiz AB girmeden sömürge ülkelerine yapılan muamele yapılıyor. Siyonist Avrupa Birliği FETÖ, PKK, DAİŞ, DHKP. C yi koruyup kolladığı, her türlü silah desteği verdiği gibi, bu örgütlere karşı Devletimizin ciddi mücadele vermesini de istemiyor. Bununla yetinmeyen AB, vatanımızın, milletimizin, bölünmez bütünlüğünü tehdit eden yazıları yazan sözde basın mensuplarını/ teröristleri basın özgürlüğü adı altında salıvermemizi utanmadan sıkılmadan bizden istiyor. Vatanımıza ihanet eden devletimizi ortadan kaldırmaya çalışan teröristlere idam getirirsek AB müzakereleri bitireceklerini ifade etmiş.
 ***   
Schulz Efendi âlemi sersem bir kendin mi akıllı sanırsın. Türk milletti ve devleti bu köleliği kabul eder mi? Geçti borun pazarı sür eşeğini Niğde ye. Sizin bizi Müslüman Türkiye olduğumuz için AB almayacağınızı çok iyi biliyoruz. Lakin içimizde sizinle tek taraflı aşk yaşayan kardeşlerimize anlatamıyoruz. Müslüman Türk düşmanlığı genlerinize kadar işlenmiş. Sizler hala Osmanlıdan yediğiniz dayağın acısını unutmuş değilsiniz. 
***

Bir başak sözde müttefik devlet olan ABD 15 Temmuz 2016 CİA nın maşası olan FETÖ yü kullanarak ülkemizde iç savaş çıkartmaya çalıştı. Başarılı olamayınca ülkemize karşı kredi derecelendirme kurumlarıyla ekonomik savaş açtı. Suriye iç savaşını bitirmeye çalışan Türkiye Rusya nın arasını açmak için Rus Büyük elçisin Karlovu Ankara da öldürttü. PKK/PYD/YPG silahı istihbarat lojistik desteği vererek Büyük Kürdistan’ı kumaya çalışarak, vaat edilmiş topraklarda Büyük İsrail devletinin yolun açmaya çalışıyor.  Sırf Türkiye El Bab ta DAİŞ Karşında başarılı olmasın diye, Rakka kuşatmasından vazgeçmiş, Musul da DAİŞ e karşı operasyonları durdurdu. Rusya’yı hiza getirmek için diplomatlarını Rusya da Brüksel’de öldürttü. Muhtemelen Rus yolcu uçağını Karadeniz’de düşürdü. 
 ***  
Son olarak milletimin ezeli ve ebedi düşmanları; Yılbaşı gecesinde İstanbul da bir eğlence merkezin yaptırdıkları bir saldırı ile 39 insanımız öldürtüp 65 tanesini yaraladılar. Akılları sıra yaşam tarzları üzerinden milletimizi bölmeye çalışıyorlar. İşin acı tarafı Devletimizin ve milletimizin bekası ciddi manada tehlike altında iken, bu alçakça saldırıyı iç politika malzemesi yapan maalesef siyasilerimiz var.  Ne imiş efendim Türkiye Suriye’ye girmeseydi bu saldırılar olmayacaktı. Peki, kardeşim Türkiye Suriye’ye gireli, 4 ay oldu daha önce saldırı yok muydu? El insafu minel vicdan. Kardeşim biz bu topraklar girdiğimiz 1071 yılından itibaren saldırı altındayız. Bu topraklarda hür ve bağımsız kaldığımız müddetçe kıyamete kadarda saldırı altında kalmaya devam edeceyiz Aklınız başınıza toplayın. Gün kısır politik tartışımlar yapma günü değildir gün bir beraber olma günüdür.
***  
Büyük Şeytan ABD ve onu akıl hocası İngiltere bu topraklarda milli ve yerli duruşu olan vatansever milletim var olduğu müddetçe başarılı olamayacaksınız. Evet, köpeklerinize yaptırdığınız alçakça, kahpece saldırılar ile canımız yakabilirsiniz, ocaklarımıza ateş düşürmeye devam edebilirsiniz, Lakin şehit kanları ile sulanmış bu topraklarda asla büyük İsrail devletini kuramayacaksınız. Yazıma Yahya Kemal Beyatlı nın bir Dörtlüğü ile son veriyorum. Selam ve dua ile
      
          Şu kopan fırtına Türk ordusudur Ya Rabbi    
          Senin uğrunda ölen ordu budur Ya Rabbi
          Ta ki yükselsin ezanlarla müyyet namın
          Galip Et çünkü bu son ordusudur İslam’ın
                                                                     

 
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner354

banner328

Advertisement

banner276